Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çok gülen insanlar içlerinde çok yanlıızdır...

2. Acillik olursam ambulansa Tufanbeyli H.S.M götürün dicem. En azından gözüm gönlüm açılır asdfgfdsa :D

3. Acillik olursam ambulansa Tufanbeyli H.S.M götürün dicem. En azından gözüm gönlüm açılır asdfgfdsa :D

4. Acillik olursam ambulansa Tufanbeyli H.S.M götürün dicem. En azından gözüm gönlüm açılır asdfgfdsa :D

5. Acillik olursam ambulansa Tufanbeyli H.S.M götürün dicem. En azından gözüm gönlüm açılır asdfgfdsa :D

6. 5-6 saatlik emek, dikkatsizlik, yanlış alınan item, batan çar depresyona girdim lan T.T taktik verin bana kurtulmam için :(

7. 5-6 saatlik emek, dikkatsizlik, yanlış alınan item, batan çar depresyona girdim lan T.T taktik verin bana kurtulmam için :(

8. Acillik olursam ambulansa Tufanbeyli H.S.M götürün dicem. En azından gözüm gönlüm açılır asdfgfdsa :D

9. Fujimaki sensei haftaya Kuroko no Basuke'yi bitiriyormuş. Sonunda bitti diye sevinsem mi yoksa üzülsem mi bilemedim :D

10. Fujimaki sensei haftaya Kuroko no Basuke'yi bitiriyormuş. Sonunda bitti diye sevinsem mi yoksa üzülsem mi bilemedim :D

11. Ayhan konuyu açıyor musun? Bu gece o konuyu inletelim hazır bilgisayarım da varken . Valla açmazsan ben açıcam :D

12. Ayhan konuyu açıyor musun? Bu gece o konuyu inletelim hazır bilgisayarım da varken . Valla açmazsan ben açıcam :D

13. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

1. free word

free word

niye kaksel niye çalışşmasın gitmesin üniye görsün babaları asdfg

2. (See 19 other replies to this status update)

14. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

1. free word

free word

LANET OLSUN telefon bàáãķäąă ezgicim diyorum ki küçük emrahimiz kaannin hesabini acin haksizlik olmqsin asdfg

15. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

1. free word

free word

Asdfg keske muhabbet edeydikte konuyu kitleydik xd sende sabah acinca bune dafuq diyeydin asdfh sende kazanırken ac ezgi asdfg

16. o kadar üsengecim ki yaklaşık 12 saattir tuvaletimi tutuyorum. Tuvalet çok uzak :(

17. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

18. 2 TB Anime Taşına bilir Hddrm bozuldu :( // Düşüncem W..F GENTİLMAN :D // Yapılır umarım off off :(

19. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

1. free word

free word

Çip xd len degerini bil telefondan ywziyorum şu an tam moda al geri mobile geç bunlari yazma falan seviliyon bak asdfg

20. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

1. free word

free word

Bana bir zararı yok xd aksine bu beni sizden ayıran bir özellik sizden üstünüm xd.

21. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

1. free word

free word

Tamam işte bende de öyle oluyor normal asdfg

22. Beratın hesabı geri açmışsınız :D bari kaannın hebasıda açın garibimin asdfg çocuğun hesap banlı gözüküyor ama hala online gözüküyor falan asdfg

23. Vallaha sitede yorum açılsın artık :( Yorum yapmayı özledim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.