Jump to content

Türk Anime için Fikirleriniz, Birlikte Beyin Fırtınası Yapalım!

torotoro

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Siteyi yenilememizin üzerinden neredeyse 4,5 sene geçti. Bu zaman zarfında sizlerin bilmediği iyi kötü birçok şey yaşadık. Sürekli artan yoğun saldırılar, son 1 senedir pandeminin de etkisiyle yaşanan yoğunluk derken sizlere yansıyan sorunlarda olmaya başladı.

Birçok yerden istek özellik ve hata düzeltme bildirimleri geliyor, elimizden geldiğince bunları not almaya çalışıyorduk. Bu istek ve fikirleri, düzenli bir şekilde tek bir yerde toplamak istedik. Bu yüzden Trello.com'da bir fikir panosu oluşturduk.

Türkçesi düzgün, görsellerle ve açıklamalarıyla anlaşılır bir şekilde; kaliteli ve yaratıcı fikirleri olan kişileri de bu panoya fikir eklemeye davet ediyoruz.

Panoyu görüntülemek ve eklenen fikirlere göz atmak isterseniz: https://trello.com/b/9mHYMJRh

Panoya fikir eklemek isterseniz forum üyeliğinizde kayıtlı olan e-posta adresinizle Trello.com'a üye olun ve bu konuya "Katılmak istiyorum." yazın.

Trello'ya fikrimi nasıl eklerim?

Fikirler kısmındaki "Başka bir kart ekle" seçeneğinden kartınızı oluşturup fikrinizi yazın. 
-Anlaşılır bir Türkçe kullanmaya özen gösterin.
-Başlığı kısa ve net tutun, açıklama kısmına ise fikrinizi detaylıca yazın. 
-Örnek resimler, referans kodlar ve siteler kullanarak fikrinizi bize gösterin, anlatın.

-Kartlara kötü niyetli ekleme yapanların forum üyelikleri süresiz banlanacaktır.

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 147
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siteyi yenilememizin üzerinden neredeyse 4,5 sene geçti. Bu zaman zarfında sizlerin bilmediği iyi kötü birçok şey yaşadık. Sürekli artan yoğun saldırılar, son 1 senedir pandeminin de etkisiyle yaşanan

Dayı site çöküyor o çözülürse başka birşeye gerek kalmaz

Erişim verdim.

Posted Images

• torotoro pinned ve featured this konu
  • Forum Admin
CengizcininHayrani02, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Öncelikle cengizci abime selamlar.

Site arayüzünün değişmesi lazım, kasıyor telefonda. 30 player var 3 tanesini çalışıyor  sadece çalışan playerlar olsa daha iyi olur. Animeden bölüm seçtikten sonra fansubu otomatik seçse daha iyi olur zaman kazandırır hem. 

Önerilerinizi buradan yapmayacaksınız, foruma kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizle Trello'ya üye olup buraya "katılmak istiyorum" yazın size erişim vereceğim.

mehmetsahin6154, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Katılmak İstiyorum.

Erişim verdim. Fikirler kısmından Başka bir kart ekleyin kısmına tıklayıp ekleme yapabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.