Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  2. RinOsawa(Asu)

( 13 / 13 ) Ajin

Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  3. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  4. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  5. RinOsawa(Asu)

( 26 / 26 ) Aquarion Logos

Emeği Geçenlere Teşekkür Ederim...
  6. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  7. RinOsawa(Asu)

( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters

Emeği Geçenlere Teşekkürler... Seriyi Baştan Çeviriyorlar...
  8. Emeği Geçen Herkese Teşekkürler...
  9. 3. Ve 4. Bölüm Çevrilmiştir. To Love Ru Darkness 6. Ova Bölümü Çevrilmiştir Server De Sorun Olduğu İçin Encode Yapamıyorum Düzeltildiği Zaman Belli Değil Kusura Bakmayın Düzeltildiği An Encode Edip Upload Edeceğiz...
  10. Çok Az Yükselt :) Alttaki Üye 120 İzlemiştir...
  11. RinOsawa(Asu)

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki Üye Maria Holic İzledi Mi?...
  12. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

Bende anlatılamayacak şeyi anlatacak şekilde anlatmaya çalıştım oldu mu xD

3. Red-King

Red-King

Bizimde anlatamadığımız şeyler oluyor rin :)

O yüzden bazen kendine anlatmak ve kendini dinlemek insanı daha rahat hissettiriyor.

Seni anlamayan insanlar her zaman vardır . Ama onların anlayamıcağını bildiğin halde onlara anlatmak istemezsin ki ben istemem... Ve anlatmam da.

4. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Katılıyorum Bende Anlatmama Zaten...

13. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Encode İşinden Anlamıyorum :) Hen Zemi 1 Ve 2. Bölümlerde Sıkıntı Var Sanırım İndirme Durdu, Biraz Araştırayım Encode Kolay Öğretti Aslında Pc 10 15 Dk İçinde Yapıyorda Upload Sitesi Olmayınca Sorun Büyük... Edit: Şimdi Düşündümde 1. Ve 2.Bölümleri Çeviren Fansublardan Altyazıyı Alalım :) Direk Encode Yaparak Düzeltiriz 1. Ve 2.Bölümler Bozulmuş Hepsini Denedim İnmiyor :) Acaba Benim Bilgisayar Mı Sorunlu :) ...
  14. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Şuan 1. Bölümün İnmesine 10 Dk Var Bitince Başlayacağım... Maalesef Siteye Tek Vk Atıp Bırakmak Yasak En Az 3 Yada 4 Tane Olmak Zorunda...
  15. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Encode Ve Upload Yapabilecek Biri Arıyorum Ama Daha Bulamadım :) Diyorum Kendim Encode Edeyim Upload Sitelerine Yükleyemem En Fazla Vk'ye Atabilirim...
  16. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Tamam Fakat Dediğim Gibi Server Bozuk Encode Yapamıyoruz :)...
  17. Askerlik Şubat Diye Beklerken Mayıs Çıkmanın Acısı :) ...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. aizen-

aizen-

bende mayısta gidiyom :D

3. Luluna

Luluna

ouu asker yolcularımız varmış burada. Hayırlı yolculuklar gençler, kazasız belasız bitirip dönersiniz inşallah :)

4. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Saolsın Son Su Bükücü Celp Gelmedi Daha Değil Mi? :)

18. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Tüm Bölümler Çevrilmiştir. Fakat Encoderin Serveri Bozulduğu İçin Bölümleri Gecikecek Kusura Bakmayın...
  19. RinOsawa(Asu)

( 32 / 25+ ) Saki

Emeği Geçenlere Teşekkür Ederim...
  20. RinOsawa(Asu)

( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters

8.Bölüm İçin Teşekkürler...
  21. RinOsawa(Asu)

Parça önerisi :D

Başlığı Müzik Önerisi Olarak Değiştirmenizi Tavsiye Ederim. Sonra Maalesef Müzik Pek Dinlemiyorum Bir Önerim Olmayacak...
  22. Hen Zemi 13. Bölüm Final Çeviriyorum Fakat 11.-12. Bölüm Çok Sorun Yaşadım İzleyen Görecektir Zihinsel Olarak Beni Yendikleri Kesin...
  23. Alacağın 3 Şeyi Sadece Sen Alabilirsin Karşı Cins Sadece Elbise İle Gelebiliyor :) ...
  24. Madara'yı Vereyim Vereyim De Seni Öldüreceği İçin Aldım Ben Yoksa Al Öl :) Senin Bileceğin İş. Evet Adadaki Hayvanlardan Kıyafet Yapmak Güzel Olurdu :) Derisini Giyersin Oh Ne Sıcaktır Var Ya Etini Yedin Mi Gerisi Boş Hayat Budur...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.