Jump to content

dreams_and_reals

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Ogeday in Warlords of the World ASMV |ᴴᴰ   
    Teşekkür ederim :) İngilizce yapma sebebim yabancı arkadaşlarımda var facebook'da AMV ile ilgilenen onlara da gösteriyorum ondan dolayı öyle istersen çeviremediğin yerleri söyle ben açıklayayım :)
  2. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Hokage_Minato in Warlords of the World ASMV |ᴴᴰ   
    Yetkilerimi kötüye mi kullandırcan :lol:
  3. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Eternal_Aya in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Bende en son hush hush serisinden yani fısıltı serisinden 3. kitabını okudum bitirmem 4 saatimi aldı fazla sardı sanırım gözlerim pörtledi 1gün kendime gelemedim :D
  4. Beğen
    dreams_and_reals reacted to mayhos in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Değil mi değil mi bu forum beni anlıyor... :) anı şekilde mükemmel bir şeklde yükseldi amcam kitapta güzel güzel güzel derken bir anda aldı konuyuda kitabınıda herşeyide yere çaldı!!... o kırılma noktasına kadar süper yükseliyor... :) sonrası pufffff!!... :D
  5. Beğen
    dreams_and_reals reacted to BynMubo in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Ailesi tarafından dışlanılmış hissedilen bir çocuğu anlatıyor.Günümüz anne ve babalarının iş yüzünden çocuklarına ayıramadığı zamanı vs. .
  6. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from Hokage_Minato in Magi: The Labyrinth of Magic AMV   
    Çok teşekkür ederim :)50.snde şarkıda robotik bir ses efekti olduğu için Sony Vegas Pro.'dan 'tv look' efektinin iyi gideceğini düşündüm :) Hızlandırmayı o sırada şarkının ritmi artıyor,görüntüyü ritme uydurmak için yaptım.Yoksa görüntünün hızı düşük kalır şarkı hızlı giderdi ;) Yinede fikrine saygı duyuyorum,yorum için teşekkürler :)Çok teşekkürler,beğendiğine çok sevindim :rolleyes: Şarkıyı Hayden Panettiere söylüyor; şarkının adıda I Can Do It Alone ;) Şarkı normalde daha uzun ama ben AMV'ye göre yeniden düzenledim :)
  7. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Hokage_Minato in Magi: The Labyrinth of Magic AMV   
    :wub: Aşık oldum ya şarkıyı kim söylüyo :)
  8. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from Exia in Magi: The Labyrinth of Magic AMV   
    Selam herkese :D Sonunda yeni AMV'imi bitirdim...Magi'yi öyle çok sevdim ki bir AMV'sini yapmak ne zamandır aklımdaydı :) Yorum yapmayı unutmayın lütfen hep söylediğim gibi yorumlarınız benim için çok önemli :wub: Eğer AMV'imi beğendiyseniz Youtube'da 'like'a basın ve üye olun lütfen; şimdiden çok teşekkürler :rolleyes:
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8sQMkIeqkSE

9. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from DeathBook in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Sana güveniyorum o zaman en kısa zamanda ben alıyım o kitabı güzel bir şeye benziyor ;)Korsan kitabı seviyorsan Matteo Mazzuca - Son Korsan; Gücün Kum Saati 1'i oku :) Küçük kuzenmin kitabıydı;başka kitap bulamayınca okumuştum...Ama çok hoşuma gitti çocuk kitabı gibi değildi bayağa ciddiydi bence,hatta kitabı geri vermedim kitaplığıma koydum o kadar yani :D
  10. Beğen
    dreams_and_reals reacted to BynMubo in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    ha,kitap mı? Evet broşür okumuştum en son balinalar çok yalnız yazıyordu . :D
  11. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Myura in AMV - The High Road [Full]   
    Selamlar millet! Beta'sında baya bi hatam vardı onları ayıkladım ve şarkının tamamını kullandim.

http://www.youtube.com/watch?v=zLLSssbKhCY

Bilgiler :

Animeler: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Ben-To, Tales Of Symphonia, Sword Art Online, Darken Than Black, K Project, One Piece, Bleach

Şarkı: Three Days Grace : The High Road

Programlar: Sony Vegas , Adobe After Effects

İyi günler, bay bay!
  12. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Hokage_Minato in Natsu No Sora AMV [Ore Ska Band - Jitensha]   
    ewt dediğim gibi bir ara güzel bir tane yaparım inş :D
  13. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from Hokage_Minato in Yamato Nadeshiko Shichi Henge AMV [Priscilla Renea - Doll House]   
    Buda benim yeni AMV'im, umarım beğenirsiniz :) Yorumlarınızı bekliyorum :rolleyes:

14. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Hokage_Minato in Natsu No Sora AMV [Ore Ska Band - Jitensha]   
    Burda paylaşılan konular Güncel konular sekmesinde gözükmüyorda ondan :(
  15. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from Hokage_Minato in Natsu No Sora AMV [Ore Ska Band - Jitensha]   
    Bu şarkıyı ilk Naruto Shippuuden'de dinlediğimde(ending parçalarından birisiydi) aklıma bu anime geldi :) Uzun zaman önce izlemiştim Natsu No Sora'yı böyle durgun bir animeydi ama dediğim gibi şarkıyla çok yakıştırdığım için kısada olsa böyle bir AMV hazırladım :rolleyes: Umarım beğenirsiniz... Ayrıca lütfen yorum yapın.Çünkü; yorumlarınız benim için çok önemli ^_^
    NOT: Sanırım bu animenin Youtube'da başka AMV'si yok... Hehe ilk ben mi yaptım ne :D
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EIve5dDFtC0
  16. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from Hokage_Minato in AMV - Anthem Of The Lonely   
    çok hoş olmuş cidden çok beğendim,eline sağlık :) hatta hemen şimdi girip youtube'tada beğeniyorum :rolleyes:
  17. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Exia in Mobile Suit Gundam 00 | ソレスタル・ビーイング | AMV - A Star 2012 [HD]   
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=MnVWBrWDaY8

arkadaşlar lütfen youtube den beğenelim teşekkürler :)
  18. Beğen
    dreams_and_reals reacted to soniczeki in Digimon AMV   
    Vaktim olmadığı için yapamadım. Ama bunu izlemenizi istiyorum. :rolleyes:
    SPOILER içerir.
    7 sezonun ve filmlerinin hepsini içeriyor.

19. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Myura in AMV Hakkında Birkaç Bilgi   
    Selamlar millet! Aslında konuyu açmiyacakdım ama, iki-üç ufak bilgi toplamak size katkı yapabilir. Kötü bir tanışmamız vardı değil mi "trololo" *konuyu dağıttı* Her neyse!

Sony Vegas Pro : Tıkla

Adobe After Effects : Tıkla

Cinema 4D : Tıkla

SUPER Converter : Tıkla

Converter; Video'yu ".avi" den ".mp4" e çevire bilir bu tür özelliğe sahipler ama bazen bu olay çevirirken video'nuzun kalitesinin bozulmasına neden oluyor. Pek önermiyorum o yüzden.

Sony Vegas Pro: Kullanımı en kolay video programı diye bilirim karışıklılığı "Adobe After Effects" kadar zor değil sorduğunuz soruları kolaylıkla cevaplaya bilirim.

Cinema 4D : 3D Şekillemeler yarata biliceğiniz yani intro gibi bişeyler yapabilmek için bi program pek sık kullanmadım desem yeridir. Hiç bi zaman intro'ya gerek duymadım ama bi kaç çalışmada yardımcı oldu. Yani: Cinema 4D ismindende anlasilicaği gibi 3D Şekillemeler yapabiliceğiniz bi program dahada ilersine gitmez.

Adobe After Effects: Bu program'da çalişma yapmak için ilk önce "Photoshop" öğrenmeniz gerekiyor ki After Effects'de kafanız karışmasın. Ben after effects'i çok sıklıkla kullanıyorum vegas'dan daha iyi bi video editleme programı ap açık ortada zaten ama vegas için özel efek ekleme şeysileri var Bkz: Magic bullet videos, Newblue bu ikisi en kısa verebiliceğim örnek. Linkleri "google" üzerinden bulabilirsiniz atmaya üşendim şimdi >.>

Japon anime filmlerinden alınan sahnelerin müzikler ile birleştirilmesiyle
    oluşturulan ve resmi olmayan müzik klipleridir. Ayrıca bilgisayar
    oyunlarından alınan sahnelerden yapılan videolara ise ''GMV (Game
    music video)'' denilmektedir.

AMV'ler japon animasyon filmleri (anime) kullanılarak oluşturulurlar
    ve bunlar batı ülkelerinde olan benzerleri yani japon animeler
    kullanılmadan yapılanlar ile karışıtırılmamalıdır.

AMV'ler için üzerinde oynamalar yapabileceğiniz çeşitli müzik veya
    video programları kullanılabilir. Önemli olan nokta ise hazırlamış
    olduğunuz kliplerin kullandığınız müzik ile senkronize olmasıdır.

Batı ülkerinde çok daha fazla hayran kitlesi
    tarafından takip edilir. Bunun nedeni japon animelerinin görsellik
    ve konulara bakış açılarından zengin olması ve kültürel
    olarak farklı ve ilgi çekici gelmesidir. Diğer yandan japon hayranları
    için zaten yaşamlarının önemli bir parçası halindedir.

İyi günler, iyi forumlar.

Unutmadan bu programlar ile çok ders videoları var isterseniz 2-3 tane çekebilirim çünkü Türkçe olarak dinlemek daha iyidir.
    Bak yine unutuyordum, elimde 10-11 tane sony vegas "+" efektleri var yani "New Blue, Magic bullet videos" felan değil eğer isteyen olursa özelden mesaj ile atabilirim buraya atilmicak kadar değerli u.u
  20. Beğen
    dreams_and_reals reacted to Cold Dewil in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
  21. Beğen
    dreams_and_reals reacted to kinomiya in Kuragehime AMV [Cher Lloyd - Want U Back]   
    Hoşuma gitti :)
  22. Beğen
    dreams_and_reals reacted to darkreaper07 in Fullmetal Alchemist Brotherhood-Hero   
    Saol. Bu arada yine Ctrl fln. çıkmamış. :D
  23. Beğen
    dreams_and_reals got a reaction from Hokage_Minato in Kuragehime AMV [Cher Lloyd - Want U Back]   
    Kaydetmesi uzun sürüyor ondan :D Az kaldı efektler ekliyorum :) Demin Youtube'a falan koydum;ama beğenmedim sildim.Bir daha Youtube'a koymasıda ayrı bi zahmet -_- Birazdan olacak inşallah :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.