Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının son zaferi 15 Mart 2018

Red-King en beğenilen içeriğe sahiptir

Red-King hakkında

• Doğum günü 3 Mart

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/Yazar-Sama

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    AMV STUDİO

Son profil ziyaretçileri

127237 profil görütülenme

Red-King üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Red-King

1. Black Desert Türkiye sunucusu gelse de oynasak, ama az kaldı :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Zevk için alınabilecek ideal fantasy MMORPG olayı kısaca. 

3. LeornKayn

LeornKayn

Sağlam bir mmorpg çıkarsa inş. birgün,şuan çok pasif mmorpg hiç stabil bir mmorpg yok eskiler hariç çok ufak kitleyi toplayabiliyorlar kendinde...ama dediğim gibi güzel çok kitle çekecek bir mmorpg lazım basit olmalı mmorpg karışık yapa yapa insanları sıkan bir yapıya soktular çok güzel şeyler eklediler ama çok fazla karışıklıkta yarattılar...eğer güzel bir mmorpg çıkarsa sanmıyorum ama çıkarsa LoL büyük oyuncu kitlesi kaybeder çünkü çok fazla oyuncuyu kendilerine küstürdüklerini hissediyorum ben dahil elinden geleni yapıp zar zor zafer alınca insan baya baya soğuyor oyundan.

4. Red-King

Red-King

Dediğin doğru ortalık karışık. MMORPG yapımcıları tam olarak istenileni vereceği zaman gelecek ama bence. LoL kitlesinin de aklı başında kaliteli insanlar olduğunu düşünmüyorum, en azından kalanlar için. Tamamen cıvıtmış, çıldırmış, kafayı sıyırmış anormal bir kitlesi var şu anda. Mümkünse malum kalite de kokan MMORPG oyunu çıktığında da orada kalsın ve LoL oynasınlar. Bende hala oynarım ama aram falan atarım try-hard olayını sezon 4 de bıraktım. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.