Jump to content

Seni Bir Yerlerden Tanır Gibiyim...

Witch

Önerilen İletiler

Kendinizden bir parça bırakmanızı istiyorum sizden buraya.

Şimdi sadece şu resmi atıp gitmek vardı da neyse :D

is-really-smiling-pile-poop-make-your-ip

Hmmm bakalım bana kalırsa kapanabilme olasılığı yüksek konunun ama boş da geçmeyelim bari...

Kendimi tanıtmak yerine 1 yıldır ( Şunun şurasında 2 ay önce öğrendiğim bir gerçek ) 

Seni forumdaki diğer Witch ile karıştırıyordum... ( Noktasız Witch  :smile_artiz: )

Kendimden üstün kötü bahsedecek olursam.Türk dizileri dışındaki çoğu diziyi takip etmekteyim :D Film-Dizi ve Anime kültürüm baya iyidir lakin insan kötü yönlerinide söylemeli..Şuana kadar oturupta adam akıllı bitirdiğim tek Türk Filmi Eşkiyadır.Yarıda sıkılırım çoğunda ve el sürmem.Lakin Aksiyon ve Bilim-Kurgu filmlerinin tamamına yakınını izlemişimdir.Haliyle Bilim-Kurgu ve Mecha tarzınıda seviyorum.Güncellemedim ama (5 aydır) +800 den fazlaydı en son anime sayım.Eski tarz yada unutulmaya yüz tutmuş serileri de izlerim.

Ayrıca daha şimdiye kadar zerre dokunmadığım bir seri vardır.O da DragonBall serisi...Ölmeden başlicam umarım bir ara :D

Heee birde hala daha umutla olduğum devam Sezonun gelemesini beklediğim D.Grayman var :D

PS: Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Hiyori^^ Tekrar tesekkur ederim. Cok mu tesekkur ettim. :'o :D

@nickinimobildenkopyalayamamasorunsali Yukselenim huu... Bilemedim simdi ya. :D :D Cok ilgim yoktur buyle astrolojiymis falan. Burcum balik belli oluyor galiba. ;-;

Sosyal deney euehueheuh. Yok ya yapmam oyle sey usenirim bi kere. :DD Cok tesekkur ederim. ^~^

@Cold Dewil *bir bes dakika resme gulmeye gitti* Oncelikle senden Candy Candy spoileri yedim. Dolayli yoldan. :') Mutlu mutlu izliyodum yaa...

Niye kapansin ki yaa. :( Ne guzel tanisiyok kaynasiyok eueheuh.

Uye olurkene aklimda sadece ahs 3.sezon vardi. Birden dank etti dedim Witch yap gitsin. :lol: Hic dusunmedim boyle uye var midir acaba diye. '-'

Yaban izle Yaban. En sevdigim Turk filmi. :D

+800 mu naptin :o :o

Ben de yeni yeni Doraemon'a bulastim, +50 film ve special. 1979 versiyondan basladim ve bolumleri bulmak acayip zor. :D Her ne ise bu kadar. '-' Cok tesekkur ederim sana da. ^~^

@Rias^^ Tesekkur ederim. Ben de seviyorum oleyoo. :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.