Jump to content

zileansavedjesus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

160
  • Last visited

• Days Won

2

zileansavedjesus last won the day on June 21 2017

zileansavedjesus had the most liked content!

2 Followers

About zileansavedjesus

• Rank
    Level 1
  • Birthday September 12

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Müzik, dövüş sporları, bazı animeler, birkaç roman.

Recent Profile Visitors

1,048 profile views
  1. İnsanlar ilginç. Sıkıntıları ise daha ilginç.
  2. Ağlamak için izleyipte, ağlayamadığım animelerdendir :D Alttaki Ginga Eiyuu Densetsu izlememiştir?
  3. Hoşgördüm :D Hoşbuldum Esora-chan.Teşekkür ederim
  4. Para sadece maddiyat sağlar. Maneviyat bambaşka bir boyuttur. Ama param olsa bir tık daha fazla mutlu olurdum bence
  5. Bu şarkıyı ezberlicem kafaya koydum, ezberlerim diyen varsa buyursun :D
  6. Site olarak miniversite.org öneririm sade ve açık anlatım. Birkaç tane de mobil uygulama önereyim; voscreen, duolingo, busuu.
  7. Yurtdışına çıkmak. Ben de dahil her yabancı dil öğrencisinin hayalidir. İnşallah seneye yazın gerçekleştiriyorum :D
  8. İngiltere veya Almanya olası ihtimal. Diğer ülkelerde gezilir ama yaşanmaz bence :D
  9. İnsanlar nasıl güven inşa edebilir? konulu essay yazıyorum. Bu gidişle çok uzun sürecek, konu fazla ağır geldi.
  10. Çok komik olmuş gerçekten. Yazan arkadaşın hayal gücüne hayran kaldım :D
  11. Marineford Arc'ın verdiği tadı ve üzüntüyü One Piece tarihi boyunca hiçbir arc vermedi malesef.
  12. Bak işte bu çok zor bir versus. Çok düşündüm en sonunda verdim Itachi'ye. Kapışsalar diye de düşündüm. Zoro genjutsu'nun içinde kaybolur zaten alışık
  13. Yaşayanlar için konuşacaksak Shanks yada Dragon olabilir. Gelmiş geçmiş en güçlü karakter ise Gold Roger'dır.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.