Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Ablam daha Google Chrome'un temasını değiştirmeme bile izin vermiyor. Vır vır vır yer beynimi bunlardan birini indirirsem... Ah abla aaah!!
  2. Witch.

En Sevdiğiniz Film Replikleri?

Yüzüklerin Efendisi'ne değinmişken şunu yazmasak olmaz: -YOU SHALL NOT PASS! Bir de en iyilerin tercihi, delikanlı yiğit, favorim Faramir'den: If I ever come back father, think good of me. Tabii şunu da unutmayalım: -What do your elf eyes see, Legolas? -The Uruks turn Northeast! They're taking hobbits to Isengard.
  3. Yazılım varken forumda takılınca suçlu hissediyorum, ama kalkamıyorum da.

1. Paprika

Paprika

Ben hiç suçlu da hissetmiyorum,yüzsüzlük diz boyu.Onu ne yapacağız :D

4. Witch.

Mangada erkek karakter nasıl olmalı?

Anlamadım? :blink:
  5. Witch.

Romantizm sevmem ondan dolayı, ama duygusal bir anıma denk gelirse açar izlerim tabii ki. Kesinlikle izlemem demem hiçbir şey için. :)
  6. Witch.

*Öhöm* Shoujo izlemişliğim yoktur (sanki fazla anime izlemişimliğim varmış gibi!) ama sana genel bir tavsiye vereceğim: Karakterinin akılda kalmasını ve biraz da karizma olmasını istiyorsan ona, diğer insanların onu gördüğünde direkt aklına getirecekleri bir şey ekle. Şimşek ve yuvarlak gözlüklerin Harry Potter'ı hatırlatması gibi. Sadece anime erkekleri için değil bütün serilerdeki bütün karakterler için geçerlidir bu. Biraz fazla ayrıntı ve fazla gereksiz oldu sanki ama... Yine de diyim dedim....
  7. Witch.

Tamam ben de bir şey demedim zaten, ayrıca kendini ifade etmen hoşuma gitti. Biz sıradan insanların sevdiği şeyleri sevmiyor olabilirsin anlayışla karşılarım, ben sadece insanların FF'ye olan önyargısına karşı... nasıl desem biraz atarlıyım. Onlarca FF yazdım ve insanlar okumadıkları için hiçbirini yayınlayamadım. İnsanın evladı gibi oluyor o karakterler ama sonra hiçbir işe yaramadıklarını görünce çok sinirleniyor insan :) Ama yine de bence burası bir anime forumu olduğuna göre insanların anime tartışacağı konuşacağı yerin burası olması lazım. Geyik yapılmasın demiyorum ama geyik saçma sapan alakasız bir forumda da yapılabilir ama her yerde anime konuşulamaz. Bence animenin daha ön planda olması gerekirdi, en azından ben öyle ummuştum.
  8. Witch.

Karışmayayım konu dağılmasın dedim ama yine duramıyorum! Birkaç FF senin dediğin gibidir doğru, ama FF'nin hası kendini ilk bölümden/tanıtımdan belli eder zaten. İlk bölüme bakmadan önyargılı olmamak gerek. Burada konu futurecoffeecup'ın FF'si değil genel olarak bahsediyorum... FF'lerin sonunun gelmemesinin nedeni talebin gitgide azalması... Türkiye'de nedense FF pek okunmuyor, insanlar iki bölüm okuyup birkaç övgü yapıp bırakıveriyorlar ve harcanan emeği umursamıyorlar bile. İyi bir FF yazarı tarafından kontrol edilir, yazım hataları düzeltilir ve mantık hatası da pek bulunmaz. Ama hatasız kul olmaz elbette biz de insanız, bazen hatalarımız olabiliyor. Önyargılı olmamak lazım. Bir de futurecoffecup'ın "Fakat forumlara takılan çoğu insan bunu sadece lvl atlayıp ego tatmin etmek ve gerçek dünyada sahip olamadıkları itibarı hiç değilse sanalda görmek için yapıyorlar." lafını keşke kişisel almasaymışsın. "Forumlara takılan çoğu insan" "bu forumdaki ben hariç herkes" demek değildir ki.
  9. Witch.

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Yok izdivaç genelde şöyle+Ne tarz erkeklerden hoşlanırsınız? -Evi olan, arabası olan... emekli miymiş? ay iyi iyi...
  10. Fizik yazılım için bana şans dileyin, Almanca'yı ben hallederim :)

1. kzsill

kzsill

İyi şanslar :D

11. Witch.

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Çok güzel çizmişsin, ellerine sağlık. Çok kıskandım. :D
  12. Witch.

