Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

Şu parazitlerle alakalı buldukları Tatsuya'nın araştırdığı bişey vardı galiba. Ondan önemli şeyler çıkarmı sence  :ph34r:

yokohoma arc'ındaki relicden mi bahsediyosun? ya o relic'i yazar sonraya saklıyor sanırsam. bi bahsetti çok çok önemli bişeymiş gibi sonra hiç bişey olmamış gibi devam etti konuya. tatsuya bombayı patlatıcak gibi ordan. tatsuyanın kimliğininin silver olarak yada stratejik büyücü olarak açıklanmıyo oluşu harbi çok canımı sıkıyor. bi yerde anlyorum medya yada büyük şirketler gözünü tatsuyaya diktiği anda yotsuba bağlantısı ortaya çıkar çıkmasına da işte adamın farklı şekillerde bilinen üç ismi var  yosubayı eklersen 4. sadece biri dahi olsa dünya çapında meşhur olur hepsi aynı kişi düşün yani. mahesvara lan MAHESVARA!! 

daha sage'ler var. basche mi neydi onu yönlendiren herif eğer ölürse tatsuya sage olur mu acaba :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yokohoma arc'ındaki relicden mi bahsediyosun? ya o relic'i yazar sonraya saklıyor sanırsam. bi bahsetti çok çok önemli bişeymiş gibi sonra hiç bişey olmamış gibi devam etti konuya. tatsuya bombayı patlatıcak gibi ordan. tatsuyanın kimliğininin silver olarak yada stratejik büyücü olarak açıklanmıyo oluşu harbi çok canımı sıkıyor. bi yerde anlyorum medya yada büyük şirketler gözünü tatsuyaya diktiği anda yotsuba bağlantısı ortaya çıkar çıkmasına da işte adamın farklı şekillerde bilinen üç ismi var  yosubayı eklersen 4. sadece biri dahi olsa dünya çapında meşhur olur hepsi aynı kişi düşün yani. mahesvara lan MAHESVARA!! 

daha sage'ler var. basche mi neydi onu yönlendiren herif eğer ölürse tatsuya sage olur mu acaba :D

bu  diğer yarışma arcında tatsuyanın hangi kimliği açıcağa çıkıyor hepsi açığa çıkmıyordur sanırsam birde bu geçende bizim diğer tekniker adını hatırlamadım tatsuyanın silver olduğunu fark etti gibi üstüne gidicekmi bu olayın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu  diğer yarışma arcında tatsuyanın hangi kimliği açıcağa çıkıyor hepsi açığa çıkmıyordur sanırsam birde bu geçende bizim diğer tekniker adını hatırlamadım tatsuyanın silver olduğunu fark etti gibi üstüne gidicekmi bu olayın

yok o muhabbet orda kaldı. azusa şuan için sessiz hin takılıyor :ph34r: .yokohoma da

asker kimliği ortaya çıkıyor. special Lt kimliği açığa çıkıyor ama sadece ana kadro öğreniyo.101. büyü destekli asker taburu ouguro muydu neydi kod adı tatsuyanın. terimlerden tam emin deilim.

şöyle dikkat ediyorumda tatsuyanın her kimliği birer birer farklı kişilere karşı açığa çıktı aslında bunların hepsi bir araya gelip sarhoş falan olurlarsa tatsuyanın bütün foyosu dökülecek ortaya. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen 

Ondan bahsediyodum, dediğin gibi bi ara çok önemli gösterdi merakla bekliyorum... Bu parazitlerin geldiği boyut da konuyu genişletebilir aslında. Onu kontrol edebilseler geçit açabilirler mi ki??? Sage sistemini okuduklarım arasından tam hatırlayamıyorum ama wikisinde sistem yapay zekasının sageleri rastgele seçtiğini yazıyordu hatta Amerika'da bi sage liseliydi galiba :D

Bu arada konu dışı olacak ama 2. spoilerdakini çok beğendim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen 

Ondan bahsediyodum, dediğin gibi bi ara çok önemli gösterdi merakla bekliyorum... Bu parazitlerin geldiği boyut da konuyu genişletebilir aslında. Onu kontrol edebilseler geçit açabilirler mi ki??? Sage sistemini okuduklarım arasından tam hatırlayamıyorum ama wikisinde sistem yapay zekasının sageleri rastgele seçtiğini yazıyordu hatta Amerika'da bi sage liseliydi galiba :D

Bu arada konu dışı olacak ama 2. spoilerdakini çok beğendim :D

imzamdakinden mi bahsediyosun? :D

sageler rastgele seçiliyor ama maya ile hizmetkarı arasında geçen konuşma benim o konuda kafamı karıştırdı ya(tam nerede geçiyordu o konuşma hatırlamıyorum ama tatsuyaya bişeyi vermekten bahsediyolardı ve böylece tatsuya sistemi tamamen ele geçirebilirdi sagelik sisteminden bahsediyor sanırsam. sagelerin bilgiye ulaşmak için kullandıkları aletti sanırsam bahsettikleri şey) tatsuyayı sage yapmanın bi yolu varmış gibi anladım ben ordan. çok karışık yazdım kusuruma bakmayın artık kafam çok dolu şuan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sage animede daha çıkmadı ama:

Amerika'nın kurduğu, dünyadaki en gelişmiş bilgi toplama sistemi Echelon III'ün arka kapı girişi olan Hliðskjálf'a erişimi olan 7 kişi. Sistemin yapay zekası tarafından rastgele seçiliyorlar. Devletlerin çok gizli bilgileri bile (Tatsuya'nın gizli stratejik büyücü olması gibi) buradan bulunabiliyor. Bunlardan biri de Yotsuba Maya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.