Jump to content

Sakuragi

Üyeler
  • İçerik sayısı

541
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sakuragi kullanıcısının paylaşımları

1. Sakuragi

Bleach FC

Ben daha önceden üye olmuştum zaten pehh :D B) Chibi halide çok tatlı :wub:
  2. Sakuragi

Bleach FC

Bleach'in bu kadar sevildiğini görmek gözlerimi yaşarttı, keşke bu konu ile sınırlı kalmasa bu sevgi ;) Sevmek derken, kendisini tek geçerim :wub:
  3. Sakuragi

Anime İstek ve Önerileri

Aslında benim ilgilendiğim konu zamanda yolculuk, bu da 13-15 yaşlarımda başladı, animeyle tam olarak tanışmamıştım o zaman ve cine5 teki programı hiç izlemedim :D Daha sonra ilgili olarak paralel evren de ilgimi çekti tabi ;) Ve anca şimdi bu konuda somut olarak bilgiye ihtiyaç duyuyorum :lol: Tabi bir çok bilgiye sahibim araştırmalar sonucu, yine de ne kadar bilgi o kadar iyidir diye anime dünyasına da bi gireyim dedim. Senin bahsettiğin gibi Steins:Gate de John Tİtor karakteri gerçek dünyadan esinlenmiştir. Bunu baz alarak animelerdeki bilgilerde küçümsenmeyecek cinsten :lol: Senin verdiğin bilgilerde güzel ama bu forumda sadece animeler hakkında ilgileniyorum varsa bi anime önerin alırım :lol: Konuyu da fazla sabote ettim kusura bakmayın :D Bari bi cevap verimde, hafifletici suç sayılsın :lol: Fruits Basket, Honey and Clover, ve Special A. Gerçi bunları da izlemişsindir :lol: Benim tavsiyem ana sayfadan türlerine göre arayıp kendin keşfetmen, kendin keşfettiğin zaman inan daha güzel oluyor ;)
  4. Sakuragi

Anime İstek ve Önerileri

Arata naru Sekai: Mirai-hen animesini bende araştırırken bulmuştum ama diğerleri çok iyi oldu :D İngilizce olanı bi şekilde hallederiz de asıl şu manga tam istediğim gibi B) Çok teşekkürler. Gündüz de uğramaya çalışacağım ;)
  5. Sakuragi

Anime İstek ve Önerileri

Aklına başka gelirse beklerim ;) Movie veya uzun bir seri olmasının önemi yok :D Bi 5-10 anime veya manga daha bulsam yeterli olacak ama bu konu pek dikkat çekmiyor sanırım :D Senden başka anime öneren olmuyor bana genel de, sorun ben de mi bilemedim :rolleyes: Bu arada teşekkürler ;)
  6. Sakuragi

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar bir iş için lazım :lol: bana konusu zamanda yolculuk olan animeler önerebilir misiniz. Türü önemli değil, Steins Gate ve The Girl Who Leapt Through Time gibi bilim-kurgu olsa da olur, ya da KH Reborn gibi bi arc'ı zamanda yolculuğu işlemiş aksiyon komedi tarzı da olabilir. Hatta Dragon Ball Z gibi bir iki bölümde muhabbeti geçse de yeter :D Ama yanlış olmasın konusu gelecekte geçen değil, geçmiş ve gelecek arası yolculuk yapan bir seri olmalı ;) Hatta yanında paralel evrende olsa tadından yenmez. Tabi manga önerileri de olur. Teşekkürler şimdiden ;)
  7. İzlediğim animenin veya okuduğum manganın yeni bölümünün erken çıktığını duyunca ben :D https://www.youtube.com/watch?v=Zcek2vPfA1A

8. Sakuragi

Bleach FC

Beni de ekleyin ;) Seriyi özetlersek, ufacık bi özet :lol: Maksat bilgilerimiz tazelensin ;)
  9. Sakuragi

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Son gözağrım =)
  10. Sakuragi

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Şöyle bir araştırdım da, benim doğduğum gün " Toprak Mahsulleri Ofisi kuruldu." cümlesinden ibaretmiş neredeyse :lol:
  11. Paralel devlet önce Japonyaya sonra da animelere sıçramış :D din üzerinden animeleri sindiriyorlar :D Oyuna gelmeyin, anime izleyin :)

12. Kurabiye canavarı :D

13. Oscar'a adım adım :D

14. 1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi : Ilithyia 2-Forumun en geyiği : Songena :D 3- Forumun en aktif üyesi : Ilithyia <_< 4-Forumun en şamatacısı : Haruka :D 5-Forum da en güzel avatar kimin : Padvox ;) 6-Forum da özlediğiniz üye : ℓøvέ~♥ (RoseOfHeaveN) :wub: 7-Forum da en suskun üye : 3ira :D :D 8-Forum da en iyi Fanclub : Nankatsu / Japonya Milli Takımı FC B) 9-Forum da en aktif konu : Muhabbet Mekanı 10- Forumunun bir numaralı admini ve en çemkiren üyesi : Pyskhe B) ;) :D
  15. Şimdi Toriko'nun yayından kalkması bizi pek ilgilendirmiyor ama acılarını anlıyorum çekik gözlülerin ;) Pokemonun acısı hala kalbimizde ülke olarak :(
  16. 14 Şubat'ta hediye alınır, bir ay sonra itinayla iade edilir :DD

