Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Başlık varken ben de bütün çevirmen ve fansub'lara teşekkür ediyorum, keşke sizin aranızda olabilsem sizinle çalışabilsem ama derslerimin yoğunluğundan olmuyor. Hepiniz harika işler başarıyorsunuz ve türkanime gibi mükemmel bir sitenin mükemmel çevirmenlerisiniz... Çok teşekkürler.

Yorum yapanlara gelmişken mevzu, ben türkanime'de ciddi ciddi yorum yapan tek kişi olduğum kanısına vardım. Herkes "arigato türkanime" diyip geçiyor. Ya da spoiler veriyor. Ben yorumlarda muhabbet edebilmeyi özlüyorum ya.

2. Free! 9. Bölümü izledim ve öğrendim ki Rin ile boylarımız aynı :D Ama o benden daha kilolu :D Ancak nedense benden daha zayıf gibi duruyor :D

Ogeday egonu incitmek gibi olmasın ama.... onun kilolu olmasının sebebi... kaslar... ondan öyle... :koşarakkaçar:

Tonari no Kaibutsu-kun'u bitiriyorum. Diğer shoujolar gibi işkence değilmiş ama hala kötüüüüüüüüüüüü.

3. İlk Kez Cadı ve Daima Cadı. Bu 2 kitabı gerçekten inanılmaz derece de seviyorum. Çok heyecanlı bir kitaptı. Bu kitaptan sonra cadılara hayranlığım başlamıştı. ;)

Cadıları ben de severim -anlayacağınız üzere :D- O kitapları görmüştüm ama almaya fırsatım olmamıştı.

Bu sıralar en sevdiğim kitap kesinlikle Şah ve Sultan. Tadı damağımda kaldı, aynı tadı alamam diye ikinci kez okumaya bile korkuyorum.

4. Buraya birisi daha eklenmeli: Beyazıt Öztürk... Beyefendi birisi ve kendisine has bir kitle oluşturmuş birisi... Bay J ve Geveze yi de unutmamak lazım.. Sonra Zeki Kayhan Coşkun u da...

Buraya yazılan komedyenleri başarılı buluyorum ancak sıkıştığı zaman belaltı esprilere başvurmaları kalitelerini düşürüyor. Şafak Sezer in kendisi zaten belaltı olduğu için ayrı bir sevmem kendisini...

Bay J'yi bilmem de Zeki Kayahan Coşkun'a bayılırım.Bir Türkleri Anlama Kılavuzu var ki her okuduğumda gülmekten yerlere yatıyorum, babamla sürekli alıntılar yapar güleriz :D

Bu arada oyum tabii ki Cem Yılmaz'a. Türkiye'de zekice ve orijinal espriler yaparak güldüren biri varsa o da cmylmz'dır :D

5. Bence Jun Fukuyamanın sesi. Böyle ses tonuna sahip olmak için neler vermezdim :D

Lelouchu seslendirirken bir bakın ; 53.saniye epik

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3f2nhpyQ0HA

Eveeet aynı adamın Kuroshitsuji'nin Sebastian fangirl/fanboy/fangay(?)'i Grell Sutcliff'i de seslendirdiğini düşündükçe... tüylerim diken diken oldu bak :D

6. Blake Güzel ve Çirkin. Yani Beauty and Beast. O trailerdeki maskeli adamı hatırlıyormusun? Onun adı güzel ve çirkindeki canavarla aynı. Adam. Ayrıca taktığı maske canavarların yüzündekine çok benziyor. O hikayedeki prensesin adı da Bella. Blake'in soyadı Belladonna.

Yang içinse "Altın saçlı kız ve üç ayıcık" diyorlar. Hani şu "Biri benim çorbamı içmiş!" hikayesi :D

Blake favori karakterim ve Güzel ve Çirkin de favori masalımdı!! Süüüü-per!! Evde Bella bebeğim bile var hala kitaplığımda durur :D AAAAHH! Adam'dan aklıma gelmeliydi ama gerçi Blake'in soyadını daha yeni öğrendim.

Yang süper olmuş açıklaman da harika ahahah :D

7. İTİRAF EDİYORUM RANZANIN MERDİVENİNİ KIRDIM VE SUÇU ABLAMA ATACAĞIM.

Bugün bende bir terslik var

Önce ablamın yatağında su balonu patlattım yatağı ters çevirip çarşafı kuruttum.

Sonra annem benim kaybolan kolye ucumu aramaya giriştiler bağırıp çağırdılar (iki saat) ben ayağa kalktım ve "buldum" (dört saniye) Havalı havalı madem suyumu açmış dönüyorken madem suyunu yatağıma döktüm.

bari gidip ablamın yatağına çıkayım derken ayağım merdivene takıldı. Kırdım. Acıyan bir sol bilek ve boydan boya çizik ve kanayan bir sağ bacakla yaşıyorum.

Sonraa bilgisayarın başına geçtim tam yatacağım ki ekrana sinek geldi. ben de elimde ittim ama SİNEK EZİLDİ!

Ya ekran koruyucu jelatinin içine girmiş manyak hayvan eziverdim cılkı çıktı!

Ağağa bilgisayarım sinek kanı oldu hep!

Ben de temizleyip uyumadan önce yazmak farz oldu diye düşündüm.

Artık gönül rahatlığı ile uyuyabilirim.

8. Bendeki öyle bir şans ki "Akashiiiiii" diye videoya atladığım anda "Telif hakkı nedeniyle video kullanılmıyor"la karşılaştım.

Aramıza girmek, aşkımıza engel olmak istiyorlar Akashi... Ama Ekim'de kavuşacağız.

Sabır bir erdemdir.

May the force be with fangirls.

Amin.

9. 2) Harem animeler... Haremden kastım şu: Aynı anda 5 kızın aynı erkeğe aşık olması... Dünyada sanki başka erkek yokmuş gibi...

Hah bunun bir üst versiyonunu ben söyleyecektim:

7 ERKEĞİN 1 KIZA AŞIK OLMASI

Abi kızlar için harem animesi yapmayın. Ben kafayı sıyırıyorum berbat aptalca bir şey oluyor. Kızıl zaafımdan afişte görünce izliyorum ama çok saçma oluyor. Dayanamıyorum. Başladığım şeyi bitirme huyumdan bırakamıyorum da... Hadi erkekler için yapınca fanservice'i bayıyorsunuz kızın ayağı takılıp düşse hava sürtünmesinden kıyafetleri yırtılıyor neredeyse de bunlar da öyle bir şey de yok.

Öğrendim ki izleyen hanımkızlarımız baş karakterin yerine kendini koymak suretiyle fangirling yapıyorlarmış. Ben de o fonksiyon eksik benim baş karakteri çiğ çiğ yiyesim, dozerle ezesim, derisini yüzüp tuzlu sulara atasım geliyor.

10. Ya herkes 3-4 bölüm koyup yine filler dayıyacaklar diyor da eskiden hiç öyle olmadı ki. 20 bölüm filler 20 bölüm (normal?) neyse işte anladınız.

Madara'yı getirdikten sonra filler miller veremezler. Pain'de öyle mi olmuştu saçmalamayın!

Hatta Deidara, Jiraiya ve Pain'i art arda yolladık biz öbür tarafa araya topu topu 7 bölümlük bir filler girdi o da mis gibi filler'dı zaten. Bu sefer de öyle olacak gibi filler'ları çok uzun tuttular bayağı bir süre filler yemeyiz biz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.