Jump to content

Sergimden bir kaç parça

Kallista

Önerilen İletiler

Atlı olan süperr :D

Bir bizim okul pilot olamadı var ya tablete anime atarak okulda anime izleme hayalleri kuruyordum :D  ;D,gerçi okul bu yıl açıldı pilot olabilirmi bilmiyorum :(

milli eğitim üstünde oynama yapmış hiçbir şey atamıyorsun.hafıza kartını kabul etmiyor.nete giremiyor. saatini bile değiştiremiyodu hocalar.not defteri-kitaplar-fotograf var sadece bildiğim kadarıyla.markasıda samsung

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

meyveler hariç hepsi geçen yılki sergimden. -meyve kompozisyonunu bu 15 tatilde başladım ve diğer tüm resimlerim gibi bitmedi. Sanırım 3.yağlıboya denemelerimden biri ...arkadaki koyu narı bir şekild

Ben şaşırdım zaten sanat okulunun pilot olmasına ama millieğitimin aklına ulaşamayız ;D ;D fazla kafa yormaya gerek o yüzden

abartmıyorum ama güzel yani emeğe saygı

milli eğitim üstünde oynama yapmış hiçbir şey atamıyorsun.hafıza kartını kabul etmiyor.nete giremiyor. saatini bile değiştiremiyodu hocalar.not defteri-kitaplar-fotograf var sadece bildiğim kadarıyla.

Bizim okul yeni açıldığı için bir kaç öğretmen kadrolu değil başka bir pilot okuldan geliyor onun dediğine göre ilk 1 ay bunlar yapılamıyor yavaşça güncellemeler yüklenecek(internet tarayıcısı olmadığı için internete girmek mümkün değil) ve oyun oynamak imkansız olacak ama video izlemek-müzik dinlemek mümkün olacak tabi bunları hocadan duydum kesinliğini bilmiyorum:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizim okul yeni açıldığı için bir kaç öğretmen kadrolu değil başka bir pilot okuldan geliyor onun dediğine göre ilk 1 ay bunlar yapılamıyor yavaşça güncellemeler yüklenecek(internet tarayıcısı olmadığı için internete girmek mümkün değil) ve oyun oynamak imkansız olacak ama video izlemek-müzik dinlemek mümkün olacak tabi bunları hocadan duydum kesinliğini bilmiyorum:D

benimkide kulaktan dolma bilgilerden ama itirazım var ya verilcekse tüm sınıflara verilse ya-_- çok kıskandım :S ve eğer dediğin gibiyse müdüre bir kaç sözüm olucak xD

biri bana -rep vermekten zevk alıyor sanırım :D**

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benimkide kulaktan dolma bilgilerden ama itirazım var ya verilcekse tüm sınıflara verilse ya-_- çok kıskandım :S ve eğer dediğin gibiyse müdüre bir kaç sözüm olucak xD

biri bana -rep vermekten zevk alıyor sanırım :D**

MEB 9. sınıftan başlayarak yukarı çıkacak yani 10-11-12 olacak sıra.

Nadiren -rep veririm benden şüphe etmen gerekmiyor :( :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MEB 9. sınıftan başlayarak yukarı çıkacak yani 10-11-12 olacak sıra.

Nadiren -rep veririm benden şüphe etmen gerekmiyor :D :D

tamam jeton şimdi düştü ama biz habsız bir sınıfız umutsuzum bu konuda :(

yok canım düşünceye saygı duyarım.herkes herkesi beğenmek zorunda değil. genede sağol ve -rep veren arkaş (lar) saygılar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onları kırdırmak kolay

takip edildiği söylendi.numara olarak bakılıyormuş ama ne kadar doğru nedir emin değilim.her tablet alana bir belgede veriliyor belgede kullanım kuralları var bu söylediğinde dahil her tablet alan şahıs otomatikman kuralları kabul etmiş sayılıyormuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nasıl yani sornadan bizede mi gelecek yoksa bizden sonraki 10-11-12 leremi gelicek

yok canım düşünceye saygı duyarım.herkes herkesi beğenmek zorunda değil. genede sağol ve -rep veren arkaş (lar) saygılar :D

Haberlerde gördüm birileri anlatıyordu 4 yıl içinde ülkede tabletsiz öğrenci kalmayacak diye.4 yıl içinde gelirse şanslıyız gelmezse ne yapalım elden bir şey gelmez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haberlerde gördüm birileri anlatıyordu 4 yıl içinde ülkede tabletsiz öğrenci kalmayacak diye.4 yıl içinde gelirse şanslıyız gelmezse ne yapalım elden bir şey gelmez :D

benim okadar vaktim yok .seneye geldi geldi. bak sırf tablet alabilmek için sınıf tekrarı yapıyorum hakkımı isterim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.