Jump to content

gusuyang

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    gusuyang reacted to Miranda syt in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Bu da benim çalışmam umarım beğenmişsinizdir :) bir kaç tane daha çalışmayla geri döneceğim :) (Bu arada çok güzel çalışmalar var burada ezilmekten korktum biraz :D )(ve umarım shop uygulamam da bir uygunsuzluk yoktur)
  2. Beğen
    gusuyang got a reaction from architorture in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    buyuk bir anime paper child yapmaya calistim umarim begenirsiniz :D
  3. Beğen
    gusuyang got a reaction from EndlessHero in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  4. Beğen
    gusuyang reacted to dr_darkangel in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Jahurazzu: fikrini beğendim... orjinal olmuş.. eline sağlık..
    Bassist: o ne güzel düşünce... kabloyu da çok başarılı yapıp, kesmişsin... çizim de çok iyi... bravo..
    Gusuyang: çok emek harcamışsın belli... fikir de hoş.. görüntü de kalabalık... üşenmemiş çizmişsin... tebrik ederim..
    Kajenlue: katil!!!! :) ama amacına ulaşmış... çizimin çok başarılı... fikir canice ama güzel.. ne diyim kanlı ellerine sağlık ;)
    kusura bakmayın.. tek tek yanıtlayınca resimlerle falan çok yer kaplıyor o yüzden bir seferde yazayım dedim...
    herkese şimdiden başarılar...
  5. Beğen
    gusuyang reacted to yanki_99 in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Buda benimki ezgi abla :lol:

6. Beğen
    gusuyang reacted to Toprakezgi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Pikachu'ya iyi bak. Üşümesin. :( Paralel evrende İstanbul'da yaşayanı üşüyor. :( Güzel olmuş valla çok beğendim. :D
    Ayrıca gusuyang, panres ve bassist'inki de güzel olmuş. :D Renklendirmeleri falan ne güzel yapıyor bazı insanlar, kıskandım. :D
  7. Beğen
    gusuyang got a reaction from remstan in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  8. Beğen
    gusuyang reacted to bassist in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Bu da benim çalışmam ^^ Umarım beğenirsiniz :)

9. Beğen
    gusuyang got a reaction from dr_darkangel in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  10. Beğen
    gusuyang got a reaction from Efsun78 in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  11. Beğen
    gusuyang reacted to Haruka in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Gercekten büyük olmuş ben daha tek bir tane yapmaya üşendiğimi fark ettim sen kac tane yapmışsın :D
  12. Beğen
    gusuyang got a reaction from mavipati in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  13. Beğen
    gusuyang got a reaction from yanki_99 in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  14. Beğen
    gusuyang got a reaction from Haruka in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  15. Beğen
    gusuyang got a reaction from bassist in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
  16. Beğen
    gusuyang got a reaction from Miranda syt in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    cizdigim resimleri nasil ekleyecegim ? yardim eder misiniz ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.