Jump to content

Erdem07

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Erdem07

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 01/13/1987

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Okumayı sevmeyenlerin aradığı link: https://discord.gg/JaRVzdH Merhaba arkadaşlar, bu satırlar vakti olan insanlar için haliyle biraz geyik yapacağım. İster iş olsun ister eğlence bir şey üzerine yoğunlaşmak bu konuda uzmanlaşmayı, ardından kazanılan bilgi ise istesek de istemesek de bize söz konusu konunun türdeşlerini yargılama hakkını kazandırır. Burada bir süreçten bahsediyorum. Bu sürecin sonunda beğenilme arzusu ile yargı hakkı kazandığımız bu konuyu açmak için fırsat kollamak, fırsatını bulup konuşurken parmaklarımızı birleştirip gülümsemek ya da el ve kollarımızı sallayarak konuşu
 2. Hala boştaysan ve bi örnek atarsan konuşabiliriz. Instagramım yok eğer başka arkadaşlar varsa çizim yapıp yazar arayan ya da yazar olup çizer arayan discorda beklerim https://discord.gg/JaRVzdH Discord şart değil örnek buraya da atılabilir fark etmez. Üşeniyorsan yaptıklarından bir tane üşenmiyorsan büyük bir kapı resmi atarsan ne yapıp yapamayacağımızı konuşuruz.
 3. %85 iken de %65 iken de o aynı kişi imiş. Demek ki değişen o değil, diyor ki ben mi suçluyum... Sonuca etki etmeyenler değişken üzerinde yorum yapamaz.
 4. Bu işle uğraştığımdan fazlaca tutulmuş yazarların kitaplarına bile hep yüksekten bakıyorum öyle de bakmam gerekir ama buna bi bölüm baktım hoş gidiyor daha sona varmadım ama devamını bekliyorum.
 5. Casshern le köpeği Friender diyeyim :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.