Jump to content

Merhabalar

Aviantese

Önerilen İletiler

Merhabalar ismim Mehmet Can Kaya 97'liyim. İzmir de yaşıyorum. (Biraz yarışmaya katılırmış gibi oldum. : :P

Bu forumu uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum, üye olayım dedim güzel bir topluluğa sahip olduğundan dolayı. Sonra çok önceden bir üyelik açtığım kafama denk etti ve buradayım :P

2 yıldır anime izliyorum. 

Anime türü olarak Aksiyon/Romantizm tercih ediyorum.(Tabi ki konusu ve işlenişi çok iyi olursa türünde bazen önemi olmuyor.) Şu ana kadar 50 tane seri izledim sanırsam.

Mangada okurum ama daha çok sonunu merak ettiğim serileri okuyorum.

Onun dışında hobilerimden bahsetmek gerekirse , sosyal aktivite manyağı biriyim o yüzden çoğuna katılmaya çalışırım. PC donanımı meraklısıyım, her gün teknoloji haberlerini takip eden biriyim. Kitap okumayı da severim çoğunlukla polisiye tercih ederim. Edebiyat ile de yakınım biraz. Çok oyun oynadım her türden. Online olarak sevdiğim tür en çok MMORPG. Uzun süre MMORPG olarak Runescape(4 yıl) ve Cabal (3 yıl) oynadım. MOBA olarak League Of Legends (3,5 yıl) oynadım. Bu oyunları bırakmış bulunmaktayım 2015 oyunlarını bekliyorum diyebilirim.(Blade And Soul, Cabal2 vb.) Single tabanlı oyunları da fazlasıyla oynadım, elime geçen her oyunu inceledim, ve incelemeye devam ediyorum. Her ne kadar erkek olsam da sporu izlemeyi ve tartışmayı pek sevmem. Ama kendisini yapmayı severim. Tarihi araştırmayı çok severim. Şu sıralar Japon tarihini inceliyorum. 

Bu yazı daha da uzayıp gidebilir ben en iyisi durayım :P Biraz yormuş da olabilirim sizi. 

Son olarak burada yeni arkadaşlar edinmeyi, öneriler almayı, vermeyi  ve bilgi paylaşımı yapmayı çok isterim. 

Okuduğunuz için teşekkür ederim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.