Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Romantizm derken teğmen le :D hamureyin kız kardeşi arasındamı diyosun   :D yoksa ınaho prenses tarafınımı :D

Teğmen muhabbeti ana konuya bağlanmazsa tam bir hayal kırıklığı olucak.Hadi diycem önceki savaştan bize  bilgiler veriyor oda yok her bölüm teğmenn ağlama draması içki draması robotun içine girip krizlere girmesi 

Prenses & Inaho romantizmini kasetmiştim ben :D Kaptanla Teğmen arasında romantizm beklemiyorum pek. Teğmen in dramı diye yan seri yapsınlar. :D Ova da toplasınlar da böyle bölüm içinden zaman yemesinler bari. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Son birkaç bölüm biraz durgundu ama önümüzdeki bölüm aksiyonun dibine vuracaklar gibi görünüyo ayrıca Slaine ne yapacak şimdi merak ettim baya kont düşündüğümden iyi davrandı ona gerçi artistlik şekilde kelepçeleri kırayım derken çocuğu vurabilirdi ha tehlikeli bi hareketti o :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne bölümdü be :D

cidden güzel başladı bir umut  :D (Türk mantığı ilk yardımı romantizm olarak görmek :D ) sonra tomodachi dedi :D bozdu güzelim umudu  neyse geçelim bu kısmı.Inaho bu bölümde ön plana çıktı sonunda geçen bölümlere göre

Prenses ulaştırdılar bir anlamı kalmadı gerçi  admlar kurmuş düzeni prensese bağlı olan bir sarı kafalı kontmuş oda öldü gitti .Emraha verdimi orda vermedimi robotu anlamadım ben ?

Teğmen sahnelerii kısaydı şükür bu sfr 

Bu bölüm gelecek bölümün yanında hiç bir şey olucak gibi Inaho dan şov bekliyorum açıkcası  Marslılarda fark etse Inaho yu fena olmaz hani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.