Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Müthiş bi bölümdü müzikler falan gaza getirdi iyice :D

Prensesin inişine kadar bizimkiler iyi gidiyordu ama hain kont haince saldırdı yine :D prenseste ondan sonra görünmedi bidaha ona noldu merak ettim bide Slaine dünyada kaldı ordan bi gemi çalıp gelse bari yoksa bizimkilerin işi zor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Çeviri içi teşekkürler ilk olarak şu başlangıçta yaklaşık 2,30 dakikamızı çalan ekibe teşekkür ediyorum hiç görmek istemediğim bir sahne varken orda :D  ztn sınrlı olan süreleri geçen bölümden görüntülerle doldurmuşlar :D

Bölüm müthişti gerçekten

Inaho ağırlığı koydu masaya planlar projele herkes adamı dinliyor

Ayrıca robotuna yaptığı değilşiklikleride kendi tasarlamıştı geçen bölümde bu bölümde eklemiş güzel bir hava vermiş 

Emrah karşılaşmadı prensesle çok iyi oldu :D kolyeye bakmalar falan olmadı prenses :D

Birde ducalion füzeleri ateşlediği zmn füzeler kendine çarptı o komutanın işimiydi yoksa geminin kendi uğurusuzluğumuydu( komutan öle diyince aklıma geldi yerçekiim gücünü kullanarak füzeleri kendine çekmiş olabilirde saçma geldi )

Diğer bölüm o gemide geçicek komutan ınaho savaşı görürmüyüz acaba I WANT INAHO SHOW

:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri içi teşekkürler ilk olarak şu başlangıçta yaklaşık 2,30 dakikamızı çalan ekibe teşekkür ediyorum hiç görmek istemediğim bir sahne varken orda :D  ztn sınrlı olan süreleri geçen bölümden görüntülerle doldurmuşlar :D

Bölüm müthişti gerçekten

Inaho ağırlığı koydu masaya planlar projele herkes adamı dinliyor

Ayrıca robotuna yaptığı değilşiklikleride kendi tasarlamıştı geçen bölümde bu bölümde eklemiş güzel bir hava vermiş 

Emrah karşılaşmadı prensesle çok iyi oldu :D kolyeye bakmalar falan olmadı prenses :D

Birde ducalion füzeleri ateşlediği zmn füzeler kendine çarptı o komutanın işimiydi yoksa geminin kendi uğurusuzluğumuydu( komutan öle diyince aklıma geldi yerçekiim gücünü kullanarak füzeleri kendine çekmiş olabilirde saçma geldi )

Diğer bölüm o gemide geçicek komutan ınaho savaşı görürmüyüz acaba I WANT INAHO SHOW

:D

Harbiden kontla İnaho savaşsa müthiş olur bide o gemide ölen kontun robotu var prenses İnaho'ya aldnoah geni verse İnaho'da onu kullanarak savaşsa taş üstünde taş bırakmaz orda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harbiden kontla İnaho savaşsa müthiş olur bide o gemide ölen kontun robotu var prenses İnaho'ya aldnoah geni verse İnaho'da onu kullanarak savaşsa taş üstünde taş bırakmaz orda :D

Öle bir şey olucak ztn kesin de o robotu ön plana çıkardıklarına göre o bir şekilde çıkıçıcak savaşa ama ınahoyamı gelir emrahımı bilemem  bnm korktuğum şimdi bu emrahla takım olp savaşmasınlarda 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öle bir şey olucak ztn kesin de o robotu ön plana çıkardıklarına göre o bir şekilde çıkıçıcak savaşa ama ınahoyamı gelir emrahımı bilemem  bnm korktuğum şimdi bu emrahla takım olp savaşmasınlarda 

emrahın önce bi gemiye gelmesi lazım :D herifte nasıl bi şans varsa prenses için gemiden dünyaya geliyo bu seferde prenses gemiye gelmiş oluyo :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emrahın önce bi gemiye gelmesi lazım :D herifte nasıl bi şans varsa prenses için gemiden dünyaya geliyo bu seferde prenses gemiye gelmiş oluyo :D

Anime yasaları bile bunları bir araya getirmemek için uğraşıyor ama prenses den olmaz anladım ınahoya hala tomodachi diyor atlar emrahı görünce üstüne :D 

Gelir bir şekilde yoksa bu savaşın dışında kalırsa o op de o kdr sahne almasın ltfn yan karakter falan olsn :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime yasaları bile bunları bir araya getirmemek için uğraşıyor ama prenses den olmaz anladım ınahoya hala tomodachi diyor atlar emrahı görünce üstüne :D

Gelir bir şekilde yoksa bu savaşın dışında kalırsa o op de o kdr sahne almasın ltfn yan karakter falan olsn :D

prenses harbiden emrahi seviyor gibi görünüyo bu bölümdeki kolyeye bakma sahnesi falan gerçi o kolyeye baktıktan sonra işler ters gitti emrahın şanssızlığı o kolyeyede bulaşmış olabilir zaten iki bölüm öncede onla boğulup ölüyordu prenses :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

prenses harbiden emrahi seviyor gibi görünüyo bu bölümdeki kolyeye bakma sahnesi falan gerçi o kolyeye baktıktan sonra işler ters gitti emrahın şanssızlığı o kolyeyede bulaşmış olabilir zaten iki bölüm öncede onla boğulup ölüyordu prenses :D

Emrahın kendisine hayrı yok :D kolyesindenmi hayır gelcek prensese diğr bölümde ınaho dan atk bekliyorum açıkcası bir şekilde aşık etsin kendine artık o kdr basıyor kafa bunada bassın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahın kendisine hayrı yok :D kolyesindenmi hayır gelcek prensese diğr bölümde ınaho dan atk bekliyorum açıkcası bir şekilde aşık etsin kendine artık o kdr basıyor kafa bunada bassın

İnaho o konularda odun gibi geliyo bana ama bakalım :D bide önümüzdeki bölüm yapamasa bile bi 12 bölüm daha var illa bi şans gelir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnaho o konularda odun gibi geliyo bana ama bakalım :D bide önümüzdeki bölüm yapamasa bile bi 12 bölüm daha var illa bi şans gelir :D

o 12 bölüm gelene  kdr bize bir ışık tutsalar fena olmaz hani

Birde  bu komutanın robotu farklı güçleri barındırıyor sanırsam şimdi aklıma geldide o da mı yerçekmini kontrol ediyor geçen bölümde katanasıda vardı sanırsam acaba ınaho onu nasıl yenicek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.