Jump to content

Pixiv üzerindeki çalışmalarım

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar 2020 Eylülde kendime grafik tableti aldım. O zamandan beri hobi olarak dijital resim çiziyorum. Geçen hafta resimlerimi Pixiv üzerinden internette paylaşmaya karar verdim. Kendime ait bir tarzım yok. Genel olarak ilgimi çeken kişilerin tarzlarını kullanarak fanart yapıyorum. Örnek olarak son yaptığım resim :  https://i.pximg.net/img-original/img/2021/04/15/00/09/07/89155932_p0.jpg

Pixiv hesabım: https://www.pixiv.net/en/users/67332929 

Sorularınız olursa: 

https://www.turkanime.net/kullanici/lordmordekaiser

Discord: Lord Mordekaiser#7536

Buralardan bana daha kolay ulaşabilirsiniz iyi forumlar

Ravenn, 14.04.2021 - 20:25 tarihinde yazdı:

Gayet güzeller hangi grafik tabletini kullanıyorsun?

Huion H640P kullanıyorum öneririm almayı düşünüyorsan f/p tableti. Kendini çok geliştirirsen veya iş olarak falan yapmayı düşünürsen ipad proya geçersin.

• 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Nevolika
      Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. 🌼

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin 😅

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun 🧡

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın 🌼
    • By dwashere
      Çizimlerimin yeterli etkileşimi almadığını düşünüyorum aynı fikirde değilseniz dürüstçe nedenlerini söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler. Buraya üç tane yükleyebildim 🥲
      Instagramım: https://instagram.com/damlaciziyorr?igshid=jx3xqkn0bc7m

• By Fukase
      İlk defa tuval çizmeye çalıştım umarım çok batırmamışımdır, en zor kısmı adını japon alfabesi ile yazmak ve elini çizmekti. Zaten fark etmişsinizdir kitabın üzerindelini yazamayıp bıraktım. Normalde daha iyi çizerim ama tuval olduğu için zorlandım doğrusu zormuş yapması unutmuşum en son 5. sınıfta Nyo!APH Prusyanın tuvalini yapmıştım. Bu gece rüyama girdi Dazai bişiler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama herhalde çifte intihar falan filan saçmalamıştır Dazai bu sonuçta... :D

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler!

• By Nixel
      Selamlar değerli anime severler. Yakın zamanda bitirdiğim Your Lie In April'ın etkisine maruz kaldım ve bir fotoğraf arşivi oluşturdum. Sizlerle de paylaşıyorum dileyen kullanabilir.  

Karışık (Google Drive)

Mobil Duvar Kağıtları (Google Drive)
    • By orewakimida
      güncelleme- 30.04.2018
      gene 1 yıl olmuş neredeyse foruma girmeyeli -_-"
      instagram: @k83nao

06.07.2017 (YENİ)
      5.03.2016 
      21.11.2015

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.