Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Witch.

Mirai Nikki FC

Sorulara cevap veriyorum: Evet Akise eşcinsel.
  2. MIRAI NIKKI REDIAL'I İZLEDİM DE HAKKATEN HARİKA OLMUŞ! MİNENE-SAMA'YI ÇOK ÖZLEMİŞİM!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ogeday

Ogeday

Bir de 2. sezon gibi mi ova tarzı mı nasıl çok merak ettim eğer evde olsaydım direk izlerdim :)

3. Witch.

Witch.

OVA bildiğim kadarıyla. Eve gidince izlersin ya :D

4. Ogeday

Ogeday

15 Temmuzda gidicem :/

3. Ekşi'dekiler yine kararsız size soruyorum: D.Gray-man'in mangasını okuyacağım animeyi izliyim miiiii izlemiyim miiiiiiii

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ilk 50 bölüm biraz hazırlık gibi, ama 50 den sonra coşuyor, mangası baya heyecanlı

3. SUNA

SUNA

Barış belirtmiş gerçi izlemen gereken yerleri..Ben başından sonuna kadar izledim..Öbür türlü bir şeyler eksik kalmış gibi geliyor bana...Hepsini izle gitsin üşenmez isen.

4. Witch.

Witch.

Vaktim olursa indireceğim olmazsa mangayı okuyacağım sadece. Çok teşekkürler hepinize.

4. Witch.

Corpse Party'den Dehşet Video

Hitler senle tanışsa ağlar kardeşim, ağlar :'(
  5. Yaz tatili başladığından beri anime izlemedim. Artık Naruto filler'larını bile izlemeye razıyım. Ühühüh.

2. Witch.

Witch.

O değil de Blood Lad ve Free'yi izlesem kotayı yer miyim acaba Temmuz&Ağustos'ta?

3. Witch.

Witch.

Bir de Shingeki no Kyojin var tabii. He Corpse Party de çıktı başıma

4. Ogeday

Ogeday

:D Ben riske atmayacağım annemler döverler... :D

6. Witch.

En Komik Anime Karakteriniz

Kimsenin aklına gelmeyenlerden gireyim: Ouran High School Host Club - Tamaki.
  7. Witch.

Corpse Party'den Dehşet Video

Ve bütün güzel animeler Kübra'nın kotalı internete maruz kaldığı Temmuz&Ağustos aylarında çıkar. Kıskançlıktan ve sinirden ortadan ikiye çatlayıvereceğim şu an! İstiyoruuuum!! İzlemek istiyoruuum!
  8. Naruto Allah cezanı vermesin -,- One Piece'in filler'ı çok az geldi gözüme, izlemek için bir neden bile olabilir. Bi de Bleach'in 366'ı bölümünü de indirmeyi bugün bitirmiş biri olarak o filler'ları görmek hiç hoşuma gitmedi :(
  9. Bir haftada hem Bleach hem Gintama'yı indirmeliyim ama gözümü D. Gray Man ve Magi'ye diktim. Açgözlü salağın tekiyim.

2. Witch.

Witch.

BÖHÜĞEEEEE!! ANİME İSTİYOOOM! Azmetsem bu gece Bleach'i bitirsem üç günde Gintama biterse DGM de iner belki. Amaaan üf :(

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Gintamayı 3 günde baştan bitir helal derim :D Bırak anlamayı gülme krizinden 4-5 saat sonra hayatta kalamayabilirsin :D

4. Witch.

Witch.

İzlemiyorum ki indiriyorum zaten :/

10. Ya herkes 3-4 bölüm koyup yine filler dayıyacaklar diyor da eskiden hiç öyle olmadı ki. 20 bölüm filler 20 bölüm (normal?) neyse işte anladınız. Madara'yı getirdikten sonra filler miller veremezler. Pain'de öyle mi olmuştu saçmalamayın! Hatta Deidara, Jiraiya ve Pain'i art arda yolladık biz öbür tarafa araya topu topu 7 bölümlük bir filler girdi o da mis gibi filler'dı zaten. Bu sefer de öyle olacak gibi filler'ları çok uzun tuttular bayağı bir süre filler yemeyiz biz.
  11. Anaaaa! Kırk yıl düşünsem böyle bir başlık açılacağı aklıma gelmezdi! Ben kotalı internetli eve gidiyorum, filler'ların biteceği tutuyor. Şansıma küfredeceğim de yok ki olmayan şeye nasıl söveyim!
  12. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Mirai Nikki belki olur, Gantz seinen değil mi o olmaz. Elfen Lied'i ben de izlemedim izleyip öyle izleteyim bari. Teşekkürler.
  13. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Millet başka nereye yazayım bilemedim ama Another'ı yeni izledim ve arkadaşlarıma da izlettim. Arkadaşlarıma daha çok anime izletmek olan kutsal vazifemiz için Another'a benzeyen animeler arıyorum.
  14. LYS'ye gireceklere başarılar... Umarım hepinizin istediği gibi geçer sınavınız.

15. Witch.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Şimdi başla işte :D Bu gece başlasan yarına biter :D
  16. Witch.

