Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Witch.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bense 15 tatilden beri ilk kez Death Note izleme fırsatı buluyorum.Fen Lisesi'nde hayat zor. Gitmeyin.
  2. Kardeşim klasik ergen esprisi atağına geçer: "Anneee 'what' ne demek?" Annemden kontratak: "Elektrik güç birimi!"

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Annene helal olsun. Şuan gerçekten saygı duydum. :D

2. Witch.

Witch.

Ev hanımı ama yıllardır üç çocuğu sınavlara hazırlamaktan bildiklerini unutmayıp üzerine yeni şeyler de öğrendi :D

3. Witch.

En gereksiz anime karakterleri ?

Shikamaru'ya gereksiz demedim ben? Öyle anlaşılan bir şey mi dedim?
  4. Witch.

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne olur olmasa ne olur bunu kastetmiştim. Amaaaa Shikamaru nasıl animeye bir şey katmıyor yaa? En başta bir kere Hidan'ı harcadı adam, onu geçtim stratejistin dibi adamın dibidir Shikamaru!
  5. Witch.

Choji olmasa da olurdu ama Amy-san, karakterinden kime ne? Hem ayrıca adam afedersiniz ayı kadar olmuş hala sırtından kelebek kanadı çıkarıyor yakışıyor mu delikanlılığa? :D :D
  6. Witch.

Shikamaru mu? Dostum kaçıncı bölümdesin? :huh:-- Tenten'i severim ama Allah aşkına ne işe yarıyor o kız ya?
  7. Witch.

Aynen katılıyorum da Sakura'nın güzel olduğu o kadar resmi başlığa koyunca olmamış sanki Şevval'im... Halbuki kız çok çirkin. :/
  8. Çok zayıf hissediyorum.

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçmiş olsun...Hasta mısın ?

2. Ecciel

Ecciel

Umarım en yakın zamanda gücünü yeniden toplarsın :)

9. Witch.

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Vampire Knight Guilty. Milletin neden animenin sonunu beğenmediğini anlamadım. Bence çok iyiydi.
  10. Vampire Knight Guilty de biter *so many feels*

11. Witch.

Anime Karakteleri gibi olmak.

Uryuu Minene'nin tipini istiyorum ama beş derece gözlüklerimle olacak gibi değil :D Saç olarak benzediğim bir tek anime karakteri görmedim görmeyeceğim de. Düz kahverengi saç işte öyle anime karakteri mi olur?!! (Dur aklıma Neji geldi bak. O kadar düz değil saçlarım ama Neji de kız değil lan...) Evet tipim demişken Minene'nin saçlarını istiyorum mümkünse simsiyah gotik kıyafetler (okulda giymeye izin yok gerçi ne anladım o işten?) piercing, dövmeler falan filan... Gerçi bu hobbit boyumla ne gotikliği diyorum kendime o ayrı. Saçımı kısa kestirip arkadan bir örgü bırakacak ve o örgüyü de mora boyatacağım yazın görürsünüz. :D
  12. O dediğin zaten shipping'in farzlarından: "Birlikte olması gerekenler asla birlikte olamazlar ve illa biri diğerinden önce ölür." Ayyynen böyle.
  13. Witch.

Naruto (Spoiler İçerir)

Ya ne karara varmışları ya millet sadece ne kadar sevdiğini söylemek için dünyanın en iyi animesi diyor ona bakarsan one piece için de aynı şey söyleniyor o zaman One Piece de ergen animesi.Bak kardeşim buraya Naruto başlığına gelip Naruto'ya hakaret ederek kavga çıkarmaya hakkın yok.
  14. Witch.

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto. Hayatım Naruto oldu yemin ediyorum, başıma ne gelse en ufak bir olayda bile direkt Naruto'yla ilişkilendiriyorum.
  15. İnternet çok yavaş ondan sanırım, ileti kaydediliyor diyor duruyor sonra tekrar ileti kaydediliyor çıkıyor ve tataam nur topu gibi iki iletiniz oldu! Çok gıcık oldum bu duruma!
  16. Ahahahah ben sana hiçbir şey demiyorum Ogeday!Telefonumun alarmını Kokuten yapmıştım ama ablam yukarıdan yastık atmaya başlayınca vazgeçmek zorunda kaldım.
  17. Witch.

