Jump to content

Herkese Merhaba ^_^

Önerilen İletiler

hoşgeldin foruma :D keyifli forumlar dilerim :D anime olarak tavsiyem şu sıralar daha yeni bitirdim adı Sakurasou no Pet na Kanojo, Skip beat, Ao no Exorcist, Another, Kuroko no Basket ve Diamond no Ace. Bunları severek izlemiştim. Izlemediklerin varsa aralarında kesinlikle tavsiye ederim izlemelisin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Merhaba demeden önce şöyle bir dolaştım. Açıkçası böyle bir manzarayla karşılaşacağımı ummuyordum. Anime de yaş skalası oldukça genişmiş çok sevindim ^_^    Kızlar arasında klişe olacak ama bende il

Ben de yeni geldim. Merhaba. :D

Hoş geldin  ^_^​ Linkini verdiğim konuyu bir incele istersen eminim hoşuna giden birkaç seri çıkacaktır. http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-önerileri/   Keyifli forumlar, yorumlar, pa

hoşgeldin foruma :D keyifli forumlar dilerim :D anime olarak tavsiyem şu sıralar daha yeni bitirdim adı Sakurasou no Pet na Kanojo, Skip beat, Ao no Exorcist, Another, Kuroko no Basket ve Diamond no Ace. Bunları severek izlemiştim. Izlemediklerin varsa aralarında kesinlikle tavsiye ederim izlemelisin :D

Hoşbulduk Are!! Kroko no Basket'i adından dolayı spor deyip geçiyodum, romantizm içerikliymiş  :ph34r: Diamond no ace'de spor türünde ama hem çizimleri güzel hem de bir bayan öneriyorsa denemeye değer  :)  teşekkür ederim  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.