26 bölüm ya OVA ile birlikte. Kısa yani.
  17. Witch.

Ben çok beğendim. İçinde fantastik ögeler olmasına rağmen karakterler çok gerçekçi ayrıca hikayenin anlatımı muhteşem ötesi. Her şeyi gözüne sokmak yerine ayrı ayrı alıp birleştiriyor, tıpkı gerçek hayat gibi birbirini hiç tanımayan iki insanın yolları kesişiveriyor! İlk birkaç bölümü sıkıcı bulabilirsin ama sonra güzelleşiyor ayrıca opening'ler ve soundtrack'ler de çok iyi.
  18. Witch.

BİR BUÇUK AY SONRA EN SONUNDA DURARARA'YI BİTİRDİM! BUGÜNÜ BAYRAM İLAN EDİYOM!
  19. Hakkaten paprika haklı çok kötü duruyor ortada.ama kenarda da kötü duracak. Aşağıya koy.
  20. Witch.

Animlerdeki zorlama zaferler.

La durun benin kastettiğimin tartıştığınızla alakası yok! Benim zorlama bulduğum kısım Naruto yeni tekniğini geliştiriyor sonra koştur koştur dövüşün yapıldığı yere artistik bir giriş sonra hoop tek hamleyle adamın iki canını mı üç canını mı ne birden yiyordu. Meeh. Madem Naruto'nun ne kadar geliştiğini görmek için Kakuzu'yu yemek zorlama değil, Sakura'yı da zorlama bulmayın ki. Birinin güçlendiğini görmek için pat diye birini öldürtmek bana zorlama geliyor. Birinin güçlü olduğunu illa birini dövdürerek anlatacaklarsa anlatmasınlar. Ki dayak yedikleri halde güçlü olduğu görünen karakterleri daha çok severim Gaara veya Deidara gibi...
  21. Witch.

Animlerdeki zorlama zaferler.

Naruto vs. Pain, Naruto vs. Kakuzu, Sakura vs. Sasori ve tabii ki Fairy Tail'deki neredeyse tüm dövüşler. Natsu bir sakin ol yeğenim, arkadaşlarım diye diye power up üzerine power up çakıyor bizim pembe kafa.
  22. Windows 8 beyler dağılın... Yok hakkaten dağılın, zerre sevdiysem neyim. Bazı oyunları da açmıyor zaten :(
  23. Amy-san Tunç'un dediğini yanlış anlamış olabilirsin. Çünkü anime çizgi filmdir dendiğinde iki cevap var o da çizgi filmden karşıdakinin ne anladığına göre değişir. Eğer çizgi film derken çocuk çizgi filmlerinden bahsediyorsak hayır değildir ama çizgiden film ise kastımız doğru anime çizgi filmdir. Kastettiği bu olabilir sinirlenmene gerek yok.Ve @Gunslinger Pokemon da Yu-Gi-Oh da anime. Sadece çocuklar için yapılmış bir anime o kadar. animenin çok fazla çeşidi var, lütfen ben büyüğüm çizgi film izliyor dedirtmem diyip animelere cartoon demeyin. Japonlar yaptıysa animedir abi. Böyle benimseyin. Çocuklar için yapılmış saçma sapan filmler de var, yalnızla yetişkinlerin izleyebildikleri de var değil mi? Bunu da böyle düşünün. --bunun gerisi konuya cevap-- Animeyi eğlenmek için izliyoruz sonuçta neden muhabbet etmek yanlış olsun ki? Şahsen ben beni ağlatacak ne kadar anime varsa izliyorum, çünkü o hoşuma gidiyor. Beni eğlendiren o. Bu herkes için böyle işler, iş olmayan her şeyi kişisel zevklerin için yaparsın. O yüzden zevkleriniz doğrultusunda anime izliyorsanız insanlar animeye çizgi film diyor diye komplekse girip "eğlenmeyin! komikli başlıklar açmayın! anime karakterlerini tartışmayın! yetişkin olun!" diyemezsiniz. Bu konuları konuşmak bizleri eğlendiriyorsa böyle bir şey demeye hakkınız yok. Animeye çizgi film diyenler sizi çok rahatsız ediyorsa Gantz'ı Berserk'i falan izletin gitsin. Ben izledim mi? Hayır. Yazın kız kardeşim ekranıma dadanacak ben anime izlerken, o zaman okuyacağım mangalarını, görsün hanyayı konyayı. Konuyu saptırdım susayım.
  24. Kaç aydır izlememekten Sasuke'nin sesini unutmuşum lan son filler'ı izlerken fark ettim. Sasuke'yi bile unutturdunuz yeter bu kadar filler yaa!

2. Amygirl

Amygirl

Ogeday biz de senle ilgili her şeyi unutacaz hiç girmion foruma :)

3. Witch.

Witch.

Hakkaten ya ne zamandır görünmüyorsun :D

4. Ogeday

Ogeday

Aslında giriyorum ama konuların çoğuyla alakam olmadığı için sadece ana sayfayı yenilemekle yetiniyorum :D

25. Witch.

MANGA SPOİLER!!

Sinirli hali süper-cool zaten ki. Korkunç da. Eheheh :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.