Jump to content

Cosplay Yapmak için Gerekenler, nasıl yapılır, ve Yardımcı olabilecek Tutorial'ler (İlk iletiyi okuyunuz)

Dj-Morphosis

Önerilen İletiler

bende Kirito'nun kılıcını Abeslank ve kağıttan yapıyordum :D sadece kaplama ve boyaması kaldı üstelik...

Not: Aşağıda ki resim acaip büyüktür! Açmadan önce uyarmadı demeyin!

7q4__gLLgH8.jpg

daha sırada Kirito'nun Alfheim'de ki kıyafeti var üstelik sadece ucuz kumaş arıyorum :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Cosplay alanına yeni yeni atıldığım için hem öğrendiklerimi paylaşmak hemde bilmediklerimi öğrenmek için açmış bulunmaktayım bu konuyu.    Genel olarak zırh vb. craft yapımlarında

Birde bu var tabi :D  

Zırhımın %30'u tamamlandı :D  :LTkJN9u:  :hell-yes-onion-head-emoticon:  :ahaaah-onion-head-emoticon:

bende Kirito'nun kılıcını Abeslank ve kağıttan yapıyordum :D sadece kaplama ve boyaması kaldı üstelik...

Not: Aşağıda ki resim acaip büyüktür! Açmadan önce uyarmadı demeyin!

7q4__gLLgH8.jpg

daha sırada Kirito'nun Alfheim'de ki kıyafeti var üstelik sadece ucuz kumaş arıyorum :/

Açıkcası :D güzel duruyor  Bu gruptan = Grup araştırabilirsin.

Cosplay yapıp sonradan craft vb. satışları yapan kişilerin bulunduğu bir gruptur.

Umarım kırılmaz ve bu kılıca yaptığın masraf nedir ? Ve bittiğinde ne olucak :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası :D güzel duruyor  Bu gruptan = Grup araştırabilirsin.

Cosplay yapıp sonradan craft vb. satışları yapan kişilerin bulunduğu bir gruptur.

Umarım kırılmaz ve bu kılıca yaptığın masraf nedir ? Ve bittiğinde ne olucak :D

Evet güzel ama zahmetliydi... Ama malesef benim Face hesabım yok :/

Yok kırılmaz 2 gündür etrafta sallıyorum daha birşey olmadı :D masraf mı ?

toplasan 15₺ yada 20₺ buna maket biçağı ve Yapıştırıcılar dahil ! Tek sorun 2günümü yedi :?

Tabiki bittiğinde SÜPER olacak! :D Ama hani gidip duvara yada birşeye savurmadığım takdirde xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet güzel ama zahmetliydi... Ama malesef benim Face hesabım yok :/

Yok kırılmaz 2 gündür etrafta sallıyorum daha birşey olmadı :D masraf mı ?

toplasan 15₺ yada 20₺ buna maket biçağı ve Yapıştırıcılar dahil ! Tek sorun 2günümü yedi :?

Tabiki bittiğinde SÜPER olacak! :D Ama hani gidip duvara yada birşeye savurmadığım takdirde xD

:D ahahh 2 gün için hiçte şikayet etme vururum  :angry: 

XoWJ7O.png

ben bunu yapıyorum sen düşün ne kadar zamanı mı alıcak :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, öncelikle konu için teşekkürler.

Cosplay Türkiye'de Yerli Cosplayer tanıtımları bölümümüz var. Daha önce hangi kostümleri yaptıkları, kaç yıldır cosplay yaptıkları ve tanıtım yazıları mevcut. Merak edenler buyurabilir. İsterseniz yazınıza ekleyin.
http://www.cosplayturkiye.com/cosplayer-tanitimlari

Ayrıca eğitim makalelerini de yavaş yavaş eklemeye başlayacağız :) Yabancı eğitim videoları her halukarda youtube'da rahatça bulunduğu için ekleme gereği duymadık. Türkçe olarak anlatım videolarını hazırlamayı düşünüyoruz.

Ayrıca sosyal medyada da bizi takip etmek isteyenler için 
Cosplay Türkiye Facebook
Cosplay Türkiye Twitter
Cosplay Türkiye Instagram

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, öncelikle konu için teşekkürler.

Cosplay Türkiye'de Yerli Cosplayer tanıtımları bölümümüz var. Daha önce hangi kostümleri yaptıkları, kaç yıldır cosplay yaptıkları ve tanıtım yazıları mevcut. Merak edenler buyurabilir. İsterseniz yazınıza ekleyin.

http://www.cosplayturkiye.com/cosplayer-tanitimlari

Ayrıca eğitim makalelerini de yavaş yavaş eklemeye başlayacağız :) Yabancı eğitim videoları her halukarda youtube'da rahatça bulunduğu için ekleme gereği duymadık. Türkçe olarak anlatım videolarını hazırlamayı düşünüyoruz.

Ayrıca sosyal medyada da bizi takip etmek isteyenler için 

Cosplay Türkiye Facebook

Cosplay Türkiye Twitter

Cosplay Türkiye Instagram

İlk makalenizi ekledim iletime, açıkcası çok yararlı bir makale ^^ oldu devamınıda bekliyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.