Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

okul zamanı çok terbiyeli düzgün bir insanımdır bende bu yüzden 2 senedir onur belgesi veriyorlar bana :D

2. (See 65 other replies to this status update)

2. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

3. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

talha amgamiyi en az 5 kere bitirdim ben <3 ayatsuji <3

4. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

:D yok yok ben cidden kızlar nesini seviyo diye baktım bidaha zor bakarım yurinin erkekli versiyonu idte asdfg

5. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

ertu ben sadece kızlar bunların nesini seviyor diye 2-3 seriye baktım yoksa ölümüne yuri <3

6. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

ertu onu izledim ben naısldı dersen boş ver asdfg

7. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

he yoai konusuymuş asdfg nolcak la izleyince döncem sanki asdfg

8. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

biraz geç olucak ama :D

abla erenle takılıp normal kalma nedenim erenden daha tuhaf olmam :D birde ne izliyorum ben neyi anlamaya çalıışıyorum ne kaçırdım :D

9. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

peki ertu bende beratla takılıyom ama normalim bunu açıkla asdfg

10. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

11. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

12. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

13. YORUMLARI BEKLİYORUZ ! :)
  14. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

15. Tespit doğru...Godzilla gittikçe büyüyor *-*

16. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

17. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

18. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

19. geç söyledim ama rüyamda barış admini falan gördüm saybırda vardı :D Sao daydık klan savaşı yapıyoduk fena bişeydi yaa :D

20. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

21. geç söyledim ama rüyamda barış admini falan gördüm saybırda vardı :D Sao daydık klan savaşı yapıyoduk fena bişeydi yaa :D

22. geç söyledim ama rüyamda barış admini falan gördüm saybırda vardı :D Sao daydık klan savaşı yapıyoduk fena bişeydi yaa :D

23. şu benim odayı sauna diye millete yuttursam zengin olurum yemin ediyorum. #çoksıcakölüyozbaşgan

24. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.