Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tiyatromun premiere mükemmel geçti :) ufak tefek aksaklarlar oldu olacak o kadar :D unutmadan buradan Komşumunoğlu Süleymanndı sanırsam ismi :D) buradan selam kardeşim kabadayı rolündeydim :P TEKE KAZIM :P

2. Tiyatromun premiere mükemmel geçti :) ufak tefek aksaklarlar oldu olacak o kadar :D unutmadan buradan Komşumunoğlu Süleymanndı sanırsam ismi :D) buradan selam kardeşim kabadayı rolündeydim :P TEKE KAZIM :P

3. Yarın 20:00 benim için büyük bir gün 8-9 aylık emeğimin karşılığı çıkacak gerçi bunda tek olmayacağım :)

4. Yarın 20:00 benim için büyük bir gün 8-9 aylık emeğimin karşılığı çıkacak gerçi bunda tek olmayacağım :)

5. Yarın 20:00 benim için büyük bir gün 8-9 aylık emeğimin karşılığı çıkacak gerçi bunda tek olmayacağım :)

6. Yarın 20:00 benim için büyük bir gün 8-9 aylık emeğimin karşılığı çıkacak gerçi bunda tek olmayacağım :)

7. Kirito ışın kılıcı kullanacakmış -_-. Bkz: Açlık oyunlarında ölecek ilk kişi.

8. Yarın 20:00 benim için büyük bir gün 8-9 aylık emeğimin karşılığı çıkacak gerçi bunda tek olmayacağım :)

9. Yarın 20:00 benim için büyük bir gün 8-9 aylık emeğimin karşılığı çıkacak gerçi bunda tek olmayacağım :)

10. FMA izlemiş biri bana ulaşabilir mi ? bir şey sorucamda :)

11. Animesizlik başıma vurdu rüyamda bile anime izliyorum :D

12. Animesizlik başıma vurdu rüyamda bile anime izliyorum :D

13. Animesizlik başıma vurdu rüyamda bile anime izliyorum :D

14. Tekrar psikoloğa gitsem şarkı dinlememi yasaklicak yemin ediyom yine içime öküz çöktü -_-

benden ne istiyorsuuuuuuun!!! whataya want for meeeee ???!!!
  15. Tekrar psikoloğa gitsem şarkı dinlememi yasaklicak yemin ediyom yine içime öküz çöktü -_-

benden ne istiyorsuuuuuuun!!! whataya want for meeeee ???!!!
  16. Gifi resimlere ayıra bileceğim bir program söylermisiniz

17. Bizim kapının önünde kavga olmuş polis gelmiş az önce haberim yok geçen deprem olduydu onuda hissedmedim eve baktığımda kimse yoktu benden başka O.o Ölürsem vasiyetim berserk in devamı gelirse mezar taşımın orada bir tabletde yayınlansın lütfen :D

18. Bizim kapının önünde kavga olmuş polis gelmiş az önce haberim yok geçen deprem olduydu onuda hissedmedim eve baktığımda kimse yoktu benden başka O.o Ölürsem vasiyetim berserk in devamı gelirse mezar taşımın orada bir tabletde yayınlansın lütfen :D

19. Bir kaç haftadır yoktum, benden kurtuldunuz diye sevindiniz dimi? Doğru söyleyin :D

20. Nisekoi de son bir kız giriyordu o kaçıncı bölüm oluyor acaba orada bırakmıştım tamamlııyayım bari seriyi :D

21. Nisekoi de son bir kız giriyordu o kaçıncı bölüm oluyor acaba orada bırakmıştım tamamlııyayım bari seriyi :D

22. Bazı insanlar her daim yanınızda olup,size destek olduğunu bilmek . İşde insanı en mutlu eden şey bu :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.