Jump to content
Türk Anime TV Forum
1uberhunter1

Visual Novel ile ilgili

Önerilen İletiler

Visual noveller oyun sayılır, çünkü hikayeyi kendin yönlendiriyorsun. Yani olacakları kendin belirliyorsun. Romandan farkı bu.

Türkiyede visual novel oynayan az, zaten hiç türkçe visual novel bile yok (yani benim bildigim yok.) . Hal böyle kimse dönüp bakmıyor. Aslında biraz daha üzerine düşülse bu türün popülerleşecegine eminim, ama olmuyor. Forumda bi köşeye sahip olması hoş olurdu, hiç degilse insanlar biraz daha bilgi sahibi falan olup sevebilirlerdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer mümkün olursa Diabolik Lovers animesinin Visual Novel (oyunu) olan Haunted Dark Bridal'ı çevirmek istiyorum.  

Eğer çevirip bitirebilirsem Forum'a atacağım.  :cool-onion-head-emoticon: 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Visual Novel ve Light Novellar la ilgili yakında bir öneri yapılacaktır. Bunun sonucunda ağustos ayında açılma ihtimali vardır, ama kesin değildir.  

Bekliyoruz, diğer beklenen konuların akıbetine uğramasın artık :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Visual Novel, Light Novel ve Web Novel bölümleri bir ara alt-forum olarak açılmıştı, Manga Genel'in altındaydı. Ben Kendim LN çevirisine bulaşmış olduğum için itiraz etmiştim manga ile alakası yok diye. O yüzden Light Novel ve Web Novel,  Japonya bölümün altına taşınmıştı. Beni de o bölüme moderatör yaptılar. Visual Novel ise hala Manga Genel'in altında duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.