One Piece hakında düşünceleriniz

Ağzını kırayım Windows 8, yine yanlışlıkla kapattım. Neyse bir daha yazayım. Hakaret etmeden sakince yazınca gayet güzel anlatıyorsun işte. Animeye şimdi başlayamam ama yazın izleyeceklerim listeme atabilirim. Şimdi anime bile izleyemiyorum Death Note bile yarıda kaldı. O derece. Luffy'yi sevmeyeceğim gibi duruyor, neşe abidesi optimist karakterleri sevemiyorum. Baş karakterleri sevmiyorum hatta. Naruto denen o sarı veledi de sevmem. Ama belli olmaz izleyip göreceğim. One Piece'in "grand line girince hikaye biti gibi geldi bana meğerse ondan önceki bölümler sadece tanıtımmış" dediğin Naruto'da da var. Hatta Naruto'nun ilk serisi tamamen bu işlevde diyebilirim. o yüzden alıştım artık ben sabrederim. Aaa hatta ben bunu kardeşimle izliyim yaa! Beni ağlatacak her animeye varım. İzlenecekler listeme atıyorum, umarım pişman olmam :)/>
  18. Witch.

Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?

Bu başlığı görüp Kouen yazmamış bütün Naruto hayranlarını şiddetle kınıyorum: http://www.youtube.com/watch?v=PQpPgzq9u5w Alın bu da extended:
  19. Witch.

Arkadaşım ben öyle bir şey demedim Naruto'yu kim beğenmiş kim beğenmemiş umurumda değil. Sadece karşılaştırma yapılırken bir şeyi övüyorsan diğerlerinin sevdiği başka bir şeyi aşağılamamaya dikkat et ki böyle şeyler yaşanmasın. Eğer sana kavga ediyormuşum gibi geldiysem değildim sakince sadece cevaplar veriyordum. Sen işi biraz aşağılamaya götürdün diyebilirim. Şevval'le aranızdaki dava beni ilgilendirmez aranızda çözün ama hakaret etmeyin. Büyüğüm diyip duruyorsan senden küçük birine hakaret etmemen gerekir değil mi? İlk paragrafına gelirsem hakaret nedir çok iyi biliyorum. Bana "bunu öğren de gel" demen çok kabaca ve hakaret sayılabilir. Ayrıca "Naruto konu işleyişi berbat bir anime" demen de Naruto'ya bir hakaret, bunun yerine "Naruto'nun konu işleyişini beğenmiyorum" dersen böyle tartışmalar yaşanmaz ve sen de istemeden (!) Naruto'ya hakaret etmemiş olursun. Üstte yazdıklarımı arkadaşça bir tavsiye olarak alacaksan ve Naruto veya Bleach veya herhangi bir animeye hakaret etmeden cevap vereceksen One Piece hakkında kişisel görüşünü almak istediğim bir konu var. Senin fikrini istiyorum çünkü bir şeyi böyle delice -bu hakaret değildi- savunuyorsan çok seviyorsun demektir. Sadede gelelim: Benim anime izlerken vaktim kısıtlı 10 sınıf öğrencisi ve MF'ciyim ders çalışmaktan çok az anime izleyebiliyorum, yaz tatilleri de dahil. O yüzden One Piece gibi hayvani boyutlarda bir animeyi izlerken harcayacağım vakte değecek yönlerini söylersen sevinirim.
  20. Witch.

Adam One Piece hakkındaki düşüncelerimizi sordu biz de söyledik ancak sonra o One Piece'teki iyi bulmadığımız yerlerin aslında iyi olduğunu savunmaya Naruto'yu aşağılayarak başladığında böyle oldu. Ayrıca Naruto'yu yine savunmadım "One Piece'i övmek için Naruto'yu aşağılıyorsun" cümlesinden de Naruto'yu övdüğümü çıkarıyorsanız ben hiçbir şey demiyorum!!
  21. Witch.

