Jump to content

Tanışmak ve Merhabalar

Concers

Önerilen İletiler

Tanışmak ve Merhabalar

Merhabalar arkadaşlar , İsmim Uğur fakat Gece diye hitap etmenizi çok isterim. İlla ki adım ile hitap edecekseniz sizlere saygı duyarım.

Yaş 27 oldu. Çocukluğum Pokemon , Candy Candy , Beyblade , Digimon gibi efsaneler izlemiş. Uzun zaman için foruma üye olmadan önce 19 Temmuz 2015'te Death Note ile anime izlemeye başladım.
Animeler hakkındaki düşüncelerimden biraz bahsetmek isterim.Animeler benim için fütüristik bir yapıya sahiptir. Onların oluşturduğu dünyayı kabul etme ve daha sonra neden ve sonuçlar üstüne düşünme etkiliyor. Swort Art Online , Angel Beats! , Full Metal Alchemist vs gibi...

Okurum , yazarım , dinlerim , çizemem ... En ufacık bir şey benim için değerlidir. 

Nasıl istiyorsanız öyle yaşamanız dileğiyle kendi halinizde olun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Hao yazdı:

Hoş geldiniz de neden Gece ? Ve teşekkürler iyi dilekleriniz için. D:

Gece kişiliklerin gerçek yüzünü çıktığına inanırım. Bundan mütevellit kendimi sürekli 3. tekil şahış ile seslenirim. Örneğin su isterken bile. Su verir misiniz?  yerine Gece su istiyor gibi

5 saat önce, Amygirl yazdı:

Hoş geldin kardeş. Makina mühendisi olma ihtimalin var mı ?

Maalasef yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Concers yazdı:

Gece kişiliklerin gerçek yüzünü çıktığına inanırım. Bundan mütevellit kendimi sürekli 3. tekil şahış ile seslenirim. Örneğin su isterken bile. Su verir misiniz?  yerine Gece su istiyor gibi

Maalasef yok.

:D peki Gece, daha sorulacak soru var ama kalsın şimdilik. :DDD 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Concers yazdı:

istediğini sorabilirsin ?

Konuyu kaynatıyorum gibi olur-,- ayrıca sorduklarım saçma gelebilir-,- denk geldikçe sorabilirim. ^^ Belki bir gün konusu açılır filan.. o ka önemli değil zaten. *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.