Jump to content

Web/Light/Visual Novel Tavsiye/Tartışma Bölümü

Shiba Tatsuya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 279
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumumuzda Web Novel ve Light Novellar için bölüm bulunmadığından genel tartışma/tavsiyeler için bu konuyu açıyorum. En başta WN ve LN’nin ne olduğuna gelirsek:   Light Novel: Japonların yaptığı res

Arifureta'nın ilk 6 bölümünün özeti:     En heyecanlı yerinde bıraktım  :P acaba devamında ne olacak? Yakında... En önemli kısımları özet yerine tam çeviri yapmaya çalıştım ama aynı duyguyu verir m

Chapter 11 hazır.  

ıngılızcesı o kadar kolaykı turkcem gıbı anlayabılıyorum yazıyı cok sadelestırmıs okuyucular anlasın dıye bende zor olcagını sandıydım . ama degılmıs sadece yeteneklerının bazılarında zorlanıorum anlamada cevırı kullanırım onlarda neyse bosver :D shiba saolasun reiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orjinali bu pazar 118. chapteri çıkaracak. Çevirileri haftada bir geliyor ama. Normalde yazar 3 günde bi chapter veriyordu ama şimdi haftada bire indirip uzunluğu arttırdı hemde yazış tarzı ve konuyu baya iyileştirdi. İlk zindandan sonra bi 20 chapter kadar konu biraz bozulmuş gibiydi ama ondan sonra öyle bi toparladı ki yazar :D 70+ chapterlarda olan savaşlar/aletler/konuşmalar/şakalar tek kelimeyle mükemmel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orjinali bu pazar 118. chapteri çıkaracak. Çevirileri haftada bir geliyor ama. Normalde yazar 3 günde bi chapter veriyordu ama şimdi haftada bire indirip uzunluğu arttırdı hemde yazış tarzı ve konuyu baya iyileştirdi. İlk zindandan sonra bi 20 chapter kadar konu biraz bozulmuş gibiydi ama ondan sonra öyle bi toparladı ki yazar :D 70+ chapterlarda olan savaşlar/aletler/konuşmalar/şakalar tek kelimeyle mükemmel :D

Yani ingilizcesi yok mu o chapterların daha.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani ingilizcesi yok mu o chapterların daha.

Şimdilik yok. Çeviriyi Endo denen adam yapıyor ve başladığında daha hızlıydı ama şimdi editörünün haftalık 1 bölümden fazla yetiştiremediğini yazmış. Haftalık 1 bölüm gelir hep. Sonra da 1 hafta kadar önce AnimeSuki'de başka bi adam çıkıp amatör çeviriye başlamış(Japonca'sı çok iyi olmadığından makine çevirisinden yardım alıyor) ve her hafta çıkan güncel bölümü çevirip kalan zamanda 100. chapter yukarısını çevirmeye başladı. Bittiği zaman önceki bölümlere dönerse baya hızlanır iş ama bakalım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdilik yok. Çeviriyi Endo denen adam yapıyor ve başladığında daha hızlıydı ama şimdi editörünün haftalık 1 bölümden fazla yetiştiremediğini yazmış. Haftalık 1 bölüm gelir hep. Sonra da 1 hafta kadar önce AnimeSuki'de başka bi adam çıkıp amatör çeviriye başlamış(Japonca'sı çok iyi olmadığından makine çevirisinden yardım alıyor) ve her hafta çıkan güncel bölümü çevirip kalan zamanda 100. chapter yukarısını çevirmeye başladı. Bittiği zaman önceki bölümlere dönerse baya hızlanır iş ama bakalım...

Sınıfla karşılaşmalarını okuduysan zahmet olmazsa birazcık anlatabilir misin ne oluyor nasıl tepki veriyorlar? Çok merak ettim :D Bazı animelerde mesela ana karakter çok güçlüdür ama kimse bilmez onun ne yaptığını uyuz olurum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.