Jump to content

Naruto Shippuuden 2015 Kasım programı Bölüm Listesi

Strix.

Önerilen İletiler

304556204ab11516c_w.jpg

Bölüm 436 "Jiraiya Ninja Scrolls ~ The Tale of Naruto the Hero ~ Maskeli Adam " 5 Kasım 2015''

Bölüm 437 "Jiraiya Ninja Scrolls ~ The Tale of Naruto the Hero ~ Mühürlü Güç  " 12 Kasım 2015''

438. Bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Duruma göre Konu güncellenecek'tir.

Ama 2016 yılında da Filler olasılığı yüksek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga biteli yıl oldu bunlar hala filler -_-

Geçenlerde güncel bir bölüme bakayım dedim..

Ölen sağlam karakterleri (Jiraiya, İtachi, Minato...) geri getirip saçma sapan bir fillera alet etmişler. Yapımcıların ne seriye, ne karakterlere, ne de izleyicilere saygılarının olmadığını düşünüyorum. Milletin karakter sevgisini sömürüp filler üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar. Ayrıca o karakterleri bir karizması var öyle saçma bir fillerda sığlaştırılmış bir şekilde izlemek rahatsız ediciydi.

Yani Naruto'yu aslında severim. Daha doğrusu güzel bir şekilde, potansiyelinin hakkı verilerek ele alınsa gerçekten güzel bir yapım olurdu (gerçi birçok seri öyle). Ama seriye yapılan muameleyi, işleniş şeklini sevmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga biteli yıl oldu bunlar hala filler -_-

Geçenlerde güncel bir bölüme bakayım dedim..

Ölen sağlam karakterleri (Jiraiya, İtachi, Minato...) geri getirip saçma sapan bir fillera alet etmişler. Yapımcıların ne seriye, ne karakterlere, ne de izleyicilere saygılarının olmadığını düşünüyorum. Milletin karakter sevgisini sömürüp filler üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar. Ayrıca o karakterleri bir karizması var öyle saçma bir fillerda sığlaştırılmış bir şekilde izlemek rahatsız ediciydi.

Yani Naruto'yu aslında severim. Daha doğrusu güzel bir şekilde, potansiyelinin hakkı verilerek ele alınsa gerçekten güzel bir yapım olurdu (gerçi birçok seri öyle). Ama seriye yapılan muameleyi, işleniş şeklini sevmiyorum.

Yanlışlıkla iki ileti yapmışım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.