Herkes çizmiş atmış foruma, kıskandım ben de.

Sucker Punch'taki hatuna benzettim ben bunu. (lütfen o oldun lütfen o olsun..!)Çizimlerin de güzel beğendim, ellerine sağlık :)
  13. CM101MMXI Fundamentals. Çoook komikti, aç açına ve huysuz bir modda girdim çıkarken gülmekten karnıma ağrılar girmişti. :D
  14. Pazartesi fizik yazılısı olan, hiçbir şey bilmeyen ve çalışmayan kızın dramı. Klasik bir yazılı dönemi durumu okudunuz. Sevgiler.

15. Witch.

Duyunca Güldüğünüz İsimler

Hanım Hanım tuhaf olur ya... hani resmi bir durumda seslenirken... Ama mana açısından tuhaf değil hayır.
  16. Witch.

Duyunca Güldüğünüz İsimler

İsimlerle dalga geçmem ama... Anabacı diye isim mi olur... !!!
  17. Pokemon izlemek için sabahın kör vaktinde uyanarak başladım, Naruto izlemek için gece hiç uyumamaya kadar gitti... Gerçi ben uykusuz kalmam ama... Annem sabah gelip beni kucağında laptop'la ağlar halde bulunca... iyiye gitmiyor bilin yani :D
  18. Naruto'ya kaderin yardımıyla başladığını düşünen biri olarak -- şimdi böyle olmazdım, çok çok çok daha kötü bir durumda olurdum. Ama bunun dışında daha çok vaktim, daha iyi derslerim ve daha çok kitabım olurdu. daha iyi olurdu açıkçası.
  19. Tuz mu şeker mi? Tuz mu şeker mi? Tuz mu şeker mi?

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Tabi ki Tzu :D

İrenc espri yapmsamda en azından gülümseyin :P

20. Witch.

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Naruto (Naruto'nun ta kendisi yani, Uzumaki Naruto.) Bu veledi çok severim çok çok severim ama "arkadaşlığımın gücüyle herkesi yenerim, benim gücüm kyuubi'nin çakrasından değil kalbimden" muhabbetine ifrit oluyorum arkadaş ya! Olm bi kere de kalk de ki "Çakram zaten karışık kokteyle döndü, ondan böyle dövüyorsunuz dövüyorsunuz yorulmuyorum." Yok! Ayrıca her düşman olduğunu yola getirmeye çalışmasına da gıcığım. Sakura, 500 küsür bölüm izledik ben hala bir işe yaradığını görmedim. Keza Ino da öyle. Bir kalkıp Tenten'i falan örnek alsalar da gözüme girseler. Konan: Aslında ben bu kadını çok severdim. ama... Tobi vs. Konan'da falan ben kendimi yerden yere atıyorum Konan da ölmesin diye, öyle çok sevmişim bu hatunu, sonra bir flashback yaşıyoruz, bakıyoruz Konan hanım kızımızla yaralanmış ve yarı çıplak Yahiko bey öpüşüyorlar. Eee? Nagato-sama da yağmurda dışarda dikiliyor. He bostan korkuluğu çünkü o. İki erkek bir kızdan oluşan klasik üçlülerde kız birinden birine aşık olur ya! Nefret ederim. Hayır Konan'a kızamıyorsun da şöyle bir empati kurunca: Yahiko'ya aşık oluyorsun, sonra o ölüyor, sonra en iyi arkadaşın sevdiğin adamın bedenini kullanmaya başlıyor. Yahiko hala yanında ama aslında Yahiko değil. düşündükçe üzülüyor insan...
  21. Yemin ederim, insanlar müthiş fanfic'ler yazıyor öyle ki yıllardır yazmama rağmen iyi bir tane okuduğumda bütün arşivimi silmek istiyorum.

22. En sevdiğim pantolonum yırtıldı. Acaba tamir edilir mi? Çok mutsuzum çooook :(

23. Crossover yazmaya karar verdim. Bu sefer sonunu getirece--

24. Sasori&Deidara Naruto&Hinata Minato&Kushina Shikamaru&Temari Neji&Tenten Gaara& Ben :D
  25. Çocukken dedim ya zaten. :D Her şeye bir cevabım vardı, o yüzden sevimlilik manasında kullanırlardı zaten ciddi olarak değil. Anlatamamışım. Yine :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.