Jump to content

Akame ga Kill! Mangası Final Hikayesine Başlıyor

Berker51

Önerilen İletiler

Anime için remake yapılacak mı acaba? Yani mangası çok iyi diyorlar, animesini izledim ama mangasına başlamadım, remake falan yapacaklarsa çok geçmeden mangayı okumam remakei beklerim ondan soruyorum da.

-Şu anki animesinin hemen bitirilmek için çoğu şeyi atladığını duydum, remakei bir de ondan soruyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YETER ARTIKKKK KIYMA YAPTINIZ karakterleri...

Mangasinda kac kisi kaldi ki hala finale gecicez diyor. Zaten su an ortam curcuna, spoiler vermeden anlatamam, animesinde kan govdeyi goturdu (evet finali hala izlemedim Chelsea'yi o halde görmeyi bunyem kaldirmiyor.

Da neyse iste... Herhalde villianlar birbirlerini keserler artik yetmezlerse gelsinler beni kessinler..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

En büyük isteğim Kurome ve Akame ölmesin yeter ya, bari en sevdiğim 2 karakter kalsın. 3. Chelsea'ydi, öldüğünde 2gün falan depresonda kaldım heralde. 

Şimdi asıl soruma gelmek istiyorum:Akame Ga Kill Zero mangası Türkçe var mı? Yani baktım google amcaya bulamadım, şoke oldum  :blink: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://bato.to/read/_/207543/akame-ga-kill-zero_ch1_by_mto

orda ilk 3 bölüm war gerisini bende bulamadım  :ph34r:

İkinize de çok teşekkürler mujtlu oldum cidden 6 bölüm iyiymiş, umarım devam ederler çeviriye:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.