Jump to content
  • Create New...

siyah modun geliştirilmesi

Recommended Posts

yazılar tam beyaz olursa daha iyi olur

ayrıca f5 atınca 1 saniyeliğine sayfa normale dönüyor

ve emojilerin arkası beyaz olduğu için göze çarpıyor

bunlar düzeltilirse çok daha güzel olur. 

(forum için)

MrTeddy, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben hafif grinin daha iyi olduğu kanısındayım. Tabii kişiden kişiye değişen bir şey bu. Eğer Chrome kullanıyorsan Dark Reader eklentisini kullanabilirsin. Düzenleme: Mesela bazı yerlerde buz mavisi rengi vardı çok hoşuma gidiyordu ama sanırım insanlar beğenmedi ve kaldırdılar. :(

• Forum Admin
MrTeddy, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar öncelikle öneriniz için teşekkür ediyoruz.

• F5 atınca 1 saniyeliğine normale dönme hatası ilk zamanlardaydı gizli sekmeden siteyi açıp tekrar deneyin sorun devam etmiyorsa tarayıcı geçmişinizi temizleyin.
  • Gece modunun amacı gözü daha az yormak olduğu için, açık beyaz rengini kullansaydık daha göze batardı diye düşünüyorum. 
  • Emojilerin arkası beyaz demişsiniz ancak neresi tam anlayamadım aşağıdaki fotoğraflarda görüldüğü bölümlerde bir beyazlık göremedim ben. Tam olarak nereyi kastediyorsunuz? 

resim 1 emojiler

fHLtugW.png

resim 2 butonlar

NMYhTeq.png

resim 3 butonlar

D5hBbCR.png

Degurechaff, Bir saat önce tarihinde yazdı:

• F5 atınca 1 saniyeliğine normale dönme hatası ilk zamanlardaydı gizli sekmeden siteyi açıp tekrar deneyin sorun devam etmiyorsa tarayıcı geçmişinizi temizleyin.
  • Gece modunun amacı gözü daha az yormak olduğu için, açık beyaz rengini kullansaydık daha göze batardı diye düşünüyorum. 
  • Emojilerin arkası beyaz demişsiniz ancak neresi tam anlayamadım aşağıdaki fotoğraflarda görüldüğü bölümlerde bir beyazlık göremedim ben. Tam olarak nereyi kastediyorsunuz? 

Sitedeki şu emojilerden bahsediyor sanırsam

:thank_you__onion_by_elcerbero::happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

Degurechaff, 2 saat önce tarihinde yazdı:

tarayıcı geçmişimi temizledim hala beyaza dönüyor. farklı tarayıcılardanda denedim aynı sonucu aldım.

ekran parlaklığını 0'da kullanıyorum büyük ihtimalle çoğu kişi böyle kullanıyordur ve yazılar gri olunca okuması biraz zor oluyor.

emojilerden kastım şu  

böyle gözüküyor

Spoiler

hhgh.jpg.cf3a8667d579f2d787bb1a7925126804.jpg

• Forum Admin
MrTeddy, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

tar

Discorddan bana ulaşın daha hızlı bir çözüm sağlamaya çalışalım. Problemi görerek anlamak daha iyi olur.  !-Degurechaff-!#6567  ark ekleyin veya özelden kendi discord nickinizi atın yardımcı olayım.

image.png.4f8333e0cc084e3915d88da3b4d3907b.png

MrTeddy, 19 saat önce tarihinde yazdı:

(forum için)

Evet valla sayfa yenilerken olan ani beyaz-siyah geçişi flaş patlamış etkisi yapıyor geceleri benim gözümde ve çok rahatsız oluyorum. 

Aynısını benim tanıdığım arkadaşlarım da yaşıyor. Sayfalar arası geçişte beyazlama oluyor.

Tarayıcımız: Opera

• Forum Admin

Ana yöneticimizi bilgilendirdim müsait olduğu ilerleyen günlerde düzeltilince geri dönüş sağlarım.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.