Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Açlık çok fazla sinir stres yapıyor ya. Açken sen sen değilsin sloganı benim için bulunmuş resmen.

2. Açlık çok fazla sinir stres yapıyor ya. Açken sen sen değilsin sloganı benim için bulunmuş resmen.

3. anicharttaki TBA bölümü tam olarak ne acaba ? bilen var mı ? çıkış tarihi tam kesin olmayan animeler felan mı ? :D

4. Açlık çok fazla sinir stres yapıyor ya. Açken sen sen değilsin sloganı benim için bulunmuş resmen.

5. anicharttaki TBA bölümü tam olarak ne acaba ? bilen var mı ? çıkış tarihi tam kesin olmayan animeler felan mı ? :D

6. anicharttaki TBA bölümü tam olarak ne acaba ? bilen var mı ? çıkış tarihi tam kesin olmayan animeler felan mı ? :D

7. Yarın yemin torenim var bana şans dileyin azıcık gerginim de :S

8. Ezgi bana uyarı vermiş. Davranın Direniş üyeleri. Savaş çıktı!

9. 1 oturuşta 26 bölüm bakuman izlemek ve 1 sezon bitirmek kendi fazla zorluyorum -_-

10. 1 oturuşta 26 bölüm bakuman izlemek ve 1 sezon bitirmek kendi fazla zorluyorum -_-

11. İki yıl ara verince anime izlemeyi çok özlemişim. Evden çıkmak istemiyorum ayol. :D

12. Asdfdsasdf :D Çoğaldını görünce atanın yüzünü görmek isterdim :D https://www.facebook.com/photo.php?v=707234845991241&set=vb.111611942220204&type=2&theater

13. İki yıl ara verince anime izlemeyi çok özlemişim. Evden çıkmak istemiyorum ayol. :D

14. Can sıkıntısımıdır bilmem amma demin YAOİ izledim :S :|

15. Zeyzey forumun sevgi yumağı valla :D nedir bu sevgi nedir bu mutluluk nedir bu forum sevdası...nerde kaos nerde şiddet nerede öfke nerede nefret İtachiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

16. Ne arayan var ne soran bu Mert'e ne oldu yaşıyor mu diyen eden yok :'(

17. Bizede rütbe gelmiş :(

18. Bizede rütbe gelmiş :(

19. Bizede rütbe gelmiş :(

20. Bizede rütbe gelmiş :(

21. yeni forum fenomeni : karakter tanıtımkları başlatan: emel abla sanırsam asdfg

22. Bizede rütbe gelmiş :(

23. FCler kapatılacaksa FC bölümü kapansa????

24. FCler kapatılacaksa FC bölümü kapansa????

25. en son dün gece 4 te bakmıştım O.o ne ara bu kadar oldu bu :P http://hizliresim.com/GnV2A3

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.