Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

Bro SNK dev anime ama el elden üstündür :)Akame ga kill den de iyi bi anime vardır ya da çıkabilir ama Akame tek onun üstüne karakter tanımam aşkım benim o ♡ çöldeki haydutlari temizlesin balayina gitcez daha :D ve ben büyük küçük anime ayrımı yapmam laptop da 60gb lik anime arşivi var daha 4 aylık :) beğendiğim ve tekrar tekrar izlediğim animeler bunlar tabiki Akame ga Kill full HD ♡Akame var led lcd ye bağlıyor dev ekranda Akameyi izliyorum :] ♡ şimdi fate serisini arşivliyorum abowww benim yakın zamanda 1tb taşınabilir HD almam lazım :) manga konusuna gelirsek okuyacak elbette bro android uygulama var bende manga okuyorum telefondan ama malum fazla mb yiyo :) o yüzden mangasını da indirip okumayı düşünüyorum hatta çıktısını alıp birleştirsem mi ki? :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

Bro SNK dev anime ama el elden üstündür :)Akame ga kill den de iyi bi anime vardır ya da çıkabilir ama Akame tek onun üstüne karakter tanımam aşkım benim o ♡ çöldeki haydutlari temizlesin balayina gitcez daha :D ve ben büyük küçük anime ayrımı yapmam laptop da 60gb lik anime arşivi var daha 4 aylık :) beğendiğim ve tekrar tekrar izlediğim animeler bunlar tabiki Akame ga Kill full HD ♡Akame var led lcd ye bağlıyor dev ekranda Akameyi izliyorum :] ♡ şimdi fate serisini arşivliyorum abowww benim yakın zamanda 1tb taşınabilir HD almam lazım :) manga konusuna gelirsek okuyacak elbette bro android uygulama var bende manga okuyorum telefondan ama malum fazla mb yiyo :) o yüzden mangasını da indirip okumayı düşünüyorum hatta çıktısını alıp birleştirsem mi ki? :)

Manga çıktısını alıp birleştirmek.. İlk defa duydum orjinalmiş :D Bence AGK'den iyisi çıkamaz, kişisel bişey :D Benim arşiv toplasan 20gb eder etmez. Çünkü arşivin amacını anlamıyorum. Arşivleyince bi daha mı izliyosun falan onu bilmiyorum. Dev ekran asdasfgasd Akame çok iyidir ama Kurome forever diyorum ve bitiriyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga çıktısını alıp birleştirmek.. İlk defa duydum orjinalmiş :D Bence AGK'den iyisi çıkamaz, kişisel bişey :D Benim arşiv toplasan 20gb eder etmez. Çünkü arşivin amacını anlamıyorum. Arşivleyince bi daha mı izliyosun falan onu bilmiyorum. Dev ekran asdasfgasd Akame çok iyidir ama Kurome forever diyorum ve bitiriyorum :)

Hayal gücümün bi sınırı yok yada çok safım ikisinden biri :) hatta belki ikiside :) ilerde belki çocuğum ile izlerim uzak bi ihtimal olsa da ;) çok beğendiğim animeleri arşivlerim ben arkadaşlarımla paylaşırım belki anime gecesi yaparım dediğim gibi hayal gücüm ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayal gücümün bi sınırı yok yada çok safım ikisinden biri :) hatta belki ikiside :) ilerde belki çocuğum ile izlerim uzak bi ihtimal olsa da ;) çok beğendiğim animeleri arşivlerim ben arkadaşlarımla paylaşırım belki anime gecesi yaparım dediğim gibi hayal gücüm ^^

Hayal gücü süper bişey :D Neden olmasın olur tabi :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapma bunu :( Mangayı bence okumalısın, çizimler süper ve konular daha ayrıntılı :D . Hatta animede olmayan gruplar bile var anime o derece sapıttı erken bitirecem diye :( Her şeye rağmen bence mükemmel anime hakkını yememek lazım, Akame Ga Kill olmasa animeyi bırakmış olabilirdim şu an :) (Sebep:Shingeki No Kyojin izledikten sonra bundan güzel anime olmamıştır olamaz demiştim animeyi bırakıyorum bu maksimum noktasıdır demiştim, yanılmışım :D Ama artık yanılmam Akame Ga Kill benim için gelmiş geçmiş en iyi animedir. Daha iyisi olamayacaktır benim için :D Kurome'den tatlı ve iyi bir karakter de olamaz :D

Aynen :D Mangakaaaa, pls öldürme ne olur ya :) Öldürme bir kişiyi ölür müsün bi yerin sakat mı kalır? :D

O günler hayallerimi süslüyor  :17:  Hatta animelerden gelmiş geçmiş en büyük isteğim her ne kadar zor olsa da :)

Aslında güzel anime ama çok aceleye getirdiler o kötü oldu :( Biraz daha manga gibi ayrıntılı, mesela 48 bölüm falan yapsalardı mükemmel bi anime çıkardı ama buna da şükür bence :)

Ben de son bölümde öğrendim Akame'nin başrol olduğunu :D Çok acele ettiklerine ben de kesinlikle inanıyorum. Dediğim gibi 48 bölüm hatta biraz daha uzun bile yapılıp çok daha güzel bir şeyler çıkarılabilirdi, bence gelmiş geçmiş en güzel anime ünvanını da alırdı(Benim için zaten öyle ama insanların çoğu için de öyle olabilirdi :) ) Remake için de mangakaya bağlı. Eğer animeden farklı işlerse remake gelebilir, gelse süper de olur. Farklı bir şekilde bir daha izlemeyi çok isterim :D

bir bölümde birlikte savaşma ihtimalleri var manga da birde akame ga kill zero ya da bak istersen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.