Jump to content

Selam millet Bleach sever geldi :D

İchimaruGin

Önerilen İletiler

Gençler Mert'i ben davet ettim. Bleach tartışacak daha çok üyemiz var artık :D Bu arada kafamda deli teoriler var hala. Boş vaktimde Bleach Tartışma konusuna dökeceğim.

Hmm Bleach sever üyeleri toplayıp öyle devrim yapacaksın sanırım.Bu arada diğer tanışma konusundaki dediğine bende katılıyorum.Haberin olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gençler Mert'i ben davet ettim. Bleach tartışacak daha çok üyemiz var artık :D Bu arada kafamda deli teoriler var hala. Boş vaktimde Bleach Tartışma konusuna dökeceğim.

Hmm Bleach sever üyeleri toplayıp öyle devrim yapacaksın sanırım.Bu arada diğer tanışma konusundaki dediğine bende katılıyorum.Haberin olsun :D

Bende geliyorum beni de bekleyin. :p

Manga okuyan biri degildim, Gantz ile basladim, sinavdan sonra da Bleach`e devam edecegim.O zaman katilirim sizlere. (:

Bu arada hosgeldin Mert, Ichimaru muazzam bir karakter, BayBay deyisine bayiliyorum! (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir dakika. Mert'i davet eden dolaylı yoldan ben olmuş mu oldum? Yoksa MERT sen facede bizim sayfanın üyelerinden olan Mert misin? Ben Kurome admin memnun oldum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.