Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hmm itiraf edeyim google translate in olduğundan daha iyi çevirmesini istemiyorum, çevirmen ahalisi olarak o kadar özenip didinerek çevirdiğimiz serileri millet gidip google translate e atarak hemen bitiriyor, bari ingilizcelerine bişi katmış olsa hadi neyse dicem ama sanmıyorum.Siz siz olun yapmayın derim şevkimizi çok kırıyorsunuz haberiniz olsun.

Google Translate çevirisi anında belli oluyor. Chihayafuru 2'de mesela çevirmen o şiirleri Google Translate ile çevirmiş, okurken beynim yandı 1 bölüm dayanabildim sonra ingilizce altyazıya geçtim.

ben de bi çağrıda bulunayım madem buradan, translate ile çevirceğinize çevirmeyin. kimse çevirmek zorunda değil, emin olun siz yapmasanız başkası yapar o çeviriyi. zaten çevirmek vakti olana güzel zevkli iş, ama bi görev değil gönül işi. translatele yapmak nedir yahu.

sosyal mesaj verildi, ben gidiyorum :D

2. Gencler taze taze spoiler yemis bulunuyorum. Ama hani oyle boyle degil bastan sona yedim spoileri fakat isin ilginc tarafi bu hosuma gitti, daha bir sevklendim. Her neyse John konusunu ogrenmek isteyenlere ufacik aciklayacagim:

Olmeyecek. Yani tahmin edemeyeceginiz kadar kilit karakterlerden biri zaten. Melisandre ve Davos tarafindan kurtarilacak sanirim.

yani haklıymışım :D spoiler yemeden tahmin ettiydim ama yanlış bilmiyorsam 5 sezonda 5 kitap işlendi, 6. kitap daha çıkmadı sanırım. yanlış biliyor olabilirim gerçi.

3. Bu olayda sıkıntı ney biliyormusun Jon Snow'u çok kolay öldürdüler adam o mevkiye oy çokluğu ile geldi hani nerde bu adam oy verenler neden kurtarmadılar çıldırdım ya en son starkları düğünde katlettiklerinde bu kadar nefret etmiştim diziden ama ciddi anlamda artık diziyi izleyesim felan kalmadı Stanise oh olsun gebersin dedim haketti bana göre. :D

Jon Snow diziden çıkartmazlar ak gezen olarak doğsun ya . :D Belki o zaman izlerim. :dd

Arya kör olur. Jon ölür. Stannis ölür. Khaleesi sezon 1'e döndü. Ramsay hala hayatta.

süper dizi.

o değil de Ghost nerdeydi Jon ölürken? oy verenleri geçtim Ghost'u görmeyi bekliyodum ben :/

edit:

AHA AKLIMA NE GELDİ. HANİ THOROS ÖLÜLERİ DİRİLTİYODU YA YANINDA BİŞEYLER SÖYLEYİP MELİSANDRE DE O YÜZDEN CASTLE BLACK'E DÖNMÜŞ OLMASIN? JON SNOW'U DİRİLTMEK İÇİN? GELDİĞİNDE HİÇ BİŞEY SÖYLEMEMİŞTİ GİZLİ BİŞEYLER YAPCAĞI BELLİYDİ SANKİ.

4. WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT

LAN NASIL JON SNOW ÖLÜR? DİZİDEKİ TEK STARK DELİKANLISIYDI AYIP BE HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYONUZ İZLEYENLERİ! ANA KARAKTER KALMADI LAN ÖLDÜRE ÖLDÜRE. OLLY DE AYRI Bİ ŞEREFSİZ ÇIKTI. BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ. Bİ AN JON SNOW "SEN DE Mİ BRÜTÜS" DİYCEK SANDIM :D

STANNIS? OLM SEN REYİZDİN LAN? NASIL ÖYLE ÖLÜVERDİN LAN? YAPILIR MI LAN BU TEK GERÇEK KRALA? UTANACAKLARINI BİLSEM YÜZLERİNE TÜKÜRECEM AMA ONLARDAN DA ANLAMAZ Kİ BUNLAR.

Cersei'ye oh olsun valla az bile yaptılar, o kadar hoşuma gitti ki halkın Cersei'den nefret etmesi ara sıra açıp tekrar izlemeyi düşünüyorum o sahneleri. hatta keşke bütün suçlarını söyleyeydi de bi linç etselerdi karıyı. Sansa da b.k yoluna gitti galiba göstermediler gerçi. Arya'ya da bişeyler oldu ölceğini sanmıyorum ama bişeyler olcak sanırım. yahu her sezon finalinde en az 1 Stark zarar görmeyince rahat etmiyolar sanki. Brandon'ı da sezon boyu göstermediler, gelecek sezondan beklentilerim büyük.

alttaki fan teorisi, spoiler sayılmaz ama istemeyen okumasın:

bazıları Jon Snow Akgezen olarak geri gelcek diyor. hatta Akgezenler vs. İnsanlar savaşında Akgezenlere önderlik ediceğini söyleyenler var. Khaleesi de insanlara da önderlik edicekmiş, bi nevi Ateş vs. Buz gibi. bana pek inandırıcı gelmedi çünkü insandan Akgezen olması garip görünüyor.

5. STANNIS SEN KIMIN ADAMISIN STANNIS! NAPTIN OLM SEN BIZ SENİ BÖYLE Mİ SEVDİK LAN! HANGİ YOLLARA DÜŞTÜN STANNIS YANLIŞSIN YANLIŞTASIN YANLIŞ TARAFTASIN!

Drogon'un gelceği biraz belliydi ama yine de süper sahneydi. kadın boşuna Mother of Dragons değil sonuçta :D diğer 2 ejderha nolcak acep.

Cidden sadece diziyi izleyip "yha jaime çk pasf kaldı çk skıcı bu szon bran yk mu .s.s.s.s." demek gülünç bir durum. Dediğim gibi, artık diziden en küçük bir beklentim yok.

kitabı okumayanların dizi hakkında fikir sahibi olması mı gülünç diziyi izleyip sıkıcı olduğunu iddia etmek mi gülünç bu sezonu izlerken Jaime'ye pasif kaldı demek mi gülünç Bran'i geçen sezon finalinde verip hype yaparken bu sezon tek sahne göstermediklerini söylemek mi gülünç? hayret.

6. İtiraf ediyorum, sınıf arkadaşımı 2. sınıftan 7 sınıfa kadar platonik olarak sevmiştim.Ama karşı komşum olduğundan yakışmaz diye itiraf etmemiştim.Sonra oks ve lise yatılı derken iyice kopmuştum.Bilmiyorum şimdi nerede ne yapar ve acaba doğru olanı mı yaptım,who knows...

lise 4 boyunca bi kızı sevmiştim de kızla ilk tanıştığımda sevgilisi vardı o günden sonra hep "kanka", "kardeş" olduğumuz için bişey diyememiştim. ben de hala merak ediyorum acaba doğru bişey mi yaptım diye...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.