Jump to content

sebasuchan

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

sebasuchan kullanıcısının paylaşımları

1. sebasuchan

Benim garipler... Coming Soon :D

:lol: sebasuchaann :wub: o değilde bunları renklendirsem mi yoksa siyah beyaz mı kalsın? :ph34r:
  2. sebasuchan

Limonatayı unuttun :o Teşekkür ederim devamı çok yakındaa:D Teşekkürler :) Yok hayır silinmiyor ve yağmurdan yaştan yani sudan da etkilenmiyor, taş gibi kalıyor :D Şaluluuuu :D
  3. sebasuchan

Eneeem çok pis gaza geldim şimdi teşekkür ederim :rolleyes: Hehehe estağfrullah olur mu ele şey :D senin çizimlerine bakcam hemen merak ettim *-* Ekleme: Gaza geldim yeminle :D/> Daha bugün çizmeye başladım, devamı gelecek :)/> Çok yakındaa! Dıdıdıdıımmm
  4. sebasuchan

Teşekkür ederiiiimmm *-* Bende çekinerek koydum :rolleyes: biraz cesarete geldim şimci :) Yok değil teknik çizim kalemleri aslında :D Artline drawing system 0.2, 0.3, 0.4 var, diğeri de Faber'in 0.1 numara.
  5. İlk paperchild'ım ama henüz tamamen kesmedim imza atıp öyle keseyim dedim :P Çalınmalara karşı önlem Sonunda tamamladım, daha doğrusu dün gece tamamlamıştım ama fotoğrafını çekmeye üşendim (tarayıcım yok ne yazık ki) Yazım felaket yalnız :D imza atayım dedim ama rezil ettim attım neyse :D Son olarak, Happy ile Şaluluuu'yu renklendireyim miiii yoksa siyah beyaz mı kalsın. Fikir verin joonam. Amy'nin Doktor Civan'ı :wub: Henüz tamamlamadım ama istek üzerine foruma attım :P
  6. sebasuchan

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Sebastian MichaelisNatsu DragnelMonkey D.LuffyZoroAlucardAraleGokuLightSakata GintokiAizen :wub: Daha çok var aslında ama şimdilik aklıma gelenler bunlar, demek ki en sevdiklerim bunlarmış :rolleyes:
  7. bende çizimlerimi paylaşmak istiyorum ama utandım birden :p

8. sebasuchan

Sailor Moon 2013 Animesi Duyuruldu

vay güzel haber, çocukluğumuzun usagi chan' i yeniden bizlerle *-*
  9. sebasuchan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Araya 5 tane anime sığdırdığım halde biten Fairy Tail'imin son 175. bölümünü izledim :( Ağlamaklıyım ama mangadan takip ediyorum neyseki :ph34r:
  10. Noluyo noluyo? Fairy Tail'i gördüm daldım, neye alıyorsan beni de al Amy :D
  11. sebasuchan

İlk İzlediğiniz Anime?

10-11 yaşlarındaydım, brt'de Dr. Slump vardı. Dr. Slump (Arale) ve Card Captor Sakura ilk animelerimdi, öyle başladım işte, hatta ondan da önce Totoro'yu izlemiştim, ilk öyle başladı yalan olmasın şimdi :) Bahçede dolaşıp çiçek büyütme dansı yapardım, Totoro'daki gibi çiçeklerim hemen büyüycek diye :D
  12. Demi çok tatlı :wub: Daha cicili resimleri de var. Windows temalarında ararken bulmuştum valla, tavşan manyağıyım ben, rabbit yazdım bu çıktı :P Herkeşler indirsin hadi :rolleyes:
  13. Bu da benim masaüstüm, bu temamı çok seviyorum *-*
  14. Mopsy ile vakit ge

15. Francoise Hardy, Edith Piaf ve Mabel Matiz.
  16. sebasuchan

En Çok Sevdiğiniz Film

Keşke 30 olsam :wub:
  17. sebasuchan

En Sevdiğiniz Pokemon?

En sevdiğim Jiggle Puff :wub: Ama ondan sonraaaa Piplup, ve Pichu var
  18. Cowboy Bebop :)

19. Gelsin sıradaki D.Gray-Man..

20. sebasuchan

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

SAO güzeldi demeye korktum yorumlardan sonra :P The Adventures of TinTin muhteşemdi film izlerken kitlenmiştim gayet sürükleyiciydi, bence hak ettiği ödülü almış :D
  21. sebasuchan

One Piece Şeytan Meyveleri Tanıtım

İlgi çekici bir konu. Arigatouuu -_-
  22. Burada da böyle etkinlikler düzenlensin :( Japon Parkı var güya ama kıytırık birşey haline getirdiler onu da. İkindin üzeri çekirdek çitlemeye gidiyor millet :D Mükemmel bir mekan olabilirdi oysaki...
  23. sebasuchan

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Ciddi misiniz yaaa Kuroshitsuji'nin finalinde ben resmen kudurdum böyle bitemez diye :D Şaşırtıcı olduğu konusunda haklısınız ama kesinlikle berbattı bence sonu :mellow: Olan Seboş'a oldu :(
  24. Niye kimse benimle sohbet etmiyor artık, çok mu yaşlandım ki, tatsız bir insan mı oldum ki :(

1. sebasuchan

sebasuchan

Hiç kimse :( İyice drama yaparım artık ehehehe :D şaka bi yana gece sıkıntıdan patladım işte o an bu moddaydım :D

2. Amygirl

Amygirl

Chatangoya gel akşamları bulursun birilerini ;) http://forumta.chatango.com/

25. Vaoov ellerine sağlık birsürü şey öğrendim şu anda :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.