Ben Naruto avukatlığı yapmadım. Sen One Piece'i övmedin sadece Naruto'yla karşılaştırdın ben de tam tersini yaptım. İnsanları yaşlarıyla yargılaman ve hakaret etmen zavallıca. Ve One Piece'in iyi olduğunu anlatmaya çalışırken Naruto'ya aşağılamanın çocukluktan başka açıklaması olamaz. Eğer seriyi seviyorsan bile kendine sakla zira diğer insanları başlayacağı seriden soğutuyorsun. Bıktım artık "Ya One Piece ya Naruto, ya Twilight ya Harry Potter, ya rock ya pop diyenlerden. Bizi de soğutuyorsunuz yapmayın. One Piece'in çizimini öveceksen başka bir seriyle karşılaştırma. Karşılaştırıyorsan da bunu hakaret ederek değil objektif bir biçimde yap. Çocuk gibi davranıyorsun burada kimse One Piece'e hakaret etmedi kendi adıma konuşabilirim ki ben sadece görüş bildirdim One Piece'e saldırmadım ve fikirlerimi belirttim. Naruto'ya saldıran sendin. Ki Naruto'ya saldırman da umurumda değil zira 20 bölümden ötesini izlememiş bir insana hiçbir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok. Bunları neden dediğimi de bilmiyorum daha önce milyonlarca defa Twilight vs. Harry Potter kavgalarında aynı şeyi anlatmaya çalıştım ama kimseye laf anlatamadım. İnsan burada yazanları anlatıldığı gibi değil de anlamak istediği gibi anlıyor her lafta hakaret arıyor. Çocuk gibi davranırken başka kimseye çocuk deme hakkın yok. Bu arada umarım yazım hatalarına laf attığın kişi ben değilimdir çünkü ben kasten yazım hatası yapmam.
  22. Witch.

Edit: Yine internet kurbanıyım, iki kere yollamış
  23. Witch.

Edit: İnternet iki kere yollamış, silebilirsiniz.
  24. Witch.

Naruto'nun son filler bölümü 8 Şubat 2007'de Shippuuden'in ilk bölümü 15 Şubat 2007'de çıkmış. Çıkarma yapabiliyorsun umarım? O değil de sen neyin savaşını veriyorsun? Sen Naruto'yu kötülediğin zaman sanıyor musun ki ben OP izlemeye başlayacağım/başlayacağız? Ayrıca Naruto'yu izlemeden nasıl bu kadar önyargılı konuşabiliyorsun?
  25. Witch.

Yazdığım cevap gitmemiş bu yüzden işkence gibi tekrar yazıyorum! Bir de alıntı yapmadım ama anlarsınız. Birincisi One Piece'in çizimleri ne kadar iyi mükemmel olursa olsun ne kadar emek verilmiş profesyonellik ya da bilmem ne barındırıyor olursa olsun ben beğenmediğim sürece bir değeri yok. Zira onu ben izliyorsam benim hoşlanmam gerekir. Bir örnekle açıklayayım millet tutturdu bir Galaxy SIII diye herkesin dilinde e bende de alacak kadar para var ama alıyor muyum? Hayır. Niye? Çünkü beğenmiyorum. Ne kadar kaliteli fonksiyonlu ya da pahalı olduğu umruma gelmiyor toplumun değer yargılarına göre hareket etmek aptalca. İkincisi pek uzun süredir anime izlemediğim doğru ama shounen shounen'dir. Hatta bu sadece shounen için geçerli değil izlediğim her şey klişe gidiyor. Ya konunun çok ilginç olması lazım ya da bir karakteri çok çok sevmem lazım ki o animeye başlayabileyim. Üçüncüsü abi ben manga okuyamıyorum. Ondan mangasını 6.999.999.999 kişi alsa da umurum değil. Ben manga okuyamıyorum satış rakamı beni ilgilendirmez. Dördüncüsü Naruto final yapıp başka bir seriye başlamamıştır. Dediğim gibi yanlış hatırlamıyorsam Naruto ve Shippuuden arasında her zaman olduğu gibi 1 hafta vardı sadece bir timeskip giriyor falan filan... Yanlışım varsa düzeltin emin değilim. Beşincisi hayla değil hala. Altıncısı One Piece'i övmek için Naruto'yu batırman OP'i yüceltmez. Aksine iddianı zayıflatır ve benim gibi o animeyi izleme planı olan insanları soğutur. Yedincisi bu çok uzun bir liste oldu. Ve sekizinci olarak Naruto o kadar çok filler verildiği halde bu kadar delice izleniyorsa bu çok iyi olduğu anlamına gelmez mi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.