Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mordekaiser

Üyeler
    25
  • Son ziyareti

Mordekaiser hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. en sevdiğim animelerdendir kendisi allah aşkına çevirin de izleyelim ya kaç yüzyıl oldu T.T
  2. Mordekaiser

( 12 / 12 ) Renai Boukun

teşekkürler
  3. Mordekaiser

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

teşekkkürler
  4. Mordekaiser

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

teşekkürler
  5. Mordekaiser

( 12 / 12 ) Drifters

teşekkürler
  6. Mordekaiser

İsminizin Japonca karşılığı :)

Kurinkishi çıkıyo bu arada anlamlı kelime çıktı xD Kurin Kishi okunuşuna göre temiz şövalye ya da kestane şövalyesi diye 2 anlam çıkıyo sizce de mütiş deil miyim <3
  7. Mordekaiser

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

300 küsür anime bitirdim ama şu adam gibisi yok direk bütün sözleri bir örnek bırakıyım General Iroh - Barı Ejderi
  8. Mordekaiser

Cosplayerlar yardıma ihtiyacım var

şimdi sana taktiği veriyorum kardeşim gidiyosun bahaustan foamborad diye bi malzeme var 10 tlye yakın bişi eğer yapıcağın karakter bi silah ne biliyim taç sert bişi falan taşıyosa bununla yapmanı öneririm çünkü bu malzme tahta gibi görünüyo ve işlemesi çok zor değil fazla kırılgan da değil ama bükülmez çok keskin bi bıçak veya bi usturayla kesebilirsin ben ustura kullanıyorum :D zırh gibi bişi varsa karakterinin üzerinde eva kullanabilirsin oda çok pahalı değil kırtasiyeden alabilirsin havya diye bi aletimiz var bizim bu alet de evanın üstüne desen yapmak için kullanılır asıl işi elektirik kablosu bağlamak :D neyse eğer kumaş kullanman gerekiyosa burası zor kendine dikiceksin ya da diktiriceksin ben çok güzel pelerin dikmiştim ama baya zordu dikiş makinesi kullanman faydalı olur yani genel olarak cosplay böyle yapılır ama en ama en önemlisi asla pes etme ve başta planlarını çiz ki baştan savma bişi olmasın bu arada tüm malzelerer sıcak silikon ya da tutkalla birleşiyo ben sıcak silikon kullanıyorum boyamak içinde akrelik boya al bahaustan rich marka güzel büyük tüpü 8tl falan eva zaten renki satılıyo boyayı sulandırmanı önermem aldığın gibi sür suluboya fırçan vardır o işine yarar boyamaya önce açık renkten başla umarım yardımcı olmuşumdur ilk cosplay olarak ne öneririm bilmem sana kolay gelsin insanlar karşı çıkarsa da boşver onları yap sonda beğencekler (ailem temsili :D ) işinin bitmiş halini de bana yollarsan sevinirim çok merak ettim nasıl bişi yapıcaksın
  9. Mordekaiser

Anime İstek ve Önerileri

burdan da pirim yapiyim ben :D http://www.turkanime.tv/kullanici/kaneki-21 burdan istediğiniz türde açıklamasıyla beraber anime alabilirsiniz 200 kadar anime tavsiyesi var linki dağıtırsanız sevinirim <3
  10. FMA brotherhood Avatar Charlotte Durarara Gosick Başka da vardır ama bunları tekrar tekrar izlemek sıkmaz çünkü her seferinde kaçırdığın bisi vardır
  11. Mordekaiser

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Şöyle bi bakındım ama sanırım yalnızım Tabikide Ruby Rose manyak mısınız gerçekte böyle bi kız olsa havada kaparım Ama yok
  12. Mordekaiser

( 15 / 12+ ) Flying Witch

teşekkürler <3
  13. Mordekaiser

Bu Animeyi İzledin mi?

Üzgünüm ^^ Alttaki bence kesinlikle Fullmetal Alchemist Brotherhood izlemiştir izlemediyse de izlemelidir >.<
  • Yeni Oluştur...