Jump to content

ashirogi senpai

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

1 Takipçi

ashirogi senpai üyemizin başarıları

1. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

geçmiş olsun en kısa zamanda sağlıgına kavusursun umarım
  2. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

tesekkürler yeni bölümler icin ellerinize saglık devamını merakla bekliyoruz :)
  3. kesinlikle devam etmesi gereken bir seri en azından benim gözümde öyle ins te devamı gelir dediğin gibi :)
  4. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

Gözümüz yollarda devamını beklioruz :'( umarım çevimen arkadaslar bize sürpriz yaparlar ve 3-4 böllüm birden gelir gercekten harika olurdu :) devamını merakla ve istekle beklioruz :)
  5. mangasının çevirilmesi harika olurdu izlemeyen arkadaslar için 1.sezon ilk bölümlere aldanmamalarını yarıda bırakmamalarını tavsiye ederim mükemmel bir seri bu arada 3. sezon cıkıcakmı bilgi varmı?
  6. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

emegi gecen arkadaslara tesekkürler devamını beklioruz :)
  7. dersler basladıgında izmirdeyim kesinlikle gelicem süper oldu bu :) hayırlı olsun bol kazanclar simdiden
  8. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

bu saatte ılac gıbı geldı ellerınıze saglık tesekkurler :)
  9. ashirogi senpai

TurkAnime.tv Android Mobil Uygulama

tesekkürler gercekten guzel bir program :)
  10. 3. sezon cıkcakmı bılgısı olan varmı arkadaslar duyuruldumu 3. sezon ?
  11. ashirogi senpai

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum sırf arkadaslarım animeye baslasınlar dıe eve cagırıp baska seyler soyleyıp geldıklerınde hajimeno ıppo dan ve bleachten dovus sahneler ızlettım zorla pısman deılım :D
  12. ashirogi senpai

merhaba

hosbulduk :) FT yi cok severim ozmn forumuda sevecegıme ınanıyorum :) Umarım ikimizde hedefimize ulasırız :) Gercektende is olanaklarını bir kenara bırakarsak özel yasamda cok buyuk katkı sağlıyacagına inanıyorum ozellikle tv tokyoyu acıp ızlemek buyuk bır keyıf olabılır :)
  13. ashirogi senpai

merhaba

acemilik diyelim dikkat ederim bundan sonra :) hosbulduk tugrul memnun oldum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.