Jump to content

Merhaba, ben nanami :)

Recommended Posts

nanami_2005, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben yeni anime izlemeye başladım. İlk izledigim anime kamisama Kiss. Çok beğendim. Burada diğer tavsiyeleri okuyorum. Yeni animeler izleyip bu konudaki kulturumu artiracagim. 

Merhabalar hoşgeldin,bende zamanında kamisama hajimemeishta ile başlamıştım tekrar animeye 

nanami_2005, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben yeni anime izlemeye başladım. İlk izledigim anime kamisama Kiss. Çok beğendim. Burada diğer tavsiyeleri okuyorum. Yeni animeler izleyip bu konudaki kulturumu artiracagim. 

Hoşgeldin nanami, iyi forumlar!

nanami_2005, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Nanami!! Konu başlığını gördüğümde istemsizce gülümsedim çünkü benim de ilk izlediğim animelerden biri Kamisama Hajimemashita. :) Op'yi söylemeye başladım şu an hatta. :D Umarım çok güzel arkadaşlıklar kurarsın burada. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

nanami_2005, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Nanami, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.