Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Fazla şişirilmiş bir anime. Kötüye, kötülük ile cevap vermek güzel bir fikir ama kurguya dökmekte pek başarılı değil. Bir süreden sonra kendini tekrar ediyor. İyilik içini birini öldür, bizden de biri ölsün. Her bölüm aynı şey olmaya başlayınca sıktı. Animenin sonunda bir sıkıntı yok, böyle bir animede zaten toz pembe bir son beklemek garip olurdu. Biraz üşengeçliğe kaçıp 1 sezon ile bitirmek için istedikleri değişiklileri yapıp  güzel bir seriyi boşa harcadıklarını düşünüyorum. Onun dışında kesme,biçme ve kan isteyen kişiler için izlenecek anime listesine girebilir. 

O yüzden 10 üzerinden 6 hadi mangasına ayıp olmasın diye 7 verdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası mangayı okumadan direk animesini izledim ve çok beğendim.

Muhtemelen benzetme yapılmıştır ama Akame Ga Kill anime dünyasının Game Of Thrones'u gibi olmuş bence ne biliyim karakterlerin çabucak ölmesi vs. bence şok etkisi yarattığı için daha da izlenebilir kılmış.Ben mangayı hiç okumadığım için animeyi çok başarılı buldum ve tadında bitti.Hayal kırıklığı yaşamamak için mangasına hiç bakmayı düşünmüyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası mangayı okumadan direk animesini izledim ve çok beğendim.

Muhtemelen benzetme yapılmıştır ama Akame Ga Kill anime dünyasının Game Of Thrones'u gibi olmuş bence ne biliyim karakterlerin çabucak ölmesi vs. bence şok etkisi yarattığı için daha da izlenebilir kılmış.Ben mangayı hiç okumadığım için animeyi çok başarılı buldum ve tadında bitti.Hayal kırıklığı yaşamamak için mangasına hiç bakmayı düşünmüyorum :D

Seninle aynı durumdaydım :D Mangayı okuyunca mükemmel buldum ama bence bi dene :) 40;'tan itibaren en azından. Sebep: Çizimler çok sağlanm ve animede olmayan çok şey oluyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seninle aynı durumdaydım :D Mangayı okuyunca mükemmel buldum ama bence bi dene :) 40;'tan itibaren en azından. Sebep: Çizimler çok sağlanm ve animede olmayan çok şey oluyor :)

Ya mangada çok aksiyon var o sahneler animede olmayı hak ediyor ama batırdılar işi ya da uzatmaya mı üşendiler bu kadarı bize kâfi mi dediler o ölsün şu ölsün şu gitsin kendini dağlara taşlara vursun izleyenler de bize tepki göstersin içinden sövsün mü dediler orasını bilmiyorum . Mangasını okursam kafam allak bullak okur orası kesin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya mangada çok aksiyon var o sahneler animede olmayı hak ediyor ama batırdılar işi ya da uzatmaya mı üşendiler bu kadarı bize kâfi mi dediler o ölsün şu ölsün şu gitsin kendini dağlara taşlara vursun izleyenler de bize tepki göstersin içinden sövsün mü dediler orasını bilmiyorum . Mangasını okursam kafam allak bullak okur orası kesin :)

Aynen çok kısa kestiler :/ Kafan allak bullak olmaz ya, ben 40tan okudum sorun olmadı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen öyle diyorsan öyledir bro hemen başlıyorum :) önce hangisinden başlayım?

Bi konuda vardı linki sormuştum da, bu konunun önceki sayfalarında olabilir ordan bakabilirsin veya 40. Bölümü bulduğun yerden başla.ben bitirdikten sonra okudum zeroyu, onun çoğu çevrilmemiş İngilizce anlayabiliyorsan sıkıntı olmaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.