Jump to content

Dark Silence

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Dark Silence kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Oranları zaten biliyorum ama bunları çizerken açıkçası orana pek dikkat etmedim. Düzenli ve ölçülü şeyleri pek sevmiyorum. Bu yüzden tuvallerimde de oran pek kullanmıyorum. Hatta oran kullanmadığım için kurs hocamdan kaç kez azar işittim. Neyse yardımın için ÇOOOK teşekkür ederim :) Bi ara oranla çizmeyi de deneyeceğim.Bir daha bakınca orantısız olduğunu bende farkettim :D

Güzel yapmışsın böyle devam etmeyi planlarsan zaten kısa zamanda daha güzelerini bile yaparsın kafana göre yap bildiğin gibi edersen bir yerden sonra zaten kolay gelir sana

2. Neyse ben yanlış anlaşılma olduysa üzgün olduğumu söyledim kabul edip etmemek sana kalmış.Küçük bir yanlış anlama yüzünden dargınlık göstericek değiliz değil mi?Animeler sıkça böyle temaları da işliyor aslında. :)

Benim bir şey üstüme alındığım yok sen sinirlendin biraz :)

3. Klişe laf diye birşey yok bunlar gerçekler ve benim anladıklarım bunlar.Ben animede geçen sözlerden alıntı yapmadım anladıklarımı ve benimsediklerimi yazdım.

Kusura bakma ben klişe şeyleri anlayabiliyorum anca.Ayrıca konudada animeden cafcaflı sözler ve değişik şeyler anlayanlar yazsın diyede birşey yok sanırım.

Ne bu sinir biraz sakin ol dünyanı başına yıkmadım

4. Gerçek hayatta kırmızı kurdelanın bağlı olduğu kişiyi asla bulamayacağımı öğrendim-kavradım. :)

Hayalin ne ise,onun peşinden koşmalısın,gerekirse geçe-gündüz(Sakurasou no Pet na Kanojo) hayalin için çaba göstermelisin.Sırf birileri dedi diye istemediğin şeyleri yapmak zorunda değilsin-yapmamalısın.

Hayaline yaklaşırsan mutlu olursun,mutlu olduğun birşeyi yaparsan başarılı olursun.

Ve son olarak KİMİ NO TODOKE! Diyorum ve ayrılıyorum.(Ne alakaysa.Müziğin etkisi olsa gerek. :) )

Bu dediklerinin çoğu film replikleri ve çoğu izlediğim filmlerde söyleniyor

5. iyi de kader konusu sadece dinlerle ilgili değil ki? Felsefenin de konusudur normalde kader inancı. Ya bence, bir defaya mahsus izin verebilirsiniz. Kimin trollük yapmak için geldiği belli olur zaten.

Bende yeni fark ettim 2 kişiyle konuştuğumu ben sizi tek 1 kişi biliyordum bu arda cümlen doğru olmamış felsefenin de konusudur normalde keder inancı. demişsin nokta koymuşsun sonra gelir aklına

6. Troll her yerde troll kardeşim...

Anlayan benim konuşmamı anlıyor, her ne kadar biraz karışık konuşsam da. Ama insanların işine gelmeyen bir şey gördüler mi "anlamadım"a nasıl yattıklarını da biliyorum.

Öyle bir başlık iyi olurdu ama din konusuna girersek konu kilitlenebilir yasak biliyorum ben.

Amacım kavga çıkartmak değil kısa ve öz konuşmaları severim up uzun ve ne olduğu belirsiz cümleler değil..

Düşüncelerinizi paylaşmanız çok güzel. Bu konuda konuşmayı ben de çok severim. Benim de kendime göre şüphelerim ve soru işaretlerim var. Uygun bir dilde tartışma ortamı olması da çok güzel ama öyle bir başlık açılırsa konu kilitlenir. Çünkü uzaktan da olsa dini unsur taşıyor. Bilgilendirmek istedim.

Teşekkürler benimde arkadaşa anlatmak istediğimde buydu ama 360 derece döndü bir anda

7. dini konu sayılmaz aslında, yani tam olarak değil. Ayrıca sevmiyorsan katılmak zorunda değilsin. ^_^ Ben o başlıkta ciddi bi kavga çıkacağını düşünmüyorum.

