Jump to content

En Sevilen Bahar 2015 Animeleri-Charapedia Anketi Yayınlandı

asci

Önerilen İletiler

Ben de haberi buraya koyarken şaşırdım,acaba adamlar mı hata yaptı,kız-erkek listelerinin başlığı mı karşıtı diye düşünüp japonya sitesine girip orijinal haline baktım öyleymiş :D

Ben şahsen Gintama erkeklerini tiplerinden dolayı sevmiyorum hani o da var ama daha çok karakterlerini seviyorum. Eminim tüm kızlar da öyledir başta Gintoki Hijikata Sougo olmak üzere. :lol: Ben Kondo'yu bile çok seviyorum ama goril tipinden değil sonuçta. :lol: S öhöhm.. M öhöhö.. play.. öhöhö yapılıcak adam çok sonuçta ahah. :P :lol: Yok cidden hem böylesine komedi hem dramı barındıran bir anime olduğu için 1 alması gayet normal. Orasını burasını açan gıcık kızlar da yok hepsi terminatör gibi kızlar doğal olarak bayanların sevmesi çok normal. Hepimiz Gintama'nın ayrıcalığını biliyoruz yani. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Sevilen Bahar 2015 Animeleri Anketi     Bahar sezonu yarılandı bile,hatta yeni serileri konuşur olduk.Bununla birlikte bazı animeler izleyicilerini soğuttu,bazıları ise hala aynı çekiciliği ile

16.Plastic Memories nasıl ya bunu kabul etmiyorum yok hükmünde benim için .. Çok derin duyguları barındıran son zamanların türünde en iyisi..

Bayanlar 'da Gintama birincimi ?  :huh: Bayanlar'da Yahari , erkekler de ise Gintama olur diye düşünmüştüm ama :D Beni bu anime'ler arasından etkileyen ise Seraph Of The End sanırım ama eğer ki hala e

o değil de hiç aklımda yokken daha doğrusu final bölümü gelene kadar izlememe konusunda kendimi şartlamışken bir çok animeyi izleme isteği sardı içimi çok kötüyüm şu an :D Arslan Senki, Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka, Owari no Seraph liste başı oldu bende :D ama izlemiycem güncel olayı çok sıkıcı bişey sürekli bekliyorsun ne işe yoğunlaşa biliyorsun ne de sınavlara çok can sıkıcı  :falling-asleep-onion-head-emoti  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.