Jump to content

Zoro vs Luffy

Taiga

Zoro ile Luffy dövüşse sonuç ne olur?  

28 oy

1. 1. Zoro ile Luffy dövüşse sonuç ne olur?

• Zoro yener
      2
    • Luffy yener
      11
    • Daha başlamadan Nami ikisinede geçirir birer tane berabere biter.
      14

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

kral haki bir namiye işlemez çünkü luffy bir tek ondan korkuyor :D aile haricinde :D

hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklıl

Posted Images

• 4 sene sonra...

selamlar burayı canlandıralım hadi

öncelikle bu tartışma çok fazla yaşanıyor bence luffy alır neden peki;

en basit sebebi luffy tayfanın kaptanı yani şu ana kadar gördüğümüz tüm fightlarda en güçlü kişilerle her zaman luffy savaştı ve bu böyle gitmeye devam ediyor bunun ilerisine de bakarsak luffy gerçekten kaptan olarak çok çok güçlü insanlarla savaşıcak ve bunun için gerçek bir yonko olması gerekiyor ki ona bağlı power up da alması gerekiyor çünkü dediğim gibi luffy her zaman rakibin en güçlüleriyle savaşıyor ve zoro da yardımcı kaptan veya o seviyeler de insanlarla savaşıyor aslında burdan bir kere geliyor burada mangaka bize ne vermek istiyor onu düşünmemiz lazım.Bence bağıra bağıra diyor ki anlayın artık luffy en güçlüyle savaşır ve en güçlüyle savaşmak için de en güçlü olması gerekir.Luffy kral zoro da kralın sağ kolu olacak adamdır mantıken zoro nun luffy den güçlü olması ihtimalini göremiyorum ben.Zoro nun güçlü olduğunu söyleyen insanların belirttiği 2 şey var.1- thriller bark ta tüm hasarı alması 2-henüz gerçek gücünü göremememiz.Thriller bark olayında zoro bize ne kadar dayanıklı olduğunu gösterdi.Pica ile olan savaşında da çok fazla zorlanmadı.Bence ilk olayın amacı tamamen seriye epik bir sahne kazandırmak ve insanlara bunu hatırlatmak ki öyle de oluyor.Zoro nun daha hiç tüm gücünü kullanmaması olayına gelirsek de zoro ne kadar güçlü olursa olsun kral kralın sağ kolu yani luffy den güçlü yapmaz mangaka çünkü yaparsa serinin mantığına uymaz şu ana kadar yanlış hatırlamıyorsam kaptandan daha güçlü sağ kol görmedik görmeyiz diye de düşünüyorum.Eğer ki zoro luffy den güçlüyse yani öyle bir ihtimal varsa da o zaman tayfa zaten çok çok güçlü bir konum da olmuş olur animenin bi anlamı kalmaz luffy katakuriyle savaşırken canı çıktı eğer zoro luffy den güçlüyse bu onun halihazırda yonkouların 1.bölüm komutanlarından güçlü olduğunu gösterir ve wano sonrası alınacak power up larla zoro yonkou seviyesine ulaşır artık ve ben böyle bir ihtimal göremiyorum açıkçası.Haki seviyelerinden vs bahsetmek isterdim ama maalesef bu kadar detaylı bir inceleme yapamayız bu konuda mangaka bize pek bir şey vermedi. Bu arada olmaz ama yabancı iki kişi olarak 1 vs 1 de  zoro luffy e karşı kılıç kullandığı için avantajlı olur fakat luffy nin de hakiyle üstesinden gelme ihtimali var her ne olursa olsun 1 vs 1 de zoro daha avantajlı olur(kazanır demiyorum orasını bilemeyiz) fakat bu luffy den güçlü olduğu anlamına gelmez yine de siz ne düşünüyorsunuz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.