17. Bu Kuroko no Basket, ne yapmacık la :D

18. Sakuragi

Steins;Gate # Tanıtım

Yok Loto 6 ya dair geri dönüş D-maillerinde hiç diyalog bile geçmiyor. Büyük ihtimal etkisiz olduğu içindir. Ama ne bilim bunu atlayacaklarını hiç sanmazdım. En azından bir açıklama getirebilirlerdi :D Onun dışında diğer muhabbete gelirsek, Özay'ın yorumu açıklayıcı olmuş ama ben biraz daha açmak istedim. Şöyle ki, öncelikle SatellizerLB'nin bahsettiği 'Haru'nun kızı demişti ki "D-Mailler ile insan ilişkilerini değiştiremezsin." ' kuralı doğru sayarsak, ( ben hatırlayamadım seriyi tekrar izlemem gerek unutmuşum :D ) ve yine ölümleri engellemenin yolu sadece Steins;Gate, yani zaman çizgisini değiştirmek olduğunu düşünürsek, işte alfa dan betaya geçiş, şöyle bir tablo çıkacak. İlk başta Beta'da iken, Kirusu ve Feyris'in babası ölü durumda, Alfa ya geçince, Kirusu ölmüyor, ve Feyris'in isteği üzerine önce babasını geri getiriyor ve sonra D-mail geri alınca tekrar ölmüş oluyor. Yani, Feyris'in babasının geri gelmesi için zemin hazırlanmış önceden. Betadan alfaya bi geçiş olmuş, sadece işlem gerekiyordu. Ve aynı zaman çizgisinde yani alfadayken, önce babası geri geldi sonra malum sebepten tekrar gitti :D Ve Alfa da iken Mayuri ölüyor : :(( Mayuri içinde Betaya geri dönüyorlar, Zaten Kirusuya da finalde nasıl kurtarıldığını biliyoruz.
  19. Sakuragi

Steins;Gate # Tanıtım

Gerçi her mesaj geçmişi değiştirir ama önemsenmeyecek kadar küçük bir değişim olduğu için umursamıyor sanırım.
  20. Sakuragi

Steins;Gate # Tanıtım

iyi güzel şeyler söylüyorsunuz da, sorduğum soruya cevap verebilecek birisi var mı :lol:
  21. Sakuragi

Steins;Gate # Tanıtım

Şimdi arkadaşlar seriyle ilgili bir sorum olacak, biraz da spoiler içeriyor doğal olarak, seriyi izlemeyenler bakmasın sakın :lol: Bu Okabe, biliyorsunuz Mayuri'yi ölümden kurtarmak için D-Mail olaylarını geri sarıyor tek tek. Ama "loto 6" olayını unutuyor. Ya da önemsemiyor mu ? Biliyorsunuz loto 6, numaranın bir tanesinin yanlış yazılması yüzünden gerçekleşmemişti. Bu olayın düzeni değiştirmediğini, Mayuri'nin ölümüne etkisi olmadığını mı düşündü ? Var mı fikirleriniz B) Edit: Anime hakkında düşüncem, John Titor üzerine gerçek bir olaydan, esinlenerek yapılmış çok güzel bir seridir. Özellikle Mayuri karakteri, benim baştacımdır :lol: Sadece daha iyi olabilirdi. Evet, normalde çok iyi. Ama konu zamanda yolculuk olunca, böyle işlenesi güzel bir konu olunca çok daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum ;)
  22. "Hapşururken normal insanlar: Hapşuuuuuehhsh / Cici kızlar: pikaçuuu / Bleach izleyen: Getsugaaaaa tenshouuuuu" bunu tuttum :D

1. l-z-n-u-s-c-r-f-b

l-z-n-u-s-c-r-f-b

bleach izlemeye bugün başladım espriyi bikaç bölüm sonra anlarım herhalde :)

2. LeornKayn

LeornKayn

Arada bir "Cero" diye hapşıranlarıda vardır :D iyimiş

3. Amygirl

Amygirl

Gintamada ki Kagura "Michael Jackson" diyerek hapşırıyor :)

23. Sabooooooo = )

1. veritas

veritas

hadi canım!? Ben bırakmıştım op yi ama...hemen bakmam lazım

2. Sakuragi

Sakuragi

arc zaten iyi gidiyordu, sabo ile bomba patladı :D anime dünyası şu anda sadece saboyu konuşuyor :D

24. Günün animesi Alps no Shoujo Heidi ;)

25. Önceki vidolarına nazaran daha fazla emek harcanmış. Bir dünya görüşüne katılıp reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorum :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.