Jump to content

ririchiyo-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

176
  • Son ziyareti

ririchiyo-sama hakkında

• Doğum günü 02/22/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

19951 profil görütülenme

ririchiyo-sama üyemizin başarıları

Hakkında

You ran away, youre all the same...

Konnichiwa! :hi-onion-head-emoticon:

Adım Hülya Esra. İki ismimide kullanıyorum hangisini demek isterseniz. :hehe-onion-head-emoticon:

17 yaşındayım. :bird-onion-head-emoticon:

Lise 3. sınıf hemşirelik okuyorum. :cool-onion-head-emoticon:

: :hate-onion-head-emoticon:Aşırı sinirli bir yapıya sahibimdir. Aşırı aşırı. Bu huyumu sevmiyorum. :bsod-onion-head-emoticon:

Aynı zamanda çokta sulu gözlüyümdür. : :crying2-onion-head-emoticon:Bir şey olduğu zaman hemencecik gözlerim dolar tutamam kendimi. : :desperate2-onion-head-emoticon: Birinin karşımda ağlamasına bile dayanamam. :crying1-onion-head-emoticon:

Birazcıcıkta sadist ruhluyum sanki. :evil-smile-onion-head-emoticon:

:angel2-onion-head-emoticon: Aslında melek gibi insanım da işte. :angel1-onion-head-emoticon:

: :desperate1-onion-head-emoticon:Anime karakterlerine aşık olmak takıntı haline getirmek hobilerim arasındadır. :bled1-onion-head-emoticon:

Yeni insanlarla tanışmayı sohbet etmeyi çook severim. :embarrassed3-onion-head-emotico

Ama yalancılar benden uzak dursun neyseniz o olun öyle tanıtın kendinizi. İki yüzlülüğe gerek yok. :bled2-onion-head-emoticon:

İki yüzlüler listeme girmek istemezsiniz bence. :good-job-onion-head-emoticon:

Aslında ben küçüklüğümden beri anime izliyormuşum da farkında değilmişim. Doğduğumdan beri anime izliyorum diyebilirim. :cheer2-onion-head-emoticon:

Bir şey daha yazacaktım unuttum yaaa. Gecenin 4'ünde yazınca böyle oluyor tabii. :dead-onion-head-emoticon:

Bu arada uyumayı da çok severim. Hayatım boyunca sadece uyuyabilirim... :dreaming-onion-head-emoticon:

Neyse aklıma geldikçe eklerim bir şeyler. :cute2-onion-head-emoticon:

Okuduğunuz için arigatou... :bye1-onion-head-emoticon:

ZLXz3Z.jpg

Eren aşkım ne yapıyorsun sen!? :cruch-onion-head-emoticon:

28.02.2015

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.