Jump to content

Momo Velia Deviluke--> Karakter Tanıtımı (Spoiler)

Kaxell

Önerilen İletiler

Not: O kadar reklamını yaptım tanıtmasam olmazdı. :D Tamam tamam gidiyorum, ama yazıyı yazarken bayağı eğlendim umarım beğenirsiniz. ^^

Bir not daha (To Love Ru'yu izleyip bırakanlar için): Aynısını yaptım. Sadece aynı şeyleri gördüğüm için sıkılmıştım. Taaakiii mangasında Momo gelene kadar. Kesinlikle bir şansı daha hakeder bu anime. Eğer ecchi izlerseniz ne yapıp edin bitirin. Onlarca izlediğim ecchi içinde belki de en güzeli buydu.   

Görüldüğü Anime: To Love Ru: Darkness

Doğum günü: 8 Ağustos

Boyu:151

Kilosu:45

Geldiği Gezegen: Deviluke

9R3185.gif

To Love Ru'daki hanım kızımız, Momo Velia Devilluke Lala'nın küçük kardeşi ve Nana'nın ikizidir. 3 kardeş arasından en genci olduğundan kendisine Deviluke'un 3. Prensesi de demektedir. Önceki sezonlarda Nana ile beraber görülmesine rağmen...

...

...

...

Darkness'ta ana karakter oluyor.

Şimdi Wikipedia'yı bırakıp konuşalım. Onlarca ecchi-harem anime izlemişimdir, ama hiçbirinde Momo gibi bir karakter yoktur. Onu özel kılan özellikleri hemen söylüyorum:

1. Üstlendiği Roldeki Değişiklik    

Normalde arka planda yardımcı karakter olarak takılırken mangakamız Momo'yu yavaş yavaş hikayenin içine sokuyor. Hatta öyle ki sürekli fan-service(hayran-hizmeti: izleyiciler  ne istiyorsa onu vermek) veren ve küçük, doldurma hikayelerle mangayı sürdürmeye çalışan yazar bütün odağını Momo'ya ve Rito'ya çeviriyor. Haruna ve Lala artık arka planda kaldıktan sonra olayların nasıl bu kadar akıcı olduğunu ve mükemmelleştiğini birazdan söylüyor olacağım.

2. Hiçbir Anime Kızı Sınıfına Girmemesi

Tsundere? Kuudere? Yandere? Dere? Hayır ... Ecchilerde görmediğimiz türden bir kız olan Momo "Harem Planı" ile To Love Ru'ya başka bir boyut katıyor.

Ana karakteri baştan çıkararak, ve diğer harem kızları ile yakınlaştırmaya çalışarak planını emin adımlarla ve yavaş yavaş gerçekleştiriyor. 

AEvrD7.gif

3. Bitkilerle Konuşabilmesi 

Onu mükemmel kılan diğer yanı tabiki de OP (aşırı güçlü) olması. Her an elindeki telefonla yanına bitki ışınlayabildiği için en ufak tehlikelere karşı her zaman hazırda bekliyor. Bazen gerçek yüzünü gizlemek için elindeki silahları kullanmamayı seçse de aslında Lala ve Nana gibi karakterlerden çok daha güçlü olduğunu, Yami, Mea ve Nemesis'e karşı tek başına savaşabileceğini biliyoruz.  

-Göze çarpmayan bir yerde Momo'nun elinde çok daha yıkıcı bitkiler olduğunu öğreniyoruz. Ama Rito'yu korkutmamak için kullanmıyor. 

4. Üstün Zekası

Sanal Dünya yaratmakta üstüne yoktur. Aynı zamanda ablasının icatlarını Rito'yu harem kralına çevirme planları için modifiye edebilir. 

5. Rito'nun Korktuğu Tek Karakter

Mangasında Momo'nun ablası ve kardeşinden farklı olduğunu söylüyor. Ondan çekindiğini ve korktuğunu da düşünüyor. 

Aradım, buldum, yapıştırdım.

2yRppN.jpg

Acaba amacına ulaşabilecek mi? "NİSANDA ÇIKACAK YENİ SEZONDA" göreceğiz!!!!!!!

vmlv26.gif

Puanı:

Güzellik: 99999999/10 ---> *Gerçekten* gördüğüm en güzel karakter. 

Zeka: 10/10 ---> Daha azı olmaz. Hata yapsa bile bilerek yapar o.

Tatlılık: Duruma göre: 9999/10 ya da -9999/10  --> Sinirlenince attığı bakışta telefonu elimden düşürmüştüm.

Hikayedeki Rolü: 10/10. Her haremde bulunmayacak ender bir karakter. Mea ile beraber bütün animeyi heyecanlı hale getiriyorlar. 

Sonuç Olarak:  TO LOVE MOMO!!

AEvl0r.gif

2yRpgL.png

Bonus:(+18) 

PpAbr5.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.