Dini konu sayılmaz dediğin kadere veya yaratıcıya inanmıyorum diyorsun düşüncelerine saygım var kusura bakma ama biz senn inançların hakkında bir şey demiyoruz uzatmazsan sevinirim..

8. Ayıptır sorması benim ne dediğimi anladın mı sen?

Diyorsun ki bir kişi kişiliğini değiştirebilir. Evet, ve o bir kişi ruh eşim ruh ikizim ya da ne diyorsanız o değilse bir daha ruh eşi diye bir durum söz konusu olamaz çünkü kişiliğimi değiştiren kişi gelmeden önceki ruh eşim kişiliğim değiştikten sonrakiyle aynı olamaz. Kaptın mı bunu?

Sonra kişiliğin değişmesi o kadar da basit bir şey değildir, kişilik seni sen yapan bütün detaylardır ve bir kişinin gelip başkasının bütün kişiliğini değiştirme ihtimali tek bir yolla var, o da aşk diye değil delilikle açıklanıyor zaten.

Ayrıca kimsenin birbirini aynı oranda seveceğine inanmıyorum. O dediğiniz filmlerde olur. Hatta filmlerde bile olmaz.

Konuşmanı sıkıcı buluyorum ;) ve ilk 3 kelimeni anlamadımdan devam etmiyor kusura bakma

9. Var tabi, herkesin kafasında vardır ideal tip ama genelde sevdiğimiz kişiler tam zıttıdır bunların.

Edit: Katılmıyorum. Bir yaratıcı vardı yoktu da değilim ama kadere inanmıyorum. Senin yapacağın seçimlerin tamamı biliniyorsa, o zaman cennet cehennem niye var?

Edit: Konu dışına konu açmak senin işin, aç bunu orada konuşalım. Burası yeri değil.

Dini konular açmayın..

En sevmediğim şeydir

10. Ruh eşi diye bir şey yok bence. Çünkü biz bir kişilikle doğmuyoruz, bizim kişiliğimizi sevip sevmediklerimizi huylarımızı alışkanlıklarımızı yaşadıklarımız belirliyor. Bu dünyada herkesin bir ruh eşi varsa dünyadaki her iki kişinin birebir aynı hayatı yaşaması gerekirdi. Bu da imkansız zaten.

Fikrin yanlış bir kişi gelir hayatını alt üst eder kişiliğin tamamiyle degişir :)

Ve ruh eşimizden kastımız birbirlerini aynı oranda sevmeleri senin demek istediğin çok farlı bir şey yanlış yerlere gidiyorsun

11. 3 kızlar beraber takıldığımız dönemler lisede kaldı. Anlamsız ve saçma geliyor artık. İnsanın ego şişirme çabalarından başka bir şey değil. Ama pişman değilim, böyle böyle öğrendik.

Gönül eğlendirmek diyorum ben ona bi yerden sonra sarmıyor :/

12. İşin aslı kızlar arasında çok popülerim ve zerre kadar zevk vermiyor bana. Keşke hiç öyle olmasa da kuytu köşede kalsam. Hakkıyla seveceğim biri çıkana kadar daha da uğraşmam kızlarla. Çok pis ağzım yandı yani.

Kuytu köşelerde benim hani o kız cıksa bile sen yine diğer kızlara asılmaya bakmaya devam edersin sıkıntı değil yeter ki ögrenmesin :D

13. Okudum tabi ki spoiler içini, hoştu. Burak aşk meşk meselesine çok girmek istemiyorum, dertlendirme şimdi beni. Konuyu saptırırsam ölümüne saptırırım. Ağlarız beraber burada

Saptır olum sıkıntı değil bende gönül eğlendiriyorum ciddiye binerse korkuyorum o ayrı mesele ama binsede iyi olurdu hoşuma gitmişti aslındada genciz daha önümüzde çok şey var

14. Aramıyorum ki zaten, benim ki sadece merak yani. İnsan düşünmeden edemiyor. Çok değişik kızlarla tanışıyorum ama budur dediğim olmuyor. Ben mi garibim anlamadım.

Sende ki heves o zaman aşık olmuyorsun ki sen sadece o kızdan haz alıyorsun hoşuna gidiyor aşk bam başka bir şey boş yerede arama daha var bi 20-30 kızla çık ondan sonra evlenirsin :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.