Jump to content

Anitr Fansub

emresycn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kiddy Girl-and Türkçe FanSub [5. Bölüm Eklendi!] Hellsing Ultimate (Ova) 9 Türkçe Altyazı  - [Eklendi] Nisemonogatari Türkçe Fansub [7. Eklendi!] Renkin San-kyuu Magical? Pokaan - Türkçe [9. Bölüm Ekl

Yazınızı konunuza ekledim, kullanıclar görsün diye panoya da koydum. Kolay gelsin :).

bence gayet başarılı bir fansubsunuz kolay gelsin :)

solq2.png

Ano Hana Filmi [Tamamlanmıştır.]

Not: Altyazı verilme işlemi bir süre önce başlanmıştı ve yine aynı şekilde altyazı sunumu yapıldı lakin her zaman olduğu gibi bu sefer encode işlemini de yapamadık. Hardsub olarak izleyecekler için üzücü ama sadece altyazı isteyenler için sevindirici... Hardsub bekleyenlere karşı üzgün olduğumuzu belirtip, iyi seyirler dileriz.

İlginiz ve alakanız için teşekkürler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bu konu Moderatör alımlarıyla ilgili ancak Ano Hana Filmi, geçtiğimiz günlerde altyazıdan sonra fansub olarak da yayınlanmıştı da yazamamıştık, önce kısa bir hatırlatma yapayım istedim.
Ano Hana Movie Türkçe Fansub İndirebilmek için
Kota Dostu olarak indirebilmek için

Moderatör alımlarımız başlamıştır.

Moderatör alımları şu bölümlere olacaktır:

Naruto Bölümü: 1 kişi
Bleach Bölümü: 2 kişi
Fairy Tail Bölümü: 2 kişi
One Piece Bölümü 2 kişi
Sohbet Bölümü: 5 kişi
Oyun Bölümü: 2 kişi
Facebook sayfası yöneticiliği: 3 kişi
Tanıtım Bölümü: 1 kişi
Download Bölümü: 2 kişi
Fan-art Bölümü: 1 kişi
Manga Bölümü: 3 kişi
Fan-fiction: 2 kişi
İmza-(Photoshop) Bölümü: 2 kişi
Chatango: 2 kişi
Galeri: 2 kişi
Altyazı Bölümü: 2 kişi
Yaoi Bölümü: 1 kişi (Moderatör olması halinde bölüm açılacak)
Yuri Bölümü: 1 kişi (Moderatör olması halinde bölüm açılacak)
Shoujo Bölümü: 1 kişi

İlgililer sitemizden bana ulaşabilirler.

Moderatör Başvuru Konusu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Kota Dostu Manga Okuma Sitemiz açıldı.
Peki nasıl kota dostu? Diğer manga okuma sitelerinden farkı nedir?

Sayfaların boyutlarını, çok az bir görüntü kalitesi kaybı ile, ortalama 3 kat düşürdük.
Örneğin 100 sayı Naruto yaklaşık 1gb boyutlarındayken, biz onu 300 mb civarına çektik.
Böylece okurken hem kotanız az gidecek, hem de sayfalar daha hızlı açılacak(serverımız o sıra yoğun değilse).
Okurken açılan, rahatsızlık veren reklamlar da yok.
Eğer Mangaları tam kalitede okumak isterseniz, çeviren grupların sitelerinden okumanızı tavsiye ederiz.

http://manga.anitr.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O sıra Nisemonogatari ile ilgilenen çevirmenimiz seriyi tekrar çevireceğini söylemişti fakat çeviremeden ayrıldı ve el atmak isteyen başka bir çevirmen de çıkmadı. Şu haliyle o proje devam etmeyecek diyebilirim. Eğer ki bir çevirmen çıkar da çevirmek isterse elbette başlarız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O sıra Nisemonogatari ile ilgilenen çevirmenimiz seriyi tekrar çevireceğini söylemişti fakat çeviremeden ayrıldı ve el atmak isteyen başka bir çevirmen de çıkmadı. Şu haliyle o proje devam etmeyecek diyebilirim. Eğer ki bir çevirmen çıkar da çevirmek isterse elbette başlarız.

MEhh, yapacak birşey yok o zaman eski çeviri ile idare edeceğiz, baktım AMT'de bırakmış 4'ncü bölümde :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kota Dostu Manga Okuma Sitemiz açıldı.

Peki nasıl kota dostu? Diğer manga okuma sitelerinden farkı nedir?

Sayfaların boyutlarını, çok az bir görüntü kalitesi kaybı ile, ortalama 3 kat düşürdük.

Örneğin 100 sayı Naruto yaklaşık 1gb boyutlarındayken, biz onu 300 mb civarına çektik.

Böylece okurken hem kotanız az gidecek, hem de sayfalar daha hızlı açılacak(serverımız o sıra yoğun değilse).

Okurken açılan, rahatsızlık veren reklamlar da yok.

Eğer Mangaları tam kalitede okumak isterseniz, çeviren grupların sitelerinden okumanızı tavsiye ederiz.

http://www.anitr.com/manga/

Yazınızı konunuza ekledim, kullanıclar görsün diye panoya da koydum. Kolay gelsin :).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.