Jump to content

‘Akame ga KILL!’ İlk Ön Gösterim Videosu Yayınlandı.

Misafir

Önerilen İletiler

ilginç gelsin 12-2 bölümüne bakar  beğenirsem devam ederim :)

Neresini benzettin  :o  :mellow:

ana karakterin ihanete uğraması/kandırılmasıi, bu olayın sonucu olarak yasadığı bi örgüte katılması. aslında benziyor demedim yahu, sadece bana biraz Black Lagoon'u çağrıştırdı, ki bu güzel bişey :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime henüz başlamamış sen spoiler veriyorsun.

Bir de çevirmensin. 

Kendi emeğine saygısızlık değil mi bu şimdi ?

Konusu etkiledi karakter çizimleride hoşmuş.Çıkınca bakacağımı umut ediyorum.

hani ben uyarıyorum ölen karakterlerin yasını tutan arkadaşlarımız için...

ayrıca hangi karakterlerin öldüğünü söylemediğim sürece spoiler vermiş olduğumu düşünmüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ayrıca hangi karakterlerin öldüğünü söylemediğim sürece spoiler vermiş olduğumu düşünmüyorum.

"... sevdiğiniz HER karakter ölecek."

Şimdi senin söylediğin cümleden anladığım iyi karakter olan, sempati duyduğumuz her karakterin bir şekilde öleceği belki bu kızın girdiği grup üyeleri bir bir ölecek belki kendisi de ölecek. 

Ve sen spoiler verdiğini düşünmüyorsun öyle mi ?

Sadece biraz daha dikkatli davranmak, spoiler verdiğini kabul edip parantez içine aldığın cümleyi silmek bu kadar zor olmasa gerek arkadaşım ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"... sevdiğiniz HER karakter ölecek."

Şimdi senin söylediğin cümleden anladığım iyi karakter olan, sempati duyduğumuz her karakterin bir şekilde öleceği belki bu kızın girdiği grup üyeleri bir bir ölecek belki kendisi de ölecek. 

Ve sen spoiler verdiğini düşünmüyorsun öyle mi ?

Sadece biraz daha dikkatli davranmak, spoiler verdiğini kabul edip parantez içine aldığın cümleyi silmek bu kadar zor olmasa gerek arkadaşım ?

asdasdas :D

kırmızı yazı çok iyi olmuş bende mi öyle yazsaydım :D 

ya o değilde game of thrones gibi demek istiyorum mangaka karakter öldürmekte sıkıntı çekmiyor onun üstüne öldürürken birde süründürüyor yoksa akame tatsuma falan ölmüyor :D (aha bak bundada spoiler verdim ölmüyo akame :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.