Jump to content

AMV'lerde MEP

mustafalrsm

Önerilen İletiler

Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D

Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :)

Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D 

Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o 

aynen güldüm bende :D -hıhh :P -

yaa ama ya alınma lütfen sabah sabah mı bozsaydım yoksa xD -al bir espri de benden olsun ulamaz ;-; :dd- 

cidden alınma gitme hadi gel gel sensiz olmaz :D  bize daha çok espri gereek ;D -eğer kırdıysam özür dilerim ;( -

Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-' 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :p-

Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D

Atakan çok komikti sen Peline bakma :P

Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D 

Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o 

Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-' 

aynen konu konuyu açtı :D konuyu kim kaynatıyormuş hani nerde O.o :p

off olsun ama ya cidden alınsaydın ve fark etmeseydim ? olmaz kendime yakıştırmam şapşal durumuna da düşsem o özür dilenecek o ka xD teşekkürler.p evet fark ettim bnm esprilerim öyledir :D herkes hayran *-* -Özellikle RafaeL kkk- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen konu konuyu açtı :D konuyu kim kaynatıyormuş hani nerde O.o :P

off olsun ama ya cidden alınsaydın ve fark etmeseydim ? olmaz kendime yakıştırmam şapşal durumuna da düşsem o özür dilenecek o ka xD teşekkürler.p evet fark ettim bnm esprilerim öyledir :D herkes hayran *-* -Özellikle RafaeL kkk- 

Eğer öyle olsaydı (ki benim için öyle bi durum söz konusu olmaz) evet cidden kötü olurdu. :D 

Espriyi görünce : -kill me-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kendimi akıllı gibi göstermek olmasın ama benim fikrimce multiple expression programming ola bilir

kendini akıllı göster ya yeter ki şu Mep neymiş bileyim :D -hala gülüyorum-

Birden çok sentezleme programı

hmm İnşallah öyledir mantıklı gibi 

-ama bu böyle sürer yani en iyisi ben bişi yazmayayım daha :D-

edit: mecbur edit yapıyorum of :D

Atakan senin duyguların yok mu neden ki ? -dersem uzayacak her ne ise muhabbet mekanına mı gitsek biz ya ?  :P

lütfen ama çok profesyonelceydi takdirimi isterim :D yapmayın lütfen aa bak olmadı bu -.- 

edit2: kimbilir Atakan bunu yazdığımı ne zaman görecek ah ahh :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

edit: mecbur edit yapıyorum of :D

Atakan senin duyguların yok mu neden ki ? -dersem uzayacak her ne ise muhabbet mekanına mı gitsek biz ya ?  :P

lütfen ama çok profesyonelceydi takdirimi isterim :D yapmayın lütfen aa bak olmadı bu -.- 

edit2: kimbilir Atakan bunu yazdığımı ne zaman görecek ah ahh :D

Görürüm ben sen sıkma canını. :D 

Duygularım var da burda bu ortamda böyle şeylerin lafı olmaz diye düşünüyorum açıkcası. ^^ Sıcak ortam yani o açıdan şeyettim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.