Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Yuki-chan

Oppailerin saçmalığı

Bende hep erkekler bunun nesini güzel buluyo diye geçirirdim içimden. Meğer güzel bulmuyomuşsunuz meğer.
  2. Yuki-chan

Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)

Ya touchpad den zor oluyo be. İçimde kaldı. :(
  3. Yuki-chan

Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

bence kızların sevip sevmemesi kabe-donu yapan kişiyede bağlı :D kişi derkende birinci olarak sevdiğim çocuk sevmediğim çocuk muhabbeti var. Sevmediğim birine bu kadar yakın olmak istemem ama şöyle bir şeyde var ki sevdiğim erkeğin karizmasınında bu hareketi kaldırması gerekiyo . Yani düşününce sevidiğim çocuk ellerini yanlara dayadığı zaman göbeği karnıma değecekse ve o karizmatik bakışı atamayacaksa hiç yapmasına gerek yok bence :hehe-onion-head-emoticon: ayrıca her zaman istisnalar vardır bence :cool-onion-head-emoticon: he bide benim kurtulma yöntemim kafa atmak yada ısırmak olurdu yüzde doksan :bike-onion-head-emoticon: belki bu konuda görüntüsel düşünüyor olabilirm ama olay bu yani :D
  4. Hadi atilla taşı anladımda beni niye yunanistana iteklemeye çalışıyolar anlamadım. naptım lan ben bu millete :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Resim atarım sana yeter o kadar :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ne kadar zekisin sen öyle Erdem. Gözlerim yaşardı valla. :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Kalitenin düşük olduğunu fark ettim ama başım ağrıyo ve yorgunum malesef daha iyisi çıkmadı. -.-

5. atar yapmaya geldim :D hmmm nasıl yapcama karar veremedim yine içimde kaldı be :/ neyse :P

6. bunu beğenmedim değişebiliyor muyuz? en iyisi değişime başlamışken hepsini alın karşılıkta istemiyorum. bn oturup anime izlicem size kolay gelsin ^_^

7. Özgür yaşantıma doğru bir adım daha attım :)

8. animelerde çocuk kıza bişey sorarda kız mal mal çocuğa bakarya. hep salak mısın kızım sen bakacana bişeyler söylesene. bi insan hayatta böyle dalıp gidemez zaten derdim. o durumu şu an anlıyorym. oluyomuş -_-

9. türkiyenin geri kalanı soğukla boğuşurken güneşin altnda çimlerde yatmak ayrı bi zevk veriyo :D

10. iibf ye konulan jammerdan sonra kopya çekeni indiren keskin nişancılar gelecek herhalde :D

1. kata silvia

kata silvia

ahahahaah ağır olur dikiz aynasının komutuyla inerler

11. peluş bir eşekti ki hala duruyor ve evden bavuluma tıkıp yurda getirdiğimde doğrudur :D
  12. bi staj belgesi uğruna helak oldum bugün yemin ediyorum ya. hem bedavadan iş gücümüzü sömürcekler hemde uğraştırıyolar. -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Gerekçesi ne olursa olsun böyle bir şeye sevineceğimi sanmıyorum -.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Özel olması unutmak için neden mi ki :/

4. Yuki-chan

Yuki-chan

O zamn boş ver.

13. 40 soruya 25 dk veren hocayla snavda geçen yıldan kendinin bile vermediği bir dersten soru soran hocanın karı koca olması çokta anormal değil tabi. Bnce evli hocaları eşleriyle aynı ünide çalıştrmamak lazm.

14. en çok çalıştığım ve iyi geçen sınavdan 62 aldığımı öğrendiğim şu gün artık çalışmadan yüksek alan inek öğrenci olmadığımı anlamış bulunuyorum. hedeflerimi yüksek ortalamadan okulu uzatmamaya daraltıyorum vatana ve millete hayırlı olsun :( böylece daha çok animede izleyip gezebilirim. bardağa dolu tarafından bakmak lazım tabi ki :D

15. Arthrogryposis multiplex congenita!!! bak seeeen. bu ismi koyan sayın büyüğümüzü esefle kınıyorum ve soruyorum bunun gibi nice hastalık ismini ezberlemek için oturduğum sandalyede geçirdiğim saatlerden dolayı ağaran totomun isyanınada böyle cancanlı bir isim koyacaklar mı???? -.-

1. Leffwn

Leffwn

Totonus aqurus khoca ghotus.

16. Durumları okuyunca kendimden utandım. Millet harıl harıl anime izliyo bnde ders calışıyom. bir an önce özüme dönüp notlarn üstüne bilgisayari koymam lazım.

1. Sina

Sina

İkisini aynı anda da yapabilirsin. Bir haftadır harıl harıl ders çalışıyorum ve anime izlemeyi de bırakmamaya çalışıyorum, alışınca çok rahat oluyor aslında ikisini de birlikte götürmek. İlla, ya ders çalışacağım yada anime izleyeceğim diye seçme. :D

17. alemin keyfi yerinde yine maşallah bizede bir gün kader güler güler inşallah böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah yokmu çaresi dostlar fesupanllah dınınınınım dınınınınım fesupanallah haydeeee oh oh !!!

18. hafta sonundan nefret eder konuma geldim. bari vizeler başlasada yapacak bir şeyler olsa -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Yağmur var ama :/ amaaan bn yatmaya gidiyom. Belki yaz tatiline kadar uyumayı beceririm. Hadi iyi geceler.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Şeker değilsin sonuçta kızım :/ Neyse iyi geceler

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Nedense şu yazıyı yazarkende aklıma kızın masasına giden genç geldi " Oooo kahveyi şekersiz içiyor olmalısınız herhalde çünkü çok tatlısınız" asdfasadsafa :D Neyse tamam tamam bende gittim :d

19. Sasukenin kızı, Narutonun oğlu *_*
  20. Tamam bak bunlara dicek bişeyim yok. Çok karamsar bi hava cizdigimin farkındayım. :/ şimdi birazda senden konuşalım sende degis artik şu profil resmini. Kac senedir bu var yemin ediyom bn sıkildm.
  21. OMG nickim lotus çiçeğine benziyo :O her şey ćok anlamsız artık benim için :( lan bende ciddi ciddi eren benim nicke laf etcek diye bekliyom.
  22. boş ver bnde anlamadım. Onu gecelimde nickime niye laf ediyonuz lan siz >: (
  23. Benim brad pitt olmam senin olmandan daha mümkün bnce. :P Ayrıca niye mukaddes olamiyo muşum ??? -_-
  24. Değiştim ama bu kadar olay olacağını bilsem bir daha bi düşünürdüm. :/Bu arada mukaddes benim arkadaşlar.
  25. Sabah yatagımı toplamak. 5 senedir yapmadığım bir sey bundan sonrada yapmam. Zaten çok saçma bi şey -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.