Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

İletiler bölümüne RinOsawa(Asu) kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  73121.jpg

Anime Adı : Punch Line                             

Anime Türü : Komedi, Ecchi, Bilim Kurgu, Süper Güç, Doğaüstü -Güçler

Bölüm Sayısı : 04 / 12

Yapım Yılı : 2015

Çevirmen : RinOsawa(Asu)

Düzenleme : DjMorphosis

Özet; Bir Kızın Külotunu Görürse İnsanlık Yok Mu Olacak?! Yuuta Iridatsu Tuhaf Bir Alışkanlığı Olan Lise Öğrencisidir. Bir Kızın Külotunu Gördüğünde Aşırı Derecede Heyecanlanıp Bayılıyor. Bir Kaza Sonrası Ruhu Bedeninden Ayrılır. Bu Sırada Bir Hayalet Kedi İle Karşılaşır. Bu Olaydan Sonra Bazı Özel Güçler Kazanır. Özel Güçleri İle Apartmanda Yaşayan Kişileri İzlemeye Ve Bazende Şakalar Yapmaya Başlar. Yuuta Iridatsu Bir Kızın Külotunu Gördüğünde Dünyanın Yok Olacağının Farkına Varır. Dünyanın Neden Yok Olacağını Araştırıp, Kurtarmanın Yollarını Aramaya Başlar...

2. Sanırım anlatamadım, neyse gerek yok bu gece yavaş falan yine indirmeye bırakacağım. Demek istediğim dosyaların ayrı ayrı uploadlanmasıydı. Mega'ya böylece premium link çeviriciler çalışabilecekti. Bu şekilde linki hatalı gösteriyorlar. Neyse ben gece indirmeye bırakacağım uğraşmanıza gerek yok :) Çeviriler için tekrardan teşekkür ederim.

Rica Ederim Söylediğiniz Konu Düzeltirmiş Olması Gerekiyor Ama ? Hepsini Bir Arşivde İstiyorsanız Çok Fazla Boyutta Olacağından Ve Pek İstenmeyen Bir Durum Olduğundan Yapmadım...

3. Ayrı ayrı bölümleri uploadlama şansınız var mı? Klasör halinde uploadlandığı için premium link çeviricileri linkleri çeviremiyor da.

BD'ler 10'dan itibaren bitti sanırım, BD bölümler çıktıkca eklenecek mi? Tamamlanan proje kısmına alınmışta.

Çeviri için teşekkürler.

Kusura Bakmayın Çevirilerle Uğraşıyordum. Klasör Halinde Linkini Ekliyeyim Aslında Tek Tek Daha Rahat Olduğunu Düşünmüştüm. Bd Bölümleri 10'a Kadar Çıktıkça Çevrilip Eklenecektir. Aslında 11.Bölüm Geçikti Onu Bekliyorum...

4. Alıntıdır: http://forum.turkanime.tv/topic/13036-06-13-jinsei/

2139.jpg

Anime Adı : Jinsei

Anime Türü : Komedi, Dram, Ecchi, Romantizm, Okul, Slice of Life

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2014

Çevirmen-Düzenleyen : RinOsawa(Asu)

Encode : Dj Morphosis 

Özet; Yuuki Akamatsu , Kyuumon Akademisi İkinci Gazetecilik Kulübüne katıldıktan sonra kulüp başkanı Ayaka Nikaidou tarafından danışman yapıldı. Üç tane kızla birlikte öğrencilerin problemlerine tavsiyeler vermeye başladılar: Bilim dalında Rino Endou, edebiyat dalında Fumi Kujou ve spor dalında Ikumi Suzuki. Nedense, üçünün fikirleri hep farklı ve hiç aynı sonuca varamıyorlar, ama yine de bir şeyler yapmaya çalışıyorlar…

İndirme Linki : https://mega.nz/#F!INoE0arI!t2aGI28ggT9XvVszLwpe9Q 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.