Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Neden bu kadar küçük şeylere üzülüyorsunuz? Anlıyorum bu tip şeyler de insanı kötü etkileyebiliyor bazen çok küçük şeyler bile çok büyük ruhsal sorunlara yol açabilir ama dünyada senden benden bizden daha kötü durumda olan onca insan var onların halini düşünüp biraz mutlu olmaya çalışmalıyız... 

Bugün böyle diyorum ama yarın öbür gün gelip ben de burada dert yanabilirim.O zaman bu mesajı kendime de yollamış gibi okurum. Doğru olan bu diye düşünüyorum. Kırk yılda bir iyi halim tutmuşken yazayım dedim :)

2. Sevdiğim bölümler geldikçe Fairy Tail’i izlerim. Selector Infected WIXOSS’a ilk bölüme göre karar veririm. Akuma no Riddle, Gokukoku no Brynhildr, Isshuukan Friends, Black Bullet, Hitsugi no Chaika, Escha & Logy no Atelier, Mekaku City Actors şimdiden listemde. Tabii ki Haikyuu da!!

Soredemo Sekai wa Utsukushii ve Kamigami no Asobi’ye bir şans vereceğim eminim izlerim ama deliririm o yüzden belli olmaz. No Game No Life’ta çok fazla ecchi olmazsa izlerim diye düşünüyorum. Gereksiz derecede insanların gözüne soka soka verilen ecchi’den hoşlanmıyorum.

Bu arada bu yıl Neet akımı var